Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22 ..  30 ..  33  34     всички  напред  последна
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: serjy   
Дата:   13-06-10 22:58

500 [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: apollo   
Дата:   13-06-10 22:59

Аз пък знам за ромките че като спиш с некоя то след това палиш огън без проблем!!!

За мой срам още не съм пробвал с цветнокожка но в името на оцеляването в планината ще трябва да се поправя [smilie10] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: burnmaster   
Дата:   13-06-10 23:01

абе търся една снимка да ви развеселя ,ама в мояПЦ си е е...о м...а Квото ти требва все го няма[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: apollo   
Дата:   13-06-10 23:01

МАГАРЕТО - ПРЕЗИДЕНТ!!!

И без това гледа по-умно от Гоце освен това предполагам не е бракониер и е в по-добри отношения с останалата част на фауната [smilie24] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: burnmaster   
Дата:   13-06-10 23:04

ААААА те ,това е моя водещ модел[smile]
Много си го уважавам.....как му кажа така застава[smilie18] в името на едно кафе

https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/lfcr8270.JPG


http://img709.imageshack.us/img709/1464/mangalr.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   13-06-10 23:41

Хайдееееее [smile] [smile]

Тук купонът продължава, а!
Няма ли да си лягате бе, караконджули? [smile]

Пак почнаха някой хора да обясняват как цветовете на Каноните били "морави", "грозни" и не знам-си-какви...
А пък на Никоните били пИрфектни [smilie18]

Ами като трябваше да различите по цветовете кадри от Канон и Никон защо ви се виждаха еднакви, симпатяги със симпатяги [smilie5]

Не спорете с PD [smile]
Но не защото позна единствен в "теста".
Заради това, че за последните 24 месеца е най-бързо развиващия се фотограф, който познавам. Предполагам най-бързо развиващия се и в този форум [smilie24] Помня кадрите му и познанията му като се регна тук, виждам ги и сега [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: apollo   
Дата:   13-06-10 23:54

[smilie18]

Ооо с бързо развиващи се фотографи не се спори... Един такъв наскоро носеше техника за не знам колко си хиляди но не си беше направил труда да облече подходящи дрехи за терена[smilie18]

Гъзарията не прощава тя бие основно в главата а на баба на село много й е зор за техниката [smilie18] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: navy   
Дата:   14-06-10 00:08

[smilie18]

Като бърза да внимава по завоите [smilie18]

А канон наистина правеше морави лицата на снимките [smilie7]

А аз ти казах нещо за тестовете - в идеални условия с флашове ми е се тая коя камера показва.
Е, ела надвечер някъде... да пощтракаме. Тогава ще усетиш някои неща [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: Canon   
Дата:   14-06-10 01:25

Автор: navy
Дата: 13-06-10 15:33

1 ъпсайзнато, 2 никона, 3 и 4 канон...


но както казах преди 2-3 дена - камерите са толкова добри, че изобщо да няма смисъл да се сравняват



Верни отговори:
1 НЕ ъпсайзнато, 2 НЕ никона, 3 ДА и 4 НЕ канон...


С отчитане на факта, че Нейви имаше апарат 4 - Д300 (които не позна), и има 1 - Д700 (които също не позна) мисля, че много трябва му се вярва, но като на метеоролог - всичко наопаки на 180 градуса.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: navy   
Дата:   14-06-10 01:43

Както споменах няколко пъти... отдавна излязох от омагьосания кръг на робията на техниката и взирането като теб в тестовете [smilie7]
Най-малкото искам някой да ми вярва, обаче ти яко душиш и не пропускаш академично да се изкажеш [smilie5]

Е, пожелавам ти още много тестове, тестчета и тестища да минат през ръцете ти и да ти донесат удовлетворението, което така желано търсиш [smilie18]

На теста нито съм се взирал, нито смятам да се взирам в която и да е картинка, най-малкото направена от мен...
Убеден съм, че съм открил точно къде се крие удоволствието от фотографията... и тя е далече от любимите ти таблици [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: Canon   
Дата:   14-06-10 01:53

М-да - явно се оформя нова тема - компетентно или импотентно постване във форума
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: navy   
Дата:   14-06-10 02:45

Аз не прикривам грешката си в теста и не се оправдавам, че не съм изследвал обстойно кадрите [smilie7]
Ти си 'компетента' със сухарските си таблици и сляпата вманиаченост в една марка...

Аз съм просто спамер, който обожава да се забавлява.

Канон, никон... who cares, след като можем да имаме това, която искаме, особено при това предлагане [smilie7]
Истината е някъде след матрицата [smilie3]

Много съм доволен, че я видях преди 1-2 години [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: Breach   
Дата:   14-06-10 02:58

Брей, пак съм се прецакал с тия безброй мегапиксели, знаех си, че трябваше Никон да си купя ама късно. Нищо, следващия път...

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: navy   
Дата:   14-06-10 10:24

Breach, ще ти кажа нещо, което според мен е важно!

Човек си взема това, което е според нуждите му, АКО има възможност за това.

Тези хора обаче, които си вземат неща, защото са по добри от други или защото мнението на околните би се променило за тях, въпреки че нямат нужда от това, боледуват от комплекс на обществото и страха от положението им в него!

Да пием за възможността всеки да получи това, което наистина иска и да не се влияе от неща, които човешки погледнато нямат отношение към неговия начин на живот [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: Alex-dan   
Дата:   14-06-10 10:41

Иии язък, изтървах го теста, един път да не влезна и то станало голям купон [smilie18] [smilie18] Трябваше малко да забавиш отговорите, HSGeorgiev, че да няма после ама аз това, онова. И аз горе долу като ПД разсъждавах, никоните ги познах, понеже на ауто WB имат с една идея повече жълт отенък /гледах онова зеленото, посипано с кламери дето е/, даже и на тоя куц монитор дето съм в момента си пролича, заради него не се и задълбавах много в анализи - по-интересни ми бяха коментарите и отговорите [smilie5] Очевидно е така или иначе, че разликите в картинката от доста различни камери при идеални условия са минимални и всеки може да си тунингова апарата както му е кеф /при Д300 настройките на WB са един куп, с възможности за компенсации и т.н./ [beer]



Публикацията е редактирана (14-06-10 10:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: vladovg   
Дата:   14-06-10 10:42

Абе всички сте артисти. И нека пием за комплексите те движат индустрията[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: navy   
Дата:   14-06-10 10:44

Алекс, също така е интересно, че има твърдения, че никон има сбъркан цвят и не може да получим истинска картинка [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: deathzone   
Дата:   14-06-10 10:48

Ей това, което Неви написа искам да му прочета на спеца обясненията и да видя как ще си докаже сбърканата от самото си раждане теория.[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: navy   
Дата:   14-06-10 11:14

Не разбрах [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: burnmaster   
Дата:   14-06-10 11:20

Нека преведа[smilie18]
иска да чуе спеца ,какви обяснения ще даде за теорията си[smile]
Добро утро на всички[smilie25]
Защо некой само категоризират ,другите без да допринесат с нищо за благото на темата.



Публикацията е редактирана (14-06-10 11:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: nodoubt   
Дата:   14-06-10 11:31

navy

я кажи като смени д300 с д700, освен гъдела на човек който обича "да си играе",разнообразието, забавлението и чернокопа, каква друга разлика осети [smilie11]

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: navy   
Дата:   14-06-10 11:45

Както обясних по горе - има хора и хора [smilie7]
Аз винаги си купувам това, от което имам нужда, в случая снимам за кеф и нуждата ми е от смяна на визията и много по високата динамика. Разликата е огромна и оправдава парите [smilie24]

Сега чакам обяснения за сбъркания цвят на никон... от който може да ги даде [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: Canon   
Дата:   14-06-10 11:51

Алекс
Лесно се отделят ФФ телата от кропките - по по-малката дълбочина

https://photo-forum.net/static/forum/2010-06/bryi9594.JPG


http://www.bgshops.com/bg/gallery/albums/userpics/10001/screen_4.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: navy   
Дата:   14-06-10 11:54

Ехеее... някои са си играли да ги отварят паралелно и да ги гледат на 7 хиляди процента [smilie18]

Верно... отучил съм се от много лоши навици [smilie8]

Пу, пу, да си плюна в пазвата...

Днес коя кака да снимам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Синтезиран обзор Nikon D700 versus Canon 5D Mark II
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   14-06-10 12:06

[smile]

Свикнах вече, като излизам в почивка да поглеждам в тази тема [smile]
и да се уверявам, че купонът си върви [smile] [smilie24]

@navy
Краси, относно цветовете - аз лично не съм спец [smilie5] но така или иначе няма как да са 100% с реалните [smile] от живота. Така че защо не приемеш, че това което е написал там PD е просто неговото мнение и неговите възприятия за цвят.
Не можеш да отречеш, че той натрупа доста опит с Никон [smile]
Всъщност точно твоето мнение, че нивото на всички камери вече е толкова високо, че ограниченията са вече от друго естество основно (което аз също подържам [smilie24] ) е само по себе си аргумент да не спорите за това [smile] - безсмислено е, смятам че и PD е съгласен с това [smile]

@Canon
Това е вярно за дълбочината на фокус, и особено на местата където се виждаше ясно стената отзад, пък доколкото си спомням и една дама купа беше по-назад, доста си личеше [smile] Но срещу това нямаше какво да направя [smile] Пък и нямаше да бъде добросъвество, а заблуждаващо [smile]
Така или иначе основната идея е ясна [beer] [beer]

Но хора, това все пак беше един вид "притча" [smile] Не го вземайте чак толкова на сериозно, че да стигате до спорове [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22 ..  30 ..  33  34     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »