Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: покупки от РАФИ
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   24-06-10 22:19

.



Публикацията е редактирана (27-06-10 12:38)

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: asahi   
Дата:   24-06-10 22:19

Трябва да намеря време да звънна на Рафи, за да си купя една книга от него. Трябва, а ето че и тази седмица се изниза със страшна скорост.

Рафи, не сън се отказал!

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: fotorafi   
Дата:   24-06-10 23:46

Хубаво е, че всеки от вас има свое лично мнение,изказва се свободно.Нашето фотографко дружество е от стари колеги, професионални фотографи. И се оказа,че само аз имам компютър и мога да му ползвам само отчасти възможностите. И те колегите, повечето кой куц,кой недовижда,кой с инфаркт или инсулт, със смешни пенсии ми носят неща за продан. Ето и сега,събирам пари за операция на очите на колега. Разделят се често с любимите си "вехтории" с болка, но са принудени. Нямаме цифрови апарати.Продаваме и техника която е нова-неползвана: обективи и апарати, зонари, флектогони, пентакони и аксесоари. И не са "каталясали", щом прекупвачи и колекционери от Форума ги препродават по Ибей и печелят добри пари. Но сега се правят на велики, присъщо за нас фотографите. Вярно, не са като новите ви цифраци, но това е аналагова техника,друго, отминало поколение. Но има и много необходими дреболии на смешно ниски цени. А за филмите, какви резултати очаквате да получите от филм на 20-30 години,за лев-два, даже съхраняван в хладилник? Повечето експериментират с тях,търсят нови форми и постигат. Но за прецизна работа има пресни филми,но на високи цени.А понякога, стари черно-бели филми очудващо дават добри резултати...И лично аз предпочитам да купя Ролайфлекс, Хаселблад или Зонар и на 30 години, отколкото нов лъскав пластмасов китайски...
Винаги съм се стремял да бъда коректен с колегите, да помагам с каквото мога. Затова всичко точно съм описвал, даже и сроковете на годност на филмите. Написаното не го приемайте като извинение. Не забравяйте,че и ние бяхме като вас и вие ще станете като нас един ден с "каталясали фотографски вехтории".
Късмет на всички.Благодаря за добрите думи от познати,колеги и партньори[beer]



Публикацията е редактирана (25-06-10 08:40)

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: pefoto01   
Дата:   25-06-10 03:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: aliengg   
Дата:   25-06-10 08:50

Купувал съм от Рафи - точен е.
Да, продава стари филми, но аз винаги такива съм търсил.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: k7   
Дата:   25-06-10 11:29

Купувал съм от него тяло с обектив. Точен търговец е [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: Nikov   
Дата:   25-06-10 15:07

Мите не ти ли писна с тия филми. Я гледай с Nikona какви снимки и каталози правиш...


Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: 3DF   
Дата:   25-06-10 18:38

Ееей най после една тема да свърши, както трябва - без кавга.

И dreamitko е точен добре го каза в последния пост и fotorafi си го каза.

[smilie24] и за двамата.

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: Prakticar   
Дата:   25-06-10 21:29

Рафи [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: Славов   
Дата:   25-06-10 21:42

Точно .... [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: покупки от РАФИ
Автор: valjo   
Дата:   27-06-10 13:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »