Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Изгодна сделка
Автор: kbl   
Дата:   12-04-10 21:22

За Canon SELPHY CP530 и CANON SELPHY CP 740, няма проблеми с windows 7 - в CD-то към принтера си има драйвери с които принтера си функционира на Windows 7 Ultimate.

А иначе относно цените за консумативи за Canon-ите :
108 снимки = 69лв (включва всичко)


Отговори на това съобщение
 Re: Изгодна сделка
Автор: person   
Дата:   12-04-10 21:44

За Canon SELPHY CP530 и CANON SELPHY CP 740 днес намерих на цена 59.90 лв.,имам предвид за Canon KP-108iP, Фотохартия за Фотопринтери от серията Selphy CP 108 листа; Размер: 10x15 см. Комплекта включва фотохартия и касета за печат.За това себестойноста на 1 снимка на Agfa и на Canon е почти еднаква..
Мен ме интересува повече качеството на печат...



Публикацията е редактирана (12-04-10 21:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Изгодна сделка
Автор: BirdOfPray   
Дата:   13-04-10 02:51

ОТ тези изброените - качеството на печат е най-добро сякаш на Kodak EasyShare Printer Dock Plus обаче и консуматива е най-скъп.

Canon SELPHY CP530 и CANON SELPHY CP 740 - печата практически е еднакъв - разликата е в периферията на принтера (екранче, четци за карти и т.н.) и в скоростта на печат съответно.
А за качеството - много е добро - определено...

Но трябва да се знае че има разлика в цветопредаването на различните марки принтери - ако изпечаташ един и същи файл на 4 различни принтера - ще получиш доста различаващи се цветово изображения - проверено е :))

П.П. А като дълготрайност на изображението - Канона казват издържал 100 години без да мръдне - но никой не е проверил все още [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Изгодна сделка
Автор: person   
Дата:   13-04-10 08:34

За Canon отзивите найстина са добри, а и има консумативи за тях на всякъде (имам предвид – в София), но бих искал коментарите на някой с Agfa Photo Printer AP2700...
Хареса ми това принтерче по няколко причини:
1. Цена (но не това е най–важното)
2. Добър дизайн.
3. С екран, както по-скъпите модели Canon, Kodak и Sony.
4. Има слотове за различни памети и USB, така, че даже и да няма драйвери за Уиндоус 7, това не е проблем.
[smilie19] [smilie19]



Публикацията е редактирана (13-04-10 08:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Изгодна сделка
Автор: meraklia_pz   
Дата:   29-05-10 21:43

Да не отварям нова тема, да попитам и аз за тази Agfa Photo Printer AP2700 и Canon SELPHY CP530 и CANON SELPHY CP 740. Кажете предимства и недостатъци. Аз лично се страхувам от това, че по-трудно ще намеря консумативи за Agfa-та. Но пък Canon-ите са двойно-тройно по скъпи от нея. Та се чудя. Дайте мнение

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »