Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Да ви питам нещо
Автор: VIVANOVA   
Дата:   30-05-10 01:11

Абе човек! Важното е да се кефиш, да ти доставя удоволствие, а щом ти доставя удоволствие, то тогава със сигурност не е загубено време! Какви мисли ти минават през главата?!
Както каза Мара, важно е пътуването а не дестинацията. За едно нешо си прав, животът е прекалено кратък, затова ако ти доставя удоволстви, върви и си цъкай снимки, останялото е вътре в теб.
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: steeens   
Дата:   30-05-10 01:24

Кой Гого, Каноне?

В ателието на скулптурите през 90-те висеше един плакат, направен с изрязани от вестници букви: " Не можеш ли сам, научи друг." [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: lipostok   
Дата:   30-05-10 01:29

Гого Лозанов сигурно има предвид. Аз обаче не споделям този негативизъм. Човекът си е голям!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: lipostok   
Дата:   30-05-10 01:32

ПП: Просто професията му е такава да се замеря с лайна с хора от всякакъв калибър!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: Canon   
Дата:   30-05-10 02:06

lipostok
Голям, голям, колко да е голям. Сменяш в една негова критика за фотоизложбата на Лилиян Иванов думата "снимка" с думата "песен", думата изложба с думата концерт и о боже - то всичко е вярно за "концерта" на Лили Иванова
И това е реализъм, негативизма е чиста проба отричане, а аз не го отричам, а го анализирам в съществото на съжденията му

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: Canon   
Дата:   30-05-10 02:11

Най великото е начина, по които с часове може говори за неща, които не разбира, на език който другите не го разбират, и нищо конкретно да не каже. Аз го познавам от има- няма 30-на години

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   30-05-10 09:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: steeens   
Дата:   30-05-10 10:25

И аз затова питах, ама Гого Лозанов не знаех че е бил изкуство'ед.[smilie18] [smilie18] [smilie18]
А за говоренето дълго и убедително, без да кажеш всъщност нещо- това си е цяла школа. Най великият в това отношение е бившия му тъст.[smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: lipostok   
Дата:   30-05-10 10:40

Нищо лошо да има различни мнениия. Това което Говори и Мисли Г. Лозанов си има самостоятелна стойност и значение, различно от обектите му на красноречие. И по-ценно от тях, в много случаи, особено ако се отнася до фотография!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: landstar   
Дата:   30-05-10 11:29

Как каво бе? Ти не знаеш основния принцип на фотографията! СНИМКИ СЕ ПРАВЯТ ВИНАГИ НА ОТИВАНЕ. И понеже в живота връщане няма - снимай си за кеф, утре и сам да си - човека има спомени.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: avela   
Дата:   30-05-10 22:55

редактирах, много дълбокомислено ми се стори, сори[beer]



Публикацията е редактирана (31-05-10 01:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: steeens   
Дата:   30-05-10 23:11

avela [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: vgramatikov   
Дата:   30-05-10 23:41

Аз целя да се развивам и да ставам все по-добър във жанра който практикувам.

Целта ми е да задоволявам нуждата си да съм сред природата ,което ми дава спокойствие и прекрасни моменти.Това съчетава и слабоста ми към птиците и въобше към флората и фауната.

Имам и странична цел за допълнителни доходи който в един момент бих могъл да имам в последствие.Не е лошо когато имаш умения те да се използват не само за хоби.

По елементарно неможах да го измисля.
Иначе може и с една дума: Кеф [smilie7]

Вече различните хора се кефят на различни неша.
Аз съм такъв типаж ,че немога да се кефя безкрай на видимо безрезултатни действия.
Обичам да има развитие ,да се слбъсквам с нови моменти и президвикателства съчетано с задоволителни резултати в предвид положените усилия.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: minolta9   
Дата:   01-06-10 17:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »