Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Търся си работа
Автор: Ang3l   
Дата:   28-04-10 23:17

Здравейте,
от Варна съм на 22г. завършил съм Колеж по туризъм - Варна(с Руски език). Сега уча в ИУ-Варна магистратура Туризъм. Но съм решил да се занимавам с фотография, а пък и така се случи, че не мога се занимавам с тежка физическа работа (здравословни проблеми). Снимам от година, година и половина. Работил съм на Златни пясъци в ресторантьорския бизнес - там съм се развил от помощник сервитьор до ОТЗ. Знам Руски - много добре, Английски - добре и Немски слабо (абе можем да се разберем с туриста, а пък не е проблем и да зауча няколко израза). Ако някой смятам, че ще му бъда полезен за сезона може да ми пише. В профила ми пише с каква техника разполагам.
Предварително благодаря.[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: hose   
Дата:   29-04-10 00:29

http://www.jobs.bg/c89729#active_jobs

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: stardriver   
Дата:   29-04-10 00:56

@ хосе ...какво общо имат тези позиции с Анг3л ?! (освен Варна) [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: asahi   
Дата:   29-04-10 01:11

Фотографският труд е тежък - не си прави илюзии.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: Ang3l   
Дата:   29-04-10 06:29

Асахи .. всеки труд е тежък. Няма лека работа. Предполагам, че няма да мъкна 50 кг тежки предмети.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: kkaammii   
Дата:   29-04-10 08:59

Не 50 кг, но почти [cool] Вярно е - фотографският труд е тежък.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: digitalgab   
Дата:   29-04-10 09:05

А не, за да си фотограф трябва да си в добра физическа форма, трябва да се търчи, катери, понякога бяга и заляга даже, да се мъкне товар. Стресът при снимането също е голям, особено при сватби и други такива.



Публикацията е редактирана (29-04-10 09:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: snoopoff   
Дата:   29-04-10 09:17

И аз си търся, снимам от 4 години, след 2-3 седмици ще завърша курса по фотография към журналистическия факултет на Софийския, някой ако се интересува да свирка [smilie5] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: snooper   
Дата:   29-04-10 09:24

Стига плашихте момчето, знам какво е да се мъкне и катери, но не във всяка фотографска работа е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: sir_sky   
Дата:   29-04-10 09:31

Aa бая мъкнене си трябва ей! Оня ден като мъкнех един куп техника на двете рамена и си виках как трябва да се хвана малко да тренирам че... още ме болят раменете [smilie5] Успех![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: ittv   
Дата:   29-04-10 11:42

аз след изказването на snooper не бих давал мнение за мъкнене по темата, че не знам наистина дали има човек във форума, който да мъкне или да катери повече от него, останалите сигурно са гледали 2-3 филма на нешънал джеографик и само умуват като мъжки лисици[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: SmilM   
Дата:   29-04-10 12:25

РЕ
Автор: snooper
този курс който спомена добър ли е? дава ли добро обучение? 4е към СУ съм скепти4на, тъй като е доста теорети4но обу4ението в пове4ето случаи

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: snooper   
Дата:   29-04-10 12:35

SmilM, snoopoff е твоя човек с курса, псевдонимите ни са идея близки :)

Иначе, така и така попита - и аз не съм чувал добри неща за курса в СУ, но да не се взима предвид, като знам какъв фанатик съм на тема самообучение, издирване на руски и английски учебници, следене на блогове, безбройни проби и ходене по семинари. В общи линии, ако искаш да се научиш - ще.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: snoopoff   
Дата:   29-04-10 12:51

Като снуупър и аз.

Ако искаш да се научиш - ще. Ако е за да отбиеш номера - няма. Преподавателите са фотографи с опит, лично аз съм доволен от тях. Контактът с такива хора за мен е много важен.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: SmilM   
Дата:   29-04-10 13:28

Извинявам се за объркания ник, наистина са близки :)) и аз се 4удя дали да ходя на курс или на самообу4ение да карам, но ефекта на самообу4ението е до време, защото остават много неща неясни. Съдя по самообучението ми по фотошоп. Правя някакви неща, но не мога да разбера мнооого други как стават и ефектът е блъскане над нещо часове без резултат.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: халея   
Дата:   29-04-10 21:40

Автор: hose
Дата: 29-04-10 00:29

http://www.jobs.bg/c89729#active_jobs

Имах нещастието преди време да кандидатствам за подобна позиция при този работодател.
Така и не стигнахме до жив контакт.
Бях потресена от нелепата му "изпитна задача",в която искаше да изпита уменията ми по ретуш, искайки да направя чудеса с портрети,заснети по обяд (съдейки по светлината),на открито на ISO 400,в бая компресиран JPEG.Лицата им светеха като маймунски задници,а по черните сака нямаше дори копчета...
Да пази Господ от такива работодатели!


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   29-04-10 22:09

ЦЕНЗУРИРАНО



Публикацията е редактирана (29-04-10 23:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: vassilk   
Дата:   29-04-10 22:22

Те такива искат Скот Келби да им работи за 300 лева.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: Ang3l   
Дата:   29-04-10 22:24

Нека изкажа свойте благодарности на: snooper, sir_sky, ittv, SmilM, snoopoff, баби-играят-с-теб, който така добре оспамиха темата, че вече дори се губи смисъла от нея, НО въпреки това е държаха на предни позиции със спам-а си!. [smilie19] Кога [smilie11] хората ще започнат да пишат теми само когато имам някакво точно отношение по самата тема не просто, защото няма какво да прави на работа и и гледа да ос**е всички съществуващи теми! [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: Ang3l   
Дата:   29-04-10 22:30

МОЛЯ АДМИН ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА! ЯВНО ТУК НЕЩАТА НЕ СЕ ПОЛУЧАВАТ ПО НОРМАЛНИЯТ НАЧИН.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   29-04-10 23:12

Какво значи - "оспамиха темата"
[smilie11]



Публикацията е редактирана (29-04-10 23:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: SmilM   
Дата:   29-04-10 23:21

Ре : Ang3l
изобщо не смятам, че темата ти е оспамена, а още повече този форум не е сайт за търсене на работа, а на хора с общи интереси и виждания в областта фотографията, които определено не влизат тук, защото се чудят какво да правят в обедната почивка.
Аз лично съм много благодарна на snoopoff и snooper :)) Малко са хората, които наистина искат да помогнат, а не само да се самоизтъкнат като теб Ang3l
Биографиите в тази област според мен не помагат, единствено уменията, снимките и препоръките.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   30-04-10 00:35

SmilM[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: Ang3l   
Дата:   30-04-10 12:09

SmilM и с кое по точно съм се самоизтъкнал да ми обесниш? Стана ми супер тъпо, защото предположих, че хората ще се отнесът по друг начин към темата и няма да започнат да говорят за свойте проблеми както направи ти - ами като искаш да питаш въпросният курс дали е ефективен пиши му на човека на лично или си направи друга тема, в която да се допиташ до по голяма аудитория (хора посетили даденият курс). Аз мисля, че този който се самоизтъква си ти! (направих дори и малка статистика - от твойте 2 поста по на горе нито един не е по темата?).


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: SmilM   
Дата:   30-04-10 14:48

Напротив по темата ти беше:
Биографиите в тази област според мен не помагат, единствено уменията, снимките и препоръките.
И допълнение - вместо туризма, ако беше споменал някой курс по фотография или какво снимаш и изобщо за уменията ти в тази област, щеше някой да ти обърне внимание!
Няма да се занимавам с теб... Явно не си заслужава.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: kefalcho   
Дата:   30-04-10 19:24

Смятам ,че когато човек моли за помощ е по-добре да си замалчиш ако не можеш да помогнеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: Ang3l   
Дата:   01-05-10 09:35

[smilie24] ъп

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: sen_shui   
Дата:   01-05-10 09:48

Автор: kefalcho
Дата: 30-04-10 19:24

Смятам ,че когато човек моли за помощ е по-добре да си замалчиш ако не можеш да помогнеш.


Забелязвам, че в Бг единственно за акъл и съвети работодателите не плащат, и хората не оценяват. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: hose   
Дата:   01-05-10 16:45

пуснах линка (който не сработи) не случайно - освен че са в района му, (работят по морето) взимат хора без опит и търсят и фотографи (освен другите)

халея - аз имах и жив контакт миналата година с тях - не са лоши хора, но начина по който работят не ми допадна и не останах

признавам че това което правят работи и им докарва пари, въпреки непрофесионализма и типично... нашенския... начин на поведение и организация... все пак... в бг сме...

сам трябва да си прецени, като пак казвам - хората които са там нямат никакъв опит, и всъщност не им и трябва за това което правят...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: pafkataa   
Дата:   01-05-10 17:52

[smile] дано не се приеме ,като спам само ..
,но и аз имах контакт с посочения работодател.
Като цяло колектива са мн. готини хора : > ,но също, като в горния пост начина на действане не ми допада много. За професионализъм в един типичен "снимачен" ден не бих и загатнал, тъй като "фотографите" са най-вече студенти или ученици голяма част от които за първи път хващат или дори виждат апарат , по-голям от джобен варианат :)
Вкрайна сметка излязох подведен погледнато от моя страна ... ,но все пак всичко е интереси и биЗззнесс [smilie5]

Успех в намирането на работа :> [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: hose   
Дата:   01-05-10 22:50

pafkataa - тъй де [smilie25]

и освен всичко - разходите са ти много големи - при все че ти осигуряват квартира и евтина вечеря, горките направо гладуваха - просто нямаше къде да се яде в онзи затворен комплекс, а туристите се разпукваха на all inclusive-а - много кофти, само един безбожно скъп супер, където хрупаха солети и чакаха да дойде вечерята... баланса е 0 ако не и на -

общо взето - от нищо нещо и по нашенски някак си... интереси и бизнес... всеки си преценява... пак казвам - не са лоши хора но този начин на работа...

нещо забавно - там нямаха и интернет - всеки следобед пускаха по шофьора на рейса флашка и той им носеше снимите после срещу цената на билетче [beer]

но това което най-много мен ме подразни е че буквално изнудват туристите и те се чувстват прецакани вместо да си дадат парите с кеф...

не знам


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа
Автор: hose   
Дата:   03-05-10 11:45

http://www.jobs.bg/f890871

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »