Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Capture NX 2.2.4
Автор: djeckov   
Дата:   29-04-10 18:04

Capture NX 2.2.4, да знаете как мога да активирам този продукт? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: MarinY   
Дата:   29-04-10 18:26

300$ и си в музиката. [smilie3]

(Прочети си правилата на сайта и не очаквай друг отговор.)

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: ecobo   
Дата:   29-04-10 18:28

Ето как

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: Mec   
Дата:   29-04-10 19:21

Аз знам, само че ще изчакам умниците да се изредят да те карат да го плащаш и после ще ти го напиша тука как става.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: djeckov   
Дата:   29-04-10 21:59

Не е чак толкова важно. Пробвах го и ми допадна, ама можем и без него, особенно след очерталите се варианти за разрешаване на проблем :) Благодаря за мненията![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: mitku   
Дата:   29-04-10 22:34

То си има "варианти", но не е тук мястото, където да ги търсиш. А ако си с Никон, Кепчърът е просто без алтернатива. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: deathzone   
Дата:   30-04-10 07:10

Тука дали всичките са си го купили? Отворковци.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: deathzone   
Дата:   30-04-10 07:11

Пиши ми на лична.[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: джъмбо   
Дата:   30-04-10 07:49

да
аз съм си го купил.... отворко

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: deathzone   
Дата:   30-04-10 07:54

Няма да го превръщам в спор, но едва ли целият ти комп е с легален софт.[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: ecobo   
Дата:   30-04-10 08:20

На мен ми остават още няколко дни от трайъла, после ще си го купя, както съм си купил всички уиндоси, адобските програми, дребни програмчета и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: стоп   
Дата:   30-04-10 08:29

Аз си го дръпнах на триал и после си го купих. Купих го директно от никон мол-а за 170 американски.
Върши страхотна работа програмката. Сравнявал съм го със фотошопския рау конвертор, като определено пристрастията са ми на страната на кепчъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: MartenBG   
Дата:   30-04-10 08:58

Ние сме еба си и гетото тук в БГ.Счита се за проява на лош вкус ако купиш а не ако откраднеш.Само че не го наричат кражба,а споделяне на продукти... ромска гледна точка.
А сле това продължението е че се оплакваме че държавата ни е никаква...и разбира се търсим решението винаги извън себе си.

Един отворко.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: ecobo   
Дата:   30-04-10 09:19

MartenBG [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: atin   
Дата:   30-04-10 09:35

Ловците убиват легално. Това прави ли ги по-хуманни?...

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: shiki   
Дата:   30-04-10 09:53

Аз си купих навремето кепчъра, и се оказа, че за новия апарат не мога да го ъпгрейдна, а трябва да купя нов - NX. Теглих им една майна и си го свалих без пари! И не ме е срам да го призная.Колкото повече пазаруваш, толкова повече те ебават. А после-пирати сме били! Нали им купувам апаратите и обективите, един читав софтуер да предложат без да дерат кожи.[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: compur   
Дата:   30-04-10 10:14

Към автора на темата: с поста на Мес [smilie5] - Гуруто на Нефотошопската вяра в този форум нещата се изчерпиха! [cool] undefined



Публикацията е редактирана (30-04-10 10:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: steffo   
Дата:   30-04-10 10:19

Ако населението има малко по-висок жизнен стандарт, убеден съм процента на закупили си легално програми ще е много по-голям. Не може да обвиняваш гладния, че е гладен и поради туй не трябва да съществува.
Онези, които ще се юрнат да ме хапят опровержително, ще ги питам:
- Вие кога си купихте програмите, които ползвате? Преди да си ги купите какви програми ползвахте - лицензирани?
Народа е рекъл "кога стана циганин, кога ти почерне гъза!" Идеализма си е идеализам, но реалноста е друга. Самите компании са наясно, че продуктите им се ползват "нелегално" и пускат безплатни, демо и други орязани версии, за тези дето не могат да си позволят тази цена.
Според мен решението е повишаване на жизненият стандарт. А до тогава Керванът ще си върви и не мож го спря със закани и обиди!

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: ecobo   
Дата:   30-04-10 10:23

За повишаването на жизнения стандарт всеки трябва да работи сам! Не може да чакаш като гардже някой да ти пуска в гърлото - това е цигански манталитет. А аз силно вярвам, че българите не са точно като циганите. Макар че теми като тази, и онази за торентите, все повече отслабват тази моя вяра.
Явно сме тъп и ограничен народ.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: steffo   
Дата:   30-04-10 10:41

екобо,
- Вие кога си купихте програмите, които ползвате? Преди да си ги купите какви програми ползвахте - лицензирани?
Загуба на паметта може би?
"сития на гладен не вярва"
За сития всички гладни са цигани и изобщо измет!

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: ecobo   
Дата:   30-04-10 11:29

Позвал съм пиратски софтуер в началото на компютърната ера, когато освен, че ВСИЧКО беше един вид нелегално, нямаше и откъде да се купи легално.
Купих си всичкия софтуер веднага щом открих как и откъде.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: rhyan   
Дата:   30-04-10 11:45

Аз не мога да разбера защо софтуера, който можеш да си го купиш онлайн, което се изчерва с теглене на демо и плащане на ключ. т.е. грубо 100мб + 30 символа, в България струва 389лв, а в Англия 290лв (130GBP), при положение че версията за теглене е 260лв (180USD).

Хайде, да кажем че картонената кутия, печатането на обложка и твърдата кутия на CDто струват 30тина лв с доставката, мога да го преглътна. АМА 130...I'm Nikon ли?!?!?
I'm Сори, баце!
130лв ми остават до края на месеца след като си платя кредита, сметките, бензина и детската на малкия, защото в държавните няма места. Какво остава за дрехи, храна и други нормални разходи, пък камо ли за хобито - обективи, тела, софтуери и т.н.

Да, ще си купя НХ2, ама парите няма да останат в България. Ако с това си вадех хляба, може би щях да ги платя и тук на 400лв бройката, щото и синтеза са хора, уви 'We regret to announce that his is not the case...'Така че, I'm Nikon, ама от цялата работа келепира не остава в България и ако наистина ми пука за нашата държавица, май е време да ходя да бачкам навън и да си плащам кредита тук, щото иначе пари нема от къде да дойдат и да се оправим. Ако не за нас, то поне за тези след нас...

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-04-10 14:31

MarinY написа:

> 300$ и си в музиката. [smilie3]
>
> (Прочети си правилата на сайта и не очаквай друг отговор.)

По-малко са, 389 лв. Аз така. :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-04-10 16:05

rhyan написа:

> Аз не мога да разбера защо софтуера, който можеш да си го купиш
> онлайн, което се изчерва с теглене на демо и плащане на ключ.
> т.е. грубо 100мб + 30 символа, в България струва 389лв, а в
> Англия 290лв (130GBP), при положение че версията за теглене е
> 260лв (180USD).
>
> Хайде, да кажем че картонената кутия, печатането на обложка и
> твърдата кутия на CDто струват 30тина лв с доставката, мога да
> го преглътна. АМА 130...I'm Nikon ли?!?!?
> I'm Сори, баце!
> 130лв ми остават до края на месеца след като си платя кредита,
> сметките, бензина и детската на малкия, защото в държавните
> няма места. Какво остава за дрехи, храна и други нормални
> разходи, пък камо ли за хобито - обективи, тела, софтуери и
> т.н.
>
> Да, ще си купя НХ2, ама парите няма да останат в България. Ако
> с това си вадех хляба, може би щях да ги платя и тук на 400лв
> бройката, щото и синтеза са хора, уви 'We regret to announce
> that his is not the case...'Така че, I'm Nikon, ама от цялата
> работа келепира не остава в България и ако наистина ми пука за
> нашата държавица, май е време да ходя да бачкам навън и да си
> плащам кредита тук, щото иначе пари нема от къде да дойдат и да
> се оправим. Ако не за нас, то поне за тези след нас...

ОК! Прав си. Като може да се продава на по-евтина цена, що не хванеш да почнеш да го продаваш? Хем и пари ще изкарваш. Ама после да не почнеш да викаш "Ми не ми излиза сметката пичове, цената се вдига."

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: ecobo   
Дата:   30-04-10 16:15

Специално пък тоя Кепчър няма никакъв проблем да си го купи човек за 180 долара.
При графичния софтуер наистина има фрапиращи разлики. Навремето като си купих първия Design Collection на Адоби, тук платих 4400 лева, а в щатите цената беше 990 долара. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-04-10 16:33

ecobo написа:

> Специално пък тоя Кепчър няма никакъв проблем да си го купи
> човек за 180 долара.
> При графичния софтуер наистина има фрапиращи разлики. Навремето
> като си купих първия Design Collection на Адоби, тук платих
> 4400 лева, а в щатите цената беше 990 долара. [smilie10]

С всичко съм съгласен. Аз например нямам кредитна карта, защото не искам. Остават ми два варианта - да се моля на приятел или да си го купя от магазин. При онлайн покупката обаче възниква следния проблем - ако си фирма, как това ще можеш да го сложиш в графа разходи, така, че да е законно. Счетоводителите, ако ги има, да кажат. Щото пък по закон, това е основно средство. А за цената в магазина в картонената кутия - нямам идея как стоят нещата с мита, акцизи, такси... Сещам се за няколко освен тези за кутиите и дисковете. Едната е банковата. Втората е минтническите сборове от всякакъв вид, които при онлайн покупката се избягват.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: rhyan   
Дата:   30-04-10 16:37


Автор: NeDDRaG
Дата: 30-04-10 16:05

ОК! Прав си. Като може да се продава на по-евтина цена, що не хванеш да почнеш да го продаваш? Хем и пари ще изкарваш. Ама после да не почнеш да викаш "Ми не ми излиза сметката пичове, цената се вдига."


Щото не ми е това работата бе, човек. Всяка жаба да си знае гьола. Ние щото всичките сме специалисти по всичко, затова сме на това дередже - всеки е философ, всеки е търговец, всеки е по-по-най-Баш...

Въпроса е в друго - как така в цивилизования свят, където стандарта на живот е в пъти по-висок, заплататие им са в пъти по-високи, всичко им е уредено, а цените им са или същите или по-ниски от нашите? И от къде на къде на мен ще ми продават тук нещо на 2 пъти по-висока цена, независимо какво е? Разходите от Китай са почти същите, да не казвам, че може да се окаже и по-ниски. Има нещо дето не е така...

Как може там 'марковите' неща като бебешко боди да струват 10 паунда 5 бройки, същите в София да струват 12лв бройката? При това една и съща марка, и двете във фирмен магазин, и двете от една и съща колекция - не си говорим за аутлети и глупости.
Как може тук да се продава техника, която вече няма подръжка и гаранционния и срок вече е изтекъл, на цени с 10% по-ниски от тези на нов продукт? При това с 2-годишна гаранция, която недай си боже ако ти потрябва да се възползваш, ти казват, ами няма части, може да си доплатите за нов продукт ако искате, няма как да го оправим това...

Явно на търговците им излиза сметката, ама моята не излиза...

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: rhyan   
Дата:   30-04-10 16:44

А, докато напиша...и ето ти ново.

Ако си фирма, имаш банкова сметка, пускаш платежно, плащаш и край на мача.

Ако си частно лице, не ти трябва кредитна карта, трябва ти дебитна, призната в чужбина, например Виза. Слагаш там пари само като ще купуваш нещо, и си пазариш в чужбина, евентуално, защото в някои случаи не разрешават онлайн покупки ако картата и адреса на доставка са за различни страни.

Акцизи, мита, ддс-та, и т.н. ако купуваш от европейски доставчици са едно, ако е извън ЕС - друго. Въпреки всичко, при положение, че цената в щатие и европа за един и същи продукт е почти еднаква, или оскъпяването е минимално, в рамките на 10%, как така в България, която е в ЕС, цената не е с 10 ами с 50% по-висока?

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: landstar   
Дата:   30-04-10 16:55

дедзон, май само джъмбо има купен кепчър 2, другите си караме на безплатния 1.3, дето го харизваха с апаратите.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: джъмбо   
Дата:   30-04-10 17:01

първо си купих версия 1 после някои го получиха фри... а после си купих и версия 2...

щото си бях фен на фирмата а и.... с тази камера си изкарвах парите

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-04-10 17:20

rhyan, щом не ти е това работата, не коментираш ценообразуването. Защото явно много неща не знаеш. А платежното - по закон се издава на база първичен счетоводен документ - фактура или проформа-фактура. Това за фирмите. Само с платежно не минава.

landstar, пиши ме и мен към "глупаците", купили си го.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: rhyan   
Дата:   30-04-10 17:59

А, недраг, аз ценообразуването не го коментирам, а крайните цени. Мен, като потребител ме касае крайната цена, а не как са я изчислили.

Как реши ей така какво знам и какво не знам, не разбрах, ама щото ме кефиш да ти кажа малко от онова многото, дето не знам.

Ако си фирма, на база на проформа-фактурата можеш да пуснеш платежно нареждане. В рамките на законово определен срок доставчика ти трябва да ти издаде фактура - примерно 3-5 дни ако не се лъжа. Тази фактура вече я рапортуваш в съответния месец в дневниците за ДДС. Кога точно я рапортуваш - еми когато си я получил.

Ако доставчика ти е извън ЕС, рапортуваш митническата декларация, с която си внесъл стоката, а в митническата декларация се реферира фактурата, но тя е по-малко интересна.
Ако реално обаче нямаш внос, т.е. си си свалил софтуера от интернет, това се води услуга, и тогава си самоначисляваш ддс и рапортуваш протокола за самоначисляване.

И ред още врътки и ако-та. Ако искаш повече и по-детайлна информация, не е този сайта. И щото сме много меркантилни, ходи си питай там счетоводителите, че нали затова им плащаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: djeckov   
Дата:   30-04-10 19:02

Леле, то голям спор се разви. Аз зададох супер лаишки въпрос, защото просто не съм в час и исках да разбера как стоят нещата. Взех кепчъра да го пробвам (не че много го ползвам, карам си с шопа), взе че ми хареса и затова попитах, ама определено не ми е толкова нужен, че да се разделя с не малко парици. Благодаря все пак за отговорите [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: Canon   
Дата:   30-04-10 20:23

ecobo написа:

> Специално пък тоя Кепчър няма никакъв проблем да си го купи
> човек за 180 долара.
> При графичния софтуер наистина има фрапиращи разлики. Навремето
> като си купих първия Design Collection на Адоби, тук платих
> 4400 лева, а в щатите цената беше 990 долара.

Потвърждавам го за друга адобска колекция - на мен пакета (с 500$ намаление от промоция) ми излезе 995$ срещу тукашна цена, която е левовия еквивалент на 1920$ (нямало промоция [smilie8] )

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: Mec   
Дата:   30-04-10 20:46

Не се минавайте да плащате ако не ви трябва за фирмена дейност.
Аз като съм Белгия и тука като почти никой не плаща за софтуер, та какво, да неби случайно държавата да е обедняла от това ?
Вече съм писал как става за този софт, трябва само да се оправите с търсачката да го намерите ако ви интересува.

А за ценообразуването има нещо дето вярно не е така. Никор 55-200 ВР струва в една и съща държава един път 189 евро , а по малките магазинчета дето купуват само от вносителя на Никон 399 евро. В един магазин днес продавача ми обяснява че не съм знаел че имало 1-во качество обектив Никор, после и 2-ро и 3-то качество и цената не била същата. Интересно в случая със софтуера дали също от никон го предлагат на 3 различни нива на качество та е по-евтин някъде ?

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: bpavlov   
Дата:   30-04-10 22:22

Единствената основателна причина, Кепчъра да е платен е, ако поддържаше РОУ форматите на всички апарати. Ама той не поддържа. Да не говорим, че от Никон надали са инвестирали много в развитието на този продукт - това е най-бъгавата и тромава откъм бързодействие и интерфейс програма. [smilie23]
Да, крайния резултат е много добър, но се постига с крайно болезнени клизми, когато се налага да обработваш повече от 10 снимки на ден.
Ама за кво да се хабят от Никон да оптимизират некъф си софтуер, дето балъците го плащат, има къде къде по-приоритетни задачи, като изваждането на 200-400/2 например. [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: varas   
Дата:   30-04-10 23:23

за в момента не мога да си го позволя да си го купя
ще съм много благодарен ако кажете от къде да си го сваля кракнат и как да го активирам

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: ecobo   
Дата:   30-04-10 23:27

Аз друго не мога да разбера: не може някой да си позволи нещо, но трябва да го има.
С всеки апарат има софтуер за конвертиране на РОУ файлове. Ако наистина не сте професионалисти (както повечето се оправдават), за чий к*р ви е професионален софтуер?
Освен това, има безплатни алтернативи.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: Mec   
Дата:   30-04-10 23:35

varas няма нужда от крак нито от копито, работи си с номера който го има навсякъде из интернет, питай гугъл да ти го изклюкари или питай търсачката с цел да се докопаш до по-потробните ми обяснения.

ecobo аз пък мога да си го позволя ама не искам да се правя на съвестен, защото хич тамън не ми пука за интересите на някакви си там японци богаташи решили да глътнат Света от лакомия.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: ecobo   
Дата:   30-04-10 23:39

Мек, за тебе знаем, че си богат и стиснат [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: CHUKOV   
Дата:   30-04-10 23:57

Тук лъсна фундаменталната разлика между мен и Екобо

Екобо пише к*р
аз щях да напиша КУР

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: Canon   
Дата:   30-04-10 23:59

CHUKOV
С главни букви се пишат абревеатурите. Твоята какво значи?
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: CHUKOV   
Дата:   01-05-10 00:01

абе тъй ме е кеширала мозилата
не ми се трият кукитата

Човек
Умира и
Курът
Овисва (в стиховете може и с "о")
Вовеки

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: Canon   
Дата:   01-05-10 00:20

аз за другата питах, ама нейсе
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: Rosencho   
Дата:   01-05-10 00:28

Вместо Овисва може Окапва
[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: rhyan   
Дата:   01-05-10 10:03

Автор: ecobo
Дата: 30-04-10 23:27


Аз друго не мога да разбера: не може някой да си позволи нещо, но трябва да го има.
С всеки апарат има софтуер за конвертиране на РОУ файлове. Ако наистина не сте професионалисти (както повечето се оправдават), за чий к*р ви е професионален софтуер?
Освен това, има безплатни алтернативи.


Със същия успех се задава и въпроса 'Защо са ви ДСЛРи като не сте професионалисти', или 'Защо снимате в роу като не сте професионалисти' и т.н. т.н...

Аз считам фотографията за себе си за хоби. Всеки влага в хобито си предимно емоция и не малко средства и време. С времето, ако следваш хобито си, се развиваш, оценяваш какво ти липвсва и както и как искаш да постигнеш, какво не ти е нужно, и т.н. и т.н.

Ето, затова ми трябва лично на мен Кепчър НХ. Това е най-подходящия инструмент за мен и нещата, които искам да постигна. Поне на този етап. Пробвал съм фотошоп, и знам какво може, но не мисля, че това ми трябва и не смятам да го купувам, пък и да го ползвам. Начина по който работи НХ, инструментите които предлага и като цяло крайния резултат са ми достатъчни за целите на хобито ми :) И ми доставя удоволствие да работя с него...
Затова....180УСД ще ги оправдаем.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: svilen12   
Дата:   01-05-10 11:57

Някой да ми каже от къде мога да намеря упътване Capture NX 2.2.4

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: jivkojj   
Дата:   01-05-10 12:41

С гугъла, първи резултат:

http://www.nikonusa.com/pdf/manuals/software/CapNX2/CAPNX2_UM_EN.pdf



Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: jivkojj   
Дата:   01-05-10 12:53

това е най-бъгавата и тромава откъм бързодействие и интерфейс програма

Специално за бързодействието, мисля че в случая освен Никон и Микрософт имат вина. Вината на Никон е, че изобщо са се захванали с тая .net.

Из мрежата се намираше някъде комбинацията с кои версии .NET Framework и C++ Redistributable Packages се извлича максимална скорост. Дори си бях играл да инсталирам конкретните версии и последователност и имаше забележимо подобрение, дотолкова, че дори на виртуална машина както аз го ползвам да работи добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: Mec   
Дата:   01-05-10 14:56

Автор: svilen12 написа:

> Някой да ми каже от къде мога да намеря упътване Capture NX
> 2.2.4

Eто това:

http://www.luminescentphoto.com/nx2guide.html


ще ти свърши работа, питай гугъл така:

"Photographer's Guide to Capture NX 2" скачать

и си готов за ужас на някои съвестни хора.

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: mitku   
Дата:   01-05-10 15:50

Не знам да е бавен Кепчърът. На моя компир си върви добре. Купете си по-бързи компютри. [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: Mec   
Дата:   01-05-10 18:24

Аз тамън съм го направил моя компютър да работи безшумно т.е. няма нито един вентилатор, даже и в захранващото няма, а ти сега искаш да си купувам друг да ми бръмчи на главата [smilie23]
Снимките са по-хубави на тихо, тишина ... [shtrak]

п.п. е сега, ако някой живее на партера на 4 м от трамвайната линия, тогава може и нов компютър [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: ecobo   
Дата:   02-05-10 14:12

На Мак работи МНОГО по-бързо от Виндовс [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Capture NX 2.2.4
Автор: compur   
Дата:   02-05-10 15:17

Автор: ecobo
Дата: 02-05-10 14:12

На Мак работи МНОГО по-бързо от Виндовс

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »