Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 15:04


Автор: graphix
Дата: 12-07-10 15:03

ц ц ц, болни хора..

c5, сподели наистина, кой е щастливеца :)


Понеже трябва да бъде "щастливецът" (в пълен член), веднага познах, че снимаш с Nikon [smilie24]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: ilchoni   
Дата:   12-07-10 15:07

sirkhann, аз казах "щастливеца", предизвиках Лалинда да се появи, но уви [smilie18]
Та какво, значи ли това, че снимам и аз с Никон? [smilie10]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: chukov   
Дата:   12-07-10 15:10

Без да се намесвам директно в спора искам само да вметна, че годините работа с една програма нямат абсолютно никакво значение.

Можеш 10 години да работиш без да си усвоил професионално приложението на конкретния софтуер.

Мога да дам следния елементарен пример:
- вероятно повечето от нас имат над 10-годишен опит с Excell. Колцина могат смело да заявят, че владеят перфектно тази програма?

За Фотошопа да не говорим. Уменията там са неразривно свързани с последващата реализация на обработваното изображение (уеб, офсет и т.н.)

Опитът най-добре се демонстрира в конкретно реализирани продукти.
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 15:11

Що толкова злоба има в този форум? И що е повечето злоба от хора, дето само си мислят, че са успяли с нещо във фотографията, имат се за големите величия?

Защо Ники Борисов, например, вместо да седи и да се прави на велик, си хвана нещата и тегли по една майна на всички многознайковци във форума?

Защо като Ники Борисов си взе Хаселблат и 100 човека писаха как не можел да снима от яд?

Много кухо самочувствие има между псевдо творците наоколо. Само че, по мои наблюдения, истинските творци не се изтъкват, не се величаят.

Приемам личните нападки на хората, които веднага скочиха срещу моята дързост и старание да казвам нещата каквито са. Няма да ви отговоря със същото, обаче, нито ще ви правя фройдистки анализи... оставям го това на вас. Но моите думи са си самата истина и 1000 човека да скочат да ме чернят, няма да променят фактите [thankyou]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 15:15


Автор: ilski
Дата: 12-07-10 15:07

sirkhann, аз казах "щастливеца", предизвиках Лалинда да се появи, но уви
Та какво, значи ли това, че снимам и аз с Никон?


Просто graphix съм го виждал лично, че снима с Nikon, затова. [smilie18]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: ilchoni   
Дата:   12-07-10 15:16

sirkhann, аз също не одобрявам изключително силната намеса на фотошоп в снимките на С5, но никой не ме пита за мнение, още по-малко пък да си го налагам. Но за всеки влак си има пътници. И за неговите кадри+обработки си има клиенти. А знаеш и, че всеки фотограф си има свой стил на снимане. Разбрахме и твоето мнение, та наистина ще е по-добре да спреш до тук.

Все пак темата е съвсем друга. [smilie3]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 15:19

Ами нека С5 пиша на админа да заключи темата, така със сигурност няма да цапаме форума по този въпрос повече. [smilie24]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: bozo   
Дата:   12-07-10 15:26

Няма sirkhann, няма...
Афектиран си от причинен естетически шок...

Е може ли толкова нескопосано да ретушират хубавите фотоси...[smilie9]
--------------------------------------
Снимки:0
Това видях в профила ти, след като прочетох писаното от теб в темата. Та и аз като Георги...
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 15:35

bozo - имах няколко страници с фотоси. Изтрих ги преди няколко дни, след като "колегите" принизиха моето творчество до собствените си разбирания за изкуство = цици в същата тази тема.

Аз поне имам доблестта да си изтрия снимките, дето "явно" не струват, че да не създавам проблемни асоциации на разбирачите ;)



Публикацията е редактирана (12-07-10 15:36)
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 15:38

М/у другото - на всички, на които съм им бръкнал в г%з@ препоръчвам това
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: bozo   
Дата:   12-07-10 15:58

sirkhann,
Трудно те разбирам.

Критикуваш снимки, недодялана обработка да речем, ОК...

В момента, в който се отправят критики към собственото ти творчество ти се афектираш още повече и триеш всичко? Значи може да отправяш критики, но не и да понасяш такива...



Публикацията е редактирана (12-07-10 15:59)
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 16:07

Аз не съм изказал неуважение към чуждия труд. Напротив, многократно казах, че С5 снима много добре и аз трудно бих достигнал неговото ниво в това отношение. Единствените ми коментари са към техническата обработка след това и то с цел уж да съм полезен на автора. Подигравателният ми тон в началото беше, защото няколко пъти съм му обръщал внимание на С5 за това, че не си обработва хубаво кадрите и той реши да ме блокира и да си работи по същия куц начин.

В момента, в който го казвам, скачат той и още 5 човека и започват да обсъждат това какво аз съм снимал и то не от техническата му страна, без аргументи. Аз трябвало да подкрепя своите критики с моите собствени снимки, в които нямало ретуш и аз какъв съм бил да коментирам, като че ли това променя по някакъв начин моите думи. Поради тази причина реших да си изтрия моите снимки, за да не са им трън в очите на всички и да не ми сравняват думите и критиките с това, което съм си качил в профила.

Много е просто, написал съм го няколко пъти преди това, ама трябва да се замислиш, за да го разбереш ;)
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 16:08

Иначе критики много обичам, особено ако са основателни и аргументирани. Аз мога да аргументирам своите критики, стига някой да поиска... Ама никой не поиска, всеки предпочита да се заяжда на тема "а ти па къв си, бе"
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: bozo   
Дата:   12-07-10 16:13

sirkhann,
Извинявай, но според мен ако някой се изкаже грубо или отправи кофти остра критика не е повод човек да си затрие снимките в профила...
Или си с изострена чувствителност или...ти си знаеш.
--------------------------------------------
Извинявам се на автора за спама в темата.
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 16:15

Моите снимки не мисля, че имат значение в случая. След като и това не помогна, за да изкристализира позицията ми, няма какво да обсъждаме..
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: pefoto01   
Дата:   12-07-10 16:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: graphix   
Дата:   12-07-10 17:47

Автор: sirkhann
Дата: 12-07-10 15:15

Просто graphix съм го виждал лично, че снима с Nikon, затова.


sirkhann, къде си ме виждал бре [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: sirkhann   
Дата:   12-07-10 18:24

При Вики га бехме [smilie6] [smilie18]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: graphix   
Дата:   12-07-10 18:38

[smilie18]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: saxon   
Дата:   12-07-10 19:12

sirkhann, това за злобата важи точно за тебе. тая тема не беше мястото за всичките ти приказки. Независимо дали снимките са с кофти обработка или не, ти се на***а да ни обяснаваш колко си прав и как С5 не може да обработва в тема, която въобще не е за това. Заради такива като тебе неспирни мрън-мрън, врън-врън, тоя ме е блокирал сега ще му кажа аз и други подобни и Борисов не показва снимки. Същите досадници, дръжащи да му обяснят как шарпел и как преекспонирал. Ти си същия, още в първия си пост "шарпи като бесен" "асистента ще фотошопира, за да му се получават на С5 снимките"
Дори и така да е, супер грозна постъпка от твоя страна в тема за работа/
Ако бях на мястото на админа точно такива като тебе мрънкала бих разкарал от сайта. Супер досада[smilie23]
 Re: Studio CREATIVE HALL- НАМЕРИ асистент!
Автор: tbby   
Дата:   12-07-10 19:39

Добре де, а на някой мина ли му през акъла, че С5 може да не си обработва сам снимките? [smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена