Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: Manchev   
Дата:   07-04-10 18:20

Препоръчвам на всички, които не са ходили да отидат на пленера. От Фотосинтезис се справиха повече от прекрасно миналия път и нямаше никакви проблеми с организацията. Хотелът е много добър, а атмосферата на острова е приказна. [smile] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: asahi   
Дата:   07-04-10 19:00

Мноо яко беше миналия път. Горещо го препоръчвам, дори и на себе си. Търся възможност да се организирам.

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: Mixmike   
Дата:   07-04-10 19:06

И аз бях предишния път, и ще повторя[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   07-04-10 19:44

написа:

> Мноо яко беше миналия път. Горещо го препоръчвам, дори и на
> себе си. Търся възможност да се организирам.


Хайде,наборе, организирай се. Аз вече го направих. Даже си и платих. :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: Magnifico   
Дата:   07-04-10 20:36

И аз бях, и аз ще повторя сега [smile] И ще взема да си повторя кадъра, който пуснах тук на първата страница, тъй като тогава по невнимание го заснех само в жипег [smilie6] Дано има луна [smilie5]

ПС: за линка, който е дал yakumo в края на предишната страница: от ТУК може да си дръпнете песничката от клипа [smile]



Публикацията е редактирана (07-04-10 20:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: magnet   
Дата:   08-04-10 01:30


да попитам само - защо нямам отговор на мейла?

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: next_time   
Дата:   08-04-10 07:34

Явно за да ти спестят неудобен отказ

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: dd5   
Дата:   08-04-10 09:13

magnet ,

ако това ще те успокои не си сам в очакване на мейл-положителен или отрицателен [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: magnet   
Дата:   08-04-10 11:08


мен не ме притеснява отказ. имам и други планове за същите дни. притеснява ме, че се бави информацията, което считам за некоректно.

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: photosynthesis   
Дата:   08-04-10 11:53

Нали знаете - блажени са вярващите.
Не се тревожете - ще си получите обещаните мейли. След масовото разпращане на покани към всички наши приятели пощата намали значително своето КПД.
И отговаряме на порции, защото народът се натрупва и не искаме да объркаме бройката - току виж някой се наложило да плати 2-3 пъти [smilie18]

Бъдете оптимисти, теглете една усмивка и си вижте мейлите пак ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: dd5   
Дата:   08-04-10 11:55

[smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: mescalito   
Дата:   08-04-10 12:51

https://photo-forum.net/forum/smileys/worshippy.gif



Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   08-04-10 13:01

На чакащите мейл да кажа, че за пленера на Олимпус в Русе миналата година есента, мейл получиха както записаните, така и тези, за които нямаше място. Организацията им беше перфектна, а и самите фотосинтезисти бяха супер.



Публикацията е редактирана (08-04-10 13:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-04-10 13:16

[smilie24] [beer] [shtrak] [smilie5]



Публикацията е редактирана (08-04-10 15:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: nik1   
Дата:   08-04-10 15:35

DidiAndreeva написа:

> NeDDRaG , аз да си взимам ли одеалцето ? [smilie5] [smilie18]
> [smilie18] [smilie18] [beer]


и кожухчето
[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-04-10 15:36

[ezik] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: k7   
Дата:   08-04-10 16:21

И аз съм там :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: nik1   
Дата:   08-04-10 16:24

Да завиваш Дидето?

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   08-04-10 16:38

Ааа, няма нужда [smilie5] . В Риситу си отстъпих одеалцето на цицоманцо и Недраг топлеше обкръжението в радиус 1 метър само с излъчване , та ... за това попитах [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: nik1   
Дата:   08-04-10 16:45

Абе ти не бързай ... с изводите

Отговори на това съобщение
 Re: Каним ви на най-големия TEST DRIVE на PEN - фотопленер на Тасос, 22-25 април!
Автор: NeDDRaG   
Дата:   08-04-10 17:28

Май нещо съм пропуснал. [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер на Тасос
Автор: photosynthesis   
Дата:   08-04-10 17:40

Програма за пленера и за конкурса - във втори пост [shtrak]



Публикацията е редактирана (08-04-10 18:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер на Тасос "Снимай с PEN", 22-25 април - ПРОГРАМА
Автор: Apostol.Hristosov   
Дата:   08-04-10 18:54

Автор: photosynthesis
Дата: 01-04-10 17:00

ПРОГРАМА ЗА ПЛЕНЕРА

Четвъртък - 22 април
8.00 ч. Тръгваме от София, Централна автогара
Спиране за обяд и обиколка на Кавала - снимки на стария град, крепостта и пристанището.Отпътуване с ферибот за Тасос от Керамоти.
16.30-17.30 Настаняване в хотела
18.30 Откриване на пленера с питие за добре дошли :) . Презентация на новия Olympus E-PL1.
20.00 - .... Вечеря и забавна програма

Петък -23 април
8.00 - 9.30 Закуска в хотела
9.30 – 11.00 Практическа лекция на тема „Street Фотография” с лектор Бони Бонев
Ежедневието – източник на вдъхновение. Какво е и какво не е “street фотография”. Улавянето на момента и невидимия фотограф – как да се слеем със средата и хората около нас.Техника на снимане и практически съвети. Street Фотография и различни култури. Как да разкажем история в кадър.
11.00 – 17.00 Практика – пътуване в Лименас и Панагия
17.30-19.30 Практическа лекция на тема „Пейзажна фотография” с лектор Сашо Иванов. Отворена дискусия – въпроси и отговори.
Най-добрата гледна точка, оптималната светлина и ефективното използване на светлината. Най-изразителните обекти. Времето. Техника на снимане и практически съвети. Усещането за мястото. Снимки на непознати места.
20.00 - .... Вечеря. Фото предизвикателство!

Събота - 24 април
6.00 9.00 – Фото разходка по изгрев слънце, пътуване до актрактивни дестинации за снимане
9.00 – 10.00 Закуска в хотела
10.00 – 12.00 Практическа лекция на тема „Портретна фотография” с лектор Георги Неделчев
Малко психология и малко философия на добрата портретна снимка. Практически съвети и техника на снимане. Работа със светлината - използване на естественото осветление, комбинация с други източници на светлина. Портрет в естествена среда – човек, място, светлина. Студиен портрет.
Снимачно студио на открито – на разположение на участниците през целия ден.

Свободна програма и подготовка за конкурса.
Спортен полуден - активни и пасивни игри на открито със специален награден фонд ;).
20.00 – Вечеря в хотела и старт на конкурсното представяне. Журиране и обявяване на победителите.
Караоке парти :) :) :)

Неделя - 25 април
8.00 - 9.30 Закуска в хотела
10.00 – Тръгване от Тасос
Спирка за снимане и обяд в Ковачевица и Лещен
20.00-21.00 – Пристигаме обратно в София



КОНКУРСНА ПРОГРАМА „Разкажи с Pen” – конкурс за мултимедийна творба (слайдшоу).


Слайдшоуто трябва да включва единични снимки в комбинация с кратко видео, заснети с Pen, и музика по тема по ваш избор. Музиката може да бъде записана с Pen или ваша любима музикална импресия ;). Участието в конкурса може да бъде индивидуално или като група.

На ваше разположение ще бъдат 50 броя фотоапарати Olympus E-PL1. Фотоапаратите ще ви бъдат раздадени още от самото начало – при тръгването от София, така че да може да ги използвате за целия период на пленера. Предвидено е време и техника за обработка на снимки, като за ваше улеснение може да използвате и собствената такава.

Журирането ще бъде на място от всички участници в конкурса - в събота, 24 април.
Награди: ще има от сърце, както за най-добрите, така и за всички участници.

...

Мега яка програма сте спретнали беееее!!!

[beer]

Този път няма ли опция за Теологос?Да измислим нещо,а?


Толкова се радвам, че пак ще съм с вас, луди глави синтезирани!

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonTheWave.gif




Оли форевър...

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер на Тасос "Снимай с PEN", 22-25 април - ПРОГРАМА
Автор: photosynthesis   
Дата:   08-04-10 19:21

Jamess, няма проблем за Теологос [smile] , обаче имаме някакъв спомен, че ти май предния път го пропусна, за да поспиш на плажа [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленер на Тасос "Снимай с PEN", 22-25 април - ПРОГРАМА
Автор: Magnifico   
Дата:   08-04-10 19:35

Аз да попитам, дали има компютри с интернет връзка в Макриамос? [smilie8] Спомням си че на миналия пленер имаше компютърна зала, на която се обработваха файловете, но интернет имаше ли

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »