Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Внимание мошенник
Автор: totomoto77   
Дата:   07-06-10 12:34

Става въпрос за индивида МЛАДЕН МИЛАНОВ с ник-нейм ММ2 от град Русе. Исключително коварен и нечестен човек. Живо доказателство, за това, че да си мъж не е достатъчно само да носиш панталони. Младене, все още не е късно да постъпиш както трябва! Заради такива като теб поета е казал " не народ, мърша ".Изпрати ми обектив, за който горещо твърдеше, че оптиката е перфрктна. Естествено имаше опция първо да погледна. Обектива имаше на задната леща доста голямо петно на просветката. Понеже беше много настоятелен колко обектива бил добър (оптически) реших, че става за дума за мазно петно-точно така изглежда. За да не го търкам с плюнка в офиса на еконт, платих и се прибрах. За мое разочарование петното се оказа свалена просветка. Обадих му се и му го казах, той се съгласи, че е редно да ми върне парите, а аз на него обектива. Пратих му го по еконт и край. Не отива да го вземе, а на обажданията ми отказва.
 Re: Внимание мошенник
Автор: chill   
Дата:   07-06-10 12:35

IBTL [smilie18]
 Re: Внимание мошенник
Автор: n1x0n   
Дата:   07-06-10 12:36

Не знам дали той е мошенник, но ти определено си глупав.
 Re: Внимание мошенник
Автор: apollo   
Дата:   07-06-10 12:41

Да разбирам, че си го плюнчил на спокойствие у дома [smilie18]

Той Младен с радост ще си го получи [smilie5]

 Re: Внимание мошенник
Автор: hemilio   
Дата:   07-06-10 12:42

ами за съжаление има и такива хора,ако е скъп обектива поразходи се до Русе,адреса предполагам го имаш от товарителницата и ......
 Re: Внимание мошенник
Автор: showtime   
Дата:   07-06-10 12:43

Как си платил въпреки че си решил на момента, че е мазно петно?!
Гледаш и не вярваш на очите си. Че и плащаш. Много наивно!
 Re: Внимание мошенник
Автор: totomoto77   
Дата:   07-06-10 12:43

n1x0n, по- миналата седмица един колега от форума, с когото не се познаваме ми изпрати нещо по пощата без наложен платеж.Аз го взех, на спокойствие го разгледах и му изпратих парите. Затова говоря.
 Re: Внимание мошенник
Автор: totomoto77   
Дата:   07-06-10 12:45

Ако е мазно петно все пак не непоправимо, нали.
 Re: Внимание мошенник
Автор: ivanushka   
Дата:   07-06-10 12:45

С Младен Миланов се познавам вече тридесет години и нямам никакви подобни впечатления.Човека си е много точен и коректен.Мисля че автора на тези гнусни писания нещо се е объркал.

 Re: Внимание мошенник
Автор: cicomanco   
Дата:   07-06-10 12:52

Админа не намина ли наскоро...?[smilie11]



Публикацията е редактирана (07-06-10 12:56)
 Re: Внимание мошенник
Автор: n1x0n   
Дата:   07-06-10 12:55

Толкова случаи имаше в този форум на хора, които са повредили стока след получаването й, че подобни теми хич не ги взимам насериозно преди да сме чули другата страна.
 Re: Внимание мошенник
Автор: vladihg   
Дата:   07-06-10 12:58

Кой крив кой прав не е ясно. Аз само да вметна, че трябва МНОГО добре да опаковате техниката все едно ще пада от 10ия етаж защото дори да е маркирано "чупливо" пак са ми трошали разни работи там...Даже един път бях свидетел как от едно от комбитата им се изсипа голяма част от багажа при отварянето на вратата му...[smilie7]

 Re: Внимание мошенник
Автор: totomoto77   
Дата:   07-06-10 13:00

Иванушка нека да го чуем Младен де!

n1x0n оставил съм опция да отвори преди да плати. Обектива е бил в мен няколко часа.
 Re: Внимание мошенник
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   07-06-10 13:01





Публикацията е редактирана (07-06-10 13:03)
 Re: Внимание мошенник
Автор: n1x0n   
Дата:   07-06-10 13:03

n1x0n оставил съм опция да отвори преди да плати. Обектива е бил в мен няколко часа.

Ти и за 10 секунди можеш да го омажеш - ако си решил набързо да тръкнеш петното с неподходящ материал.
 Re: Внимание мошенник
Автор: totomoto77   
Дата:   07-06-10 13:09

Накрая ще излезе, че аз съм излъгал младен [smilie10]
 Re: Внимание мошенник
Автор: steeens   
Дата:   07-06-10 13:12

А за какъв обектив всъщност става въпрос? Снимки няма ли? Дай линк към обаявата.
 Re: Внимание мошенник
Автор: n1x0n   
Дата:   07-06-10 13:24

Накрая ще излезе, че аз съм излъгал младен

Накрая ще излезе това, което излезе и в началото: подобна дискусия, без участието на двете страни е лоша идея.

Както сам видя - трудно е в тази ситуация да се каже кой е сгафил, има вариант да е всеки от двама ви.
 Re: Внимание мошенник
Автор: showtime   
Дата:   07-06-10 13:28

Давай да гледаме за какво иде реч...
 Re: Внимание мошенник
Автор: admin   
Дата:   07-06-10 13:35

Какво постигате с тия теми?
Трябва да се обадите на продавача и да се разберете двамата, като зрели хора.
А не да правите сеир на още сто човека и да ги замесвате във вашите спорове кой прав и кой крив.
Не обръщайте форума на място за оправяне на лични взаимоотношщения, защото няма как да ги оправите по тоя начин.
 Re: Внимание мошенник
Автор: didesignbg   
Дата:   07-06-10 13:42

Младен, не е случаен човек, надали има русенски фотограф, който да не го познава. Предполагам нещата ще се изяснят и грозните думи са излишни.
 Re: Внимание мошенник
Автор: rusinov   
Дата:   07-06-10 13:51

Чакайте, нека наистина другата страна да има право на отговор. Може нещо да се е объркало. Какъв е обектива и кога си го върнал обратно към Русе? Възможно е в момента човека да има някакъв проблем и да не може да отиде да го вземе. [smilie11]
 Re: Внимание мошенник
Автор: totomoto77   
Дата:   07-06-10 13:52

Извинявам се на админа, че се налага да пълня форума с тези глупости. младен не си вдига телефона вече четвърти ден. На лични също не отговаря. Темата я пуснах следкато изчерпах всички възмони начини да осъществя контакт с него. Днес му звъннах от телефона на съпругата ми и ми вдигна някаква жена, която като разбра кой съм веднага затвори.didesignbg ако имате връзка с него бихте ли му предали поне да има доблеста да си вдигне телефона .
 Re: Внимание мошенник
Автор: rusinov   
Дата:   07-06-10 13:54

didesignbg ако думите на колегата са истина, нещата не изглеждат много положителни [smilie8]
 Re: Внимание мошенник
Автор: totomoto77   
Дата:   07-06-10 13:55

rusinov обектива е Русе още от събота. В петък говорих за последно с него, като му казах, че го пращам.Не мисля, че има значение какъв е обектива, но става въпрос за ЮПИТЕР-11.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена