Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Закупуване на фотоапарат
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   16-04-10 00:12

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на фотоапарат
Автор: Петър_Илиев   
Дата:   16-04-10 12:10

Ами аз не съм казал че ще го поръчвам от там, бях на състезания тази година и разгледах цените там, но вместо това си купих таблет и нов монитор. Приятелката ми се връща след месец и няма да е зле да си намеря нещо добро за щракане, но разбира се няма смисъл да инвестирам в чак толкова скъпи модели, след като няма да мога усетя кой знае колко осезаема разлика. Благодаря на всички които ми помогнаха по темата, и на другите които ме развеселиха [beer] е тва е то българските форуми са ненадминати

Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на фотоапарат
Автор: Петър_Илиев   
Дата:   18-04-10 02:22

Намерих следното нещо:

Canon EOS Rebel T1i 15.1 MP CMOS Digital SLR Camera with 3-Inch LCD and EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS Lens

Цена (с данъците): 749$ ,1078лв.

Ще се радвам за някакви съвети относно този модел

Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на фотоапарат
Автор: mitku   
Дата:   18-04-10 06:27

Само за сведение - Цанон 500Д кит с 18-55 ИС, струва 1379 лв. тук. Ако имаш фирма и си върнеш ДДС-то, остават ~1150 лв. Цитираната от теб оферта за същото в щатите е $750, което са ~1100 лв. Дали не си заслужава за 50 лв. да си пипнеш и пробваш на място всичко в нагъзина и да не занимаваш хора да носят половин чанта багаж през половината свят, и да имаш валидна българска гаранция? [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на фотоапарат
Автор: steeens   
Дата:   18-04-10 08:31

Ако няма фирма разликата е само един обектив 50 1.8 , кво толкова нали?[smilie5] [smilie25] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »