Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Предложение към админстрацията на форума за раздел видеооператори и монтаж
Автор: Miro__Slav   
Дата:   30-06-10 12:52

Без съмнение https://photo-forum.net е най- големия и сполучлив форум. Посещаемоста му е голяма, както от фотографи така и от видеооператори и монтажисти.Поради липса на сполучлив форум за оператори и монтажисти нищо не пречи при добра воля на администрацията да разкрие раздел видеооператори и монжисти.Надявам се че също ще има голям интерес към подобен раздел от колегите в този сектор...
Ако колегите в този сектор смятат, че ще е добре да има такъв нека подкрепят молбата ми към администрацията... в поста ми [smilie24]
 Re: Предложение към админстрацията на форума за раздел видеооператори и монтаж
Автор: mitadoc   
Дата:   30-06-10 14:28

Пиши на лично,не тук.Прочети правилата на форума.
 Re: Предложение към админстрацията на форума за раздел видеооператори и монтаж
Автор: navy   
Дата:   30-06-10 14:30

И какво ще се показва там [smilie8]
 Re: Предложение към админстрацията на форума за раздел видеооператори и монтаж
Автор: sirkhann   
Дата:   30-06-10 14:30

[smilie23]
 Re: Предложение към админстрацията на форума за раздел видеооператори и монтаж
Автор: dimitar_p   
Дата:   30-06-10 14:38

то фотоапаратите станаха повече камери отколкото фотоапарати. А за gsm-те да не говоря. Но във форума си има теми откарй време за камери и до сега не е пречело да се разискват такива теми без да има определен раздел. Има си и в базара такава категория, такаче не виждам проблем.
 Re: Предложение към админстрацията на форума за раздел видеооператори и монтаж
Автор: emo99   
Дата:   30-06-10 22:48

Аз съм за ! Хубаво е да се види кой какво може, докъде е стигнал .Гледал съм клипове на Мирослав и съм останал приятно изненадан.[smilie24] Нека видим и другите какво могат !
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена