Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Срам - не срам, да се похваля и аз :)
Автор: canonio   
Дата:   16-03-10 01:20

В бг доста повече гадости се говорят по мой адрес, не можеш да ме убедиш, че франсетата са по-злобни от булгаристанци :)


Трябва да си много просТ, за да твърдиш обратното....

Отговори на това съобщение
 Re: Срам - не срам, да се похваля и аз :)
Автор: canonio   
Дата:   16-03-10 01:24

Първата работа на булгаристанци е, да сметнат колко ти харчи новото мазерати. Като се убедят, че харчи достатъчно, вече ти е простено всичко....

Отговори на това съобщение
 Re: Срам - не срам, да се похваля и аз :)
Автор: Mec   
Дата:   17-03-10 11:59

Какаво Мазерати бе, това което е купил авторът на темата в Париж въобще не е нещо непостижимо, та да го гледат все едно че е господ.
Той си знае най-добре как ще пробива при франсетата.
Там те взимат на подигравка, даже и хора които те уважават. Хей така за разнообразие. Ако си зависим от тях по някакъв начин, си затваряш устата и скърцаш със зъби и това е. А се обадиш, а ти се разсърдиха и не искат повече да си "играят" с тебе.
В Монреал или в Торонто се отнасят по-малко чрез избиване на комплекси спрямо чужденците.

Отговори на това съобщение
 Re: Срам - не срам, да се похваля и аз :)
Автор: CanoniO   
Дата:   17-03-10 12:27

Мес,
няма по-завислив, озлобен и отчайващо прост народ от нашия.

А това:

Там те взимат на подигравка, даже и хора които те уважават.

не го разбрах..

Ако намериш хора които те уважават (но не от страх), си намерил приятели. Никъде по света не се намират лесно. И никога не се подиграват.

А в БГ най-обикновена служителка на гише може да се гаври с теб.



Публикацията е редактирана (17-03-10 12:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Срам - не срам, да се похваля и аз :)
Автор: zpower   
Дата:   17-03-10 12:55

Много малко са хората, които се радват на чуждата радост.
Е, аз съм един от тях, така че борисов да ти е честит и да правиш хубави снимки с него[smile]

А може ли отнякъде да се изтегли Phocus за MAC[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Срам - не срам, да се похваля и аз :)
Автор: IDA   
Дата:   17-03-10 13:20

"няма по-завислив, озлобен и отчайващо прост народ от нашия."

Който плюе по собствения си народ, плюе по самия себе си. Който не уважава народа си, не уважава себе си, следователно не може да очаква уважение от страна на другите !!!

"Ако намериш хора които те уважават (но не от страх), си намерил приятели."

Това е най-голямата заблуда! Докато бях в Щатите, Канада и Германия, работех с много хора, които ме уважаваха за това, което мога и умея. НИТО ЕДИН ОТ ТЯХ не ми стана приятел, въпреки че положих сериозни усилия за това. Станаха ми приятели съвсем други хора, които просто ме считаха за сродна душа, без да се интересуват, какво правя и какво мога и умея.

"А в БГ най-обикновена служителка на гише може да се гаври с теб."

Може, ако и позволиш! Пусни една писмена жалба до шефа и и да видим, дали ще посмее да се гаври с когото и да било! И да не си мислиш, че гаврата с хората от страна на чиновници и служители е български патент? Има го навсякъде, дори и в най-цивилизованите държави. Там обаче магическата фраза:

May I talk to your manager, please?

направо железни врати отваря!



Публикацията е редактирана (17-03-10 13:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Срам - не срам, да се похваля и аз :)
Автор: CanoniO   
Дата:   17-03-10 13:30

IDA,
толкова сме ограничени, че хората дори не ни плюят. Само се чудят на държанието ни, мигайки от недоумение....

Относно уважението и приятелите - не е хубаво да се сприятеляваш много на работното си място. Хората спазват това правило. Така са възпитани.

А това "Пусни една писмена жалба до шефа и и да видим" - нали знаеш, че в БГ шефовете не си стоят в кабинетите, а и нямат намерение да уволнят някоя пача, щото после някой ще уволни неговата снаха.
Ако искаш да направиш експеримент, пробвай в КАТ. Условието е само едно - да не я удряш по лицето. Всичко друго ти е позволено.

Отговори на това съобщение
 Re: Срам - не срам, да се похваля и аз :)
Автор: landstar   
Дата:   17-03-10 14:10

А, борисов - имаше лаф - пушка и жена в чужди ръце не се дават, днеска в списъка влизат и кола и фотоапарат. Имам предвид, че след месец притежаване можеш да считаш, че си избил парите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »