Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: снимки за Абитуриенти на какви цени?
Автор: imitev   
Дата:   27-02-12 15:21

Емиииии...

























100

Отговори на това съобщение
 Re: снимки за Абитуриенти на какви цени?
Автор: Myth   
Дата:   27-02-12 15:26

Автор: xm_style
Дата: 27-02-12 15:18

Комисия за защита на конкуренцията

Сайт: www.cpc.bg

Подай жалба срещу нелоялна конкуренция: http://www.cpc.bg/Additional/UnfairCompetitionTemplate.aspx

Стига приказки ако искате да си защитите бизнеса в който сте инвестирали, ако искате да поддържате високо качество, ако плащате данъци и т.н. ПОДАЙТЕ ЖАЛБИ! ... или си трайте!



Тоя пъ тоя, на теб какво ти стана бе човек, само обсъждаме.

Отговори на това съобщение
 Re: снимки за Абитуриенти на какви цени?
Автор: aleksandr   
Дата:   28-02-12 14:56

Myth, благодаря ти, че ме окуражи. Тук има странни отношения! Този първия когото снимах, е най-богатият в глухата ни северозападна община, и той може би затова има, защото умее да взима труда на много хора. Като ти дойде такъв авторитетен и те покани без да пита нищо, ти му се доверяваш, а ето какво става!
С другият са много близки, а и много настоятелно ме помоли. Само, че знаеше колко съм взел на първия. И понеже тук с изключение на 10-тина семейства всички други са бедни, а аз мизерствам на читалищна заплата - така става.
Днес нар. станах в 5:00 хванах влака до едно голямо близко село за да поснимам 8-момаренски картички за 30 лв. за мене. Сега трябва да обработя снимките и да ги вмъкна в оня картички, които направих, после да ходя до Видин да ги откопирам и накрая да ги пратя в училището. Тези същите учители доста пъти са ми съдействали и за по-добри поръчки, нямаше как да им откажа.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »