Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Нагла кражба на моя снимка постната във flickr.com
Автор: мара   
Дата:   25-03-10 15:54

ландстар - а на наште ква им е? както стана дума - глупаци има навсякъде.

Отговори на това съобщение
 Re: Нагла кражба на моя снимка постната във flickr.com
Автор: bozo   
Дата:   25-03-10 16:06

Поредния помияр, който гепи снимки и ги обявява за свои...[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нагла кражба на моя снимка постната във flickr.com
Автор: dtv   
Дата:   26-03-10 13:46

Ице, единственото извинение, което ти дължа, е задето толкова много държах да присъстваш тук.
публично ще те помоля и да не ме намесваш за пореден път в поредните паранои и интриги.другото ще ти спестя

нямам и аз какво да доказвам и обяснявам. но понеже другите не знаят какво стои зад поста ти, дължа някакво обяснение, максимално пестеливо.ако извадя в хронология и съдържание историите ти, ще разберат какво има зад него.мисля все пак да ти го спестя, колкото и да не го заслужаваш.ще го обясня просто - при чувство за вина, когато дължиш извинение на много хора, но нямаш сили за изричането, тактиката "нападението е най-добрата защита" е често ползвана и удобна.
чужди снимки показвам така
(когато Ицо изрично е пожелал да не се размята много името му, пак заради някакви паранои, резултат от много насътворено преди това и в същото време с желанието да присъства тук)
и без всякакви имена и линкове. вторият от двата пъти, когато съм показвала Ицови снимки (будещият недоволството).когато с показването му казах нещо мило, но име и линкове щяха да наложат и детайлни описания за мръсни истории и мръсни хора.т.е., с единствената идея да му спестя поредната мърсотия.

не прилича на крадене на снимки, нужда от повече коментари няма, нали

Ице, нестабилността я отдавах на обстоятелство, лично, и наистина много разклащащо емоционално всички хора.но я превръщаш в тенденция.искрено - не разбирам. защо където са мили и добронамерени с теб трябва да унищожаваш и да се правиш на жертва.и обратното - където застрашават да скачаш с двата крака, слагаш самоволно главата на дръвника и да се правиш на герой.

с извинение към всички, и заради тези, които няма да се извинят, че изобщо се наложи това обяснение.за мен изключително неприятно и безсмислено

п.п.Ники, имах молба преди време към теб.не е в сила към днешна дата, оставям на твоите преценки


ред.и чакай, че забравих за множествеността, много е важно уточнението - да не ме намесваш в интригите и на нито един от участниците и през нито един от профилите им, ксизорски, джошковски, принцески, аракевски, никсонски, сие-товски, джедайски, христовски......и прочие, там каквито още следват
мерси предварително



Публикацията е редактирана (26-03-10 16:46)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »