Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Фотография като магистратура в НБУ
Автор: k7   
Дата:   19-02-13 14:05

Автор: stardriver
Дата: 18-02-13 17:41

П.С.

Моите 3 бакалавърски прични, за да съм още там са:

Енчо Найденов (1ви, 3ти и 4ти курс)

Александър Нишков (3ти курс)

Валентин Киров (3ти крус)


[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография като магистратура в НБУ
Автор: compur   
Дата:   19-02-13 14:23

stardriver имам в предвид да бъдеш студент само по желаните от теб дисциплини, без да се явяваш на изпит и съответно плащаш по-малка такса заради това. мисля, че се наричаше слушател или бъркам. вече паметта ми изневерява! ;))) различно е от това да отидеш направо на лекцията и да помолиш да останеш. ти си студент, но само в тези часове! другите просто не ги посещаваш... [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография като магистратура в НБУ
Автор: stardriver   
Дата:   19-02-13 17:11

k7, не знам какво е било преди, но за последните 3 години не е отстъствал нито един път. Aко все пак някой преподавател е възпрепятстван, обикновено се уговаряме за друг ден, в който да компенсираме заниманията.


compur, сега разгледах този .pdf, в който пише:


Статут на слушател

• Статут на слушатели получават лицата, които посещава курсове без оглед на образованието си, при наличие на свободни места в дадени курсове. Слушателите не преминават през кандидатстудентска процедура и заплащат такса в размер на 50 % от стойността на съответните курсове. Слушателите имат право да записват неограничен брой курсове от всички програми и да ползват дидактичен материал и консултации при еднакви условия с редовните студенти и курсистите. След приключване на курса слушателите имат право да им бъде издаден сертификат на слушател за посещавания курс.

• Слушателите имат право да им бъде признат сертификатът, даващ право за
явяване на изпит, ако получат статут на редовен студент или курсист.


Курсовете обикновено са по 200лв на семестър, а лекциите са около 12-13 на брой[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография като магистратура в НБУ
Автор: k7   
Дата:   19-02-13 17:35

Много навътре го прие. И да не е идвал, то е било рядкост. Няма да му пишем неизвинени отсъствия ;) Пич е!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотография като магистратура в НБУ
Автор: compur   
Дата:   19-02-13 18:33

за това ставаше дума - отиваш и си слушаш лекциите, участваш в упражненията и не плащаш големите пари за цялостното обучение.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »