Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: проявяване на Е-6
Автор: fotocolor   
Дата:   17-03-10 08:54

Albrecht -абе пич......виж сега,незнам дали познаваш Цончо или не, в случая за мен няма значение.Ама да те светна за нещо-Цончо е един от тримата най-големи пейзажисти в БГ.Познавам го лично и освен суперлативи за него ,друго не мога да кажа.
А що се отнася до цената за проявяването-ами купете си един Йобо процесор за 800-2000лв,вземети си химия от вън или от тук в БГ и си проявявайте филмите.И като ка проявите 20 филма,ми кажи тогава каква ти е излязла себестойстойноста на Е-6 процеса.

Отговори на това съобщение
 Re: проявяване на Е-6
Автор: borovinka   
Дата:   17-03-10 09:46

10 лв на филм е добра цена!

Отговори на това съобщение
 Re: проявяване на Е-6
Автор: kalingo27   
Дата:   17-03-10 09:47

[smilie24] fotocolor Поздравления, Цончо!!! Малко са местата, където се предлага такава услуга, а гр.Павликени е удобно място, защото е централна България! Искренно, пожелавам успех на Цончо, защото много добре знам цената, а цената е такава, че предпочитам да проявявам само за себе си, по изключение на колеги. Начинанието е БЛАГОРОДНО, защото филма е жив, има ги и хората, които снимат на филм. До преди 4-5 години пътувах до Казанлък да проявявам, дори и за един филм-150-200 км., но като, че ли самия повод беше да се срещам с Александър Иванов-покрай работата кафенца, чорбички ;). Срещата с такива хора, дори и да мълчите, зарежда..... ! Какво по хубаво от това, че Цончо ви предлага повод да се срещнете с него. Той от това, ако се притеснявате, няма да забогатее, но вие ще спечелите: 1.Ще си свършите качествено работа; 2. Ще се запознаете, опознаете не само с фотографа, с художника, а и с човека Цончо Балканджиев, а това вече си заслужава и пътуването!!!



Публикацията е редактирана (17-03-10 09:50)

Отговори на това съобщение
 Re: проявяване на Е-6
Автор: radan   
Дата:   17-03-10 12:19

[smilie24] Поздравления за инициативата!Цончо Балканджиев е сериозен човек и много добър фотограф-може да му се доверите!Поне тези от Северна България няма да имат големи транспортни разходи.Другите-ако желаят да проявяват в столицата.Успех,Цончо![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: проявяване на Е-6
Автор: n1x0n   
Дата:   17-03-10 12:38

По-добре да дам на Цончо 10, отколкото на някой от гореспоменатите - 8 лева.

Голямата драма на България - "винаги може и по-тънко" [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: проявяване на Е-6
Автор: Цончо_Балканджиев   
Дата:   17-03-10 19:34

Благодаря на всички колеги, които бяха в моя защита и взеха отношение по темата.

Отговори на това съобщение
 Re: проявяване на Е-6
Автор: IDA   
Дата:   17-03-10 20:03

Няма тема, в която някой простак и посредствен бездарник да не си начеше комплексите, изхрачвайки се върху талантлив човек и стойностна личност! Ето че за срам и позор на целия форум, това се случи и в тази тема! Браво, Albrecht!

==============================================

Драги г-н Балканджиев,

Поздравления, за това, че все още предлагате тази услуга. На мен навремето в прехваленото студио на Кодак на бул. Витошка ми съсипаха тотално 10 диапозитивни филма от важно пътуване и отказаха да ми върнат дори парите за проявяването (по 8 лв. за филм). На всичкото отгоре, с цялата си наглост се опитаха да изкарат, че грешката била в мен, при положение, че имаше филми буквално надрани по цялата дължина и с перфорация от съседен филм отпечатана през 10 и повече кадъра. Да не говорим, че целите филми бяха на петна и с отвратителен жълто кафяв воал.

Тогава окончателно се отказах от любимата ми диапозитивна фотография. И до ден днешен ми липсва!

Успех в начинанието!


Отговори на това съобщение
 Re: проявяване на Е-6
Автор: valentinrussanov   
Дата:   17-03-10 21:53

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: проявяване на Е-6
Автор: pstoev   
Дата:   18-03-10 11:07

проявявайте Е-6 при Деков,на него му пука[smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: проявяване на Е-6
Автор: urbangrey   
Дата:   18-03-10 11:46

написа:

> проявявайте Е-6 при Деков,на него му пука[smile] [smile]

da be otkakto mi preeba 3 roll filma tri-x 400 ot svatbata na priqtel - i se opita da kaje, che moq aparat gi e preebal - znam che mu puka mnogo [smilie23] [smilie23] [smilie23] pone da si beshe kazal, che gi e osral [smilie23]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »