Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Дилян Марков?
Автор: demiman   
Дата:   13-03-10 12:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: special_k   
Дата:   13-03-10 12:16

мда, и аз нямам нерви да разгледам повече от 3-4 снимки.

"сухо" мисля е подходяща дума

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: boradaff   
Дата:   13-03-10 12:22

Много завист, малко конструктивна критика...
Дизайна на сайта и на мен не ми допада но от снимките има такива които си заслужават да бъдат видяни.Особено в т.н. лайфстайл портрети.
Например тези на Лили Иванова, Азис и Стоичков...
Все пак преди да плюете погледнете това което вие сте показали.


Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: special_k   
Дата:   13-03-10 12:27

boradaff - ???


ква завист бре, ти полуде ли?


просто нямам нерви да ги разгледам - скука

Ти читави студийни снимки виждАл ли си? Щото аз съм. Има такива които просто те КАРАТ да ги отвориш..... тук има само занаятчийство - мерси



да е жив и здрав Дилян - щом има балъци ще има и тарикати :) за това му правя евала

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: r_rusev   
Дата:   13-03-10 12:39

Сайтът е жесток!![smilie24]
Поздравления за автора[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: special_k   
Дата:   13-03-10 12:40

...Дилян Марков има по-яки снимки, тоя сайт е за шир-потреба

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   13-03-10 13:05

i saita, i snimkite sa smeshni

Dilian MArkov ne go poznavam

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: jokevcv   
Дата:   13-03-10 13:31

Това е най анти фотографския сайт, който съм посещавал.[smilie10]

Портретите ми харесаха, но не можах да издържа сайта и разгледах само десетина. Не можах да добия представа колко още има ама ....

Ето един пример, че може да снимаш добре ама като не можеш да покажеш това което си заснел по подобаващ начин ...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: Frida   
Дата:   13-03-10 13:38

Тая естетика не е за мен. Може да е много добър фотограф, но тоя "стил" и излъчване "шоуменски" и "телевизионерски" са ми изключително противни. Не случайно и не ги гледам нашите телевизии. Всичко е супер превзето и фалшиво.

А тия дето, в момента в който се появи критика, веднага почват да пищят, че критикуващите са комплексари и завистници ... пичове тва е мислене тип "детската градина" ... сори, ама тва че някой не харесва стила "коцкарски мустачки" не го прави комплексар.

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: shama   
Дата:   13-03-10 13:59

за мен пък той е най-добрия в България...виж сайта дразни наистина

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: demiman   
Дата:   13-03-10 14:56

Frida [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: thomas   
Дата:   13-03-10 15:12

Това ако е портрет на едно ПОКОЛЕНИЕ... аз съм трамвай номер 18. ОК, професионални, комерсиални снимки, снимки, за които авторът си е взел парите, когато трябва, снимки, с които може да привлече още много подобни "звезди" в кавички или без и да им вземе и на тях парите. Но да ми казват, че това рисува портрета на едно поколение, е меко казано нагло. А пък функционалността на сайта на Виваком е под всякаква критика. Да, идея има, но удобство - таратанци.

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: seal   
Дата:   13-03-10 15:14

Много добри снимки има, макар че аз лично съм повече фен на Никола Борисов. Сайтът не е особено смислен за съжаление. А дали е добър или не е трудно измеримо, освен по факта, че има достатъчно поръчки и е достатъчно известен.

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: boradaff   
Дата:   13-03-10 17:23

Frida,
тая естетика не е и за мен. По една случайност и аз не ползвам телевизор.Обаче thomas, за съжаление точно това е портрет на онова поколение израстнало с чалгата и фалшивите идеали.
Мисля ,че снимките са 100% документ за това поколемие.Вижте портрета на Лили Иванова - никакъв фотошоп не може да скрие до къде човек може да стигне...Или пък героят на фалша и скандала Азис...
Ами Стоичков - пуши пури !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: thomas   
Дата:   13-03-10 17:46

@boradaff
Един "портрет на поколение" трябва да има някаква представителност и да показва такова съотношение между звезди, "звезди" и обикновени хора, което поне е подобно на онова, което се среща в живота, а в тази селекция няма нищо подобно. Също така портретът на поколението не е редно да се състои от КОМЕРСИАЛНИ снимки от шоубизнеса, а тук наблюдаваме точно това.

Фактът, че това поколение, което е предмет на изложбата, е завладяно до голяма степен от чалгата, спокойно можеше да бъде визуализиран със снимки на чалга почитатели, а не на изпълнители, платили си за всичките тези проекти.

Като цяло - хубава идея, малоумна селекция и безумна реализация.



Публикацията е редактирана (13-03-10 17:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: Reshovski   
Дата:   13-03-10 18:04

Това е виртуалната му изложба, личния му сайт е:
http://www.dilianmarkovstudio.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: jokevcv   
Дата:   13-03-10 18:14

@Reshovski

Той и личния му сайт на пада по-долу.
Много ми се искаше да му разгледам портфолиото, ама не издържах просто. Много трудно се разглеждат сайтовете му.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: thomas   
Дата:   13-03-10 18:15

А този сайт е вече наистина неизползваем. :-) Дребен, почти нечитаем текст, подскачащи и примигващи невротично флаш обекти при всяко движение на мишката над тях, дребни снимки... ужас. Почвам да подкрепям Apple, които опитват да саботират флаша като технология.

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   13-03-10 18:17

no comment

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: kirilsr   
Дата:   13-03-10 18:47

Браво на човека.Има страхотни неща [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: serjy   
Дата:   13-03-10 18:56

dpurple [smilie24]
повечето неща ми харесват. [smilie24] сайта му се разглежда съвсем нормално, къв нет ползвате не знам [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: J0R0   
Дата:   13-03-10 18:58

Дилян Марков показва в тази изложба много професионално отношение към работата си. Перфектни кадри по отношение на светлина, детайли, фон, композиция, обем, постобработки...
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Съвсем отделен е въпросът, че е безумно рекламна фотография и модни сесии да се представят за "портрет на поколението".
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: thomas   
Дата:   13-03-10 19:15

@Joro
Е така де, така - нали и аз за това говоря вече от няколко коментара насам - това няма нищо общо с Портрет на поколението, това е просто яко комерсиална рекламна фотография :-)

В този смисъл общата оценка е слаб, защото ако на тема Вазов напишеш много верни и красиво казани неща за играта на Стоичков, няма да ти пишат шестица, нали така?

Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: pevtimov   
Дата:   13-03-10 19:59

Брей, майстори се събрали тук, творци на шИдьоври. Дано прочете Д.Марков мъдростите ви, та да разбере колко не го бива. @ jokevcv , майсторе неземни, намини през собствения си профил. Както и доста други, дето им е скучно. Наистина твърде много комплекси са струпани в този форум, страшна работа. то не е мрънкане, не е плюене, не е чудо. Един пречел на друг да снима на парада, друг му пречел на тенис турнир-няма оправия. Но оплюването поне е от световна класа.


Отговори на това съобщение
 Re: Дилян Марков?
Автор: jokevcv   
Дата:   13-03-10 20:16

@pevtimov

Ти май нещо не дочете някъде[smilie11]
К'ви профили к'ви 5 лева. Къде съм казал, че човека не го бива. Напротив! Тъкмо обратното, просто и двата сайта са отвратителни и за гледане и за навигация. Което е странно. Особенно втория сайт спонсор Виваком, не е като да е нямало пари а в крайна сметка, някой студент първи курс го сглобявал сайта.

Вземи чети, кой какво казва след като си избрал да се обръщаш конкретно към някого.

Това дали може да снима или не може този фотограф няма какво да го коментира от портфолиото му става ясно че е търсен много в този бизнас.

P.S. След като разгледах профила ти май не беше нужно точно ти да подхващаш темата с профилите[smilie23]



Публикацията е редактирана (13-03-10 20:18)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »