Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: търся модели
Автор: boradaff   
Дата:   12-03-10 09:42

deus_ex_machina ,
Би ли споделил за какво служат снимки които не показваш?
Изглежда си сложен характер - пишеш "търся модели" а /според мен/ не търсиш, снимаш а не показваш...
Не се заяждам - просто ми е интересно.


Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   12-03-10 10:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: Frida   
Дата:   12-03-10 10:41

И аз не искам да се заяждам, но горния текст иде да рече, че това да си падаш по ерекции и трупове е нещо, което те издига над стадото. А това е нещо, с което не съм особено съгласна. Може да те отделя, но не и да те издига. Не и по моята равнина.

Сега като се замисля не знам защо изобщо го казвам. Но нали знаеш, някой като задере носа в тавана, от стадото се чувстват длъжни да го свалят на земята. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   12-03-10 10:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: Frida   
Дата:   12-03-10 11:41

Понякога беглия поглед от минувач с развита интуиция е по-верен от задълбочения в рационализации ум на нагазилия в дълбокото.

освен това нима от тази медия очакваш задълбочен поглед? тук зрителят е разкъсан от впечатления - рейтинги, десетки теми, цветни картинки, собственото си его. няма как да се задълбочи, освен ако не намери нещо лично. Повечето сме минувачи. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: lipostok   
Дата:   12-03-10 13:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   12-03-10 16:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: vgramatikov   
Дата:   12-03-10 16:30

Аз съм висок , красив и атлетичен.Малко съм тъп ама на снимките няма да личи [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   12-03-10 17:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   12-03-10 17:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: autosvet   
Дата:   12-03-10 17:55

Месершмит и 3-тият райх - аз съм човека, ама съм твърде агресивен, буйствам и налитам на хора с обективи като Ицето Стоичков, освен ако не си държа моят Никон който ме успокоява неимоверно много. А да всъщност и желание няма да ме снимат. Та минавам да отбележа да не разчиташ на мен.

П.П. Рецитирам само модерни автори като Шоркензумен и Гролемйо.

П.П.2. Фрида остави хората сами да намерят пътят си особено като са се загубили толкова надълбоко.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   12-03-10 17:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: never_there   
Дата:   12-03-10 18:11

хаха, весела тема.
успех в търсенето.
надявам се да регистрираш или оценяваш слободията, която можеш да си позволиш. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   12-03-10 18:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: never_there   
Дата:   12-03-10 18:39

аз гледам нещата през призмата на моето ежедневие, очевидно, и просто си позволих да си предствя същата тема в някой не-български, не-специализирано-фетишистки сайт...
1. темата отдавна да е отишла в небитието на "съвсем нормалните" търсения
2. ти отдавна да си регистриран като "интересен" човек от поне една държавна агенция.

за всичко си има мястото и не-мястото :)

мисля че можеш да си позволиш да си дръзък и интересен защото няма последтствия. почти съм сигурна че не оценяваш липсата на последствия и това ми спря вниманието.


Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   12-03-10 18:44

abe zashto vsichki se praviat na policai?

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: steeens   
Дата:   12-03-10 18:49

А защо не?[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   12-03-10 18:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: vladovg   
Дата:   12-03-10 19:46

И кво искаме да докажем сега ?

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: bozo   
Дата:   12-03-10 22:41

Тези неща се случват при промяна на времето...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: liuboliubo   
Дата:   12-03-10 23:10

да погледнеш към сградата на жълтите павета,тамима май от твойте хора само дето не са много момчета ама зависи през колко годишни очи ги гледаш.ще станат супер фотографии .после на изложбата няма да можеш да събереш билетите в джобовете.ако ли не почакай още малко -тя кризата ще ти набави доста модели ,още някой и друг месец даже белезите може да са с конците още.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: liuboliubo   
Дата:   12-03-10 23:13

ей аз съм фамилен фотограф не ги разбирам нещата отвътре извинявам се ако съм засегнал някого[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: Molotov   
Дата:   13-03-10 00:27

Цитирай:


deux_de_machine:
"при юнг има и интровертно интуитивен тип. точно той ме вълнува. има го в "психологически типове" (psychologische typen), софия, 2005, ако искаш можеш да прочетеш.
ти като видиш някой не можеш ли да разбереш дали е интроверт? аз мога. това май прави интроверсията видима в известен смисъл.
моите изследвания са в областта на канибализма и некросадизма.
няма да задоволя любопитството ти, снимките са много лични."
[smilie24]



Реферати за Юнг съм писал, съответно съм го чел. По принцип главните подтипове на интоверите и екстравертите са емоционален и мисловен, ако се сещаш за онези схеми мислене <-> чувство; интуиция <-> усет [smilie3]
Иначе можеш да пробваш техниката на активното въображение с някой от моделите ти, можеш да научиш много за тях чрез нея, а и туко-виж някой взема та вербализира някое блокирало много психична енергия съдържание на личното си несъзнавано и се отърве от душевните си терзания възтановявайки динамиката на психичната си енергия [smilie21]
Ама първо ги снимай, а после ги лекувай де, надали искаш да не изглеждат измъчени на снимките [smilie3]

П.С. а това за канибализма и некросадизма ми е интересно как ще го изследваш [smilie11] do as you wish де. Теория по въпроса можеш да намериш в изобилие от Ерих Фром, особено в "Анатомия на човешката деструктивност"
200 страници се говори за сексуален и несексуален садизъм и деструктивност в ралични форми [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: Molotov   
Дата:   13-03-10 00:31

Цитирай:


deux_de_machine:
"ще приемам за комплимент и разговори за месмер и вилхелм райх."

OMFG! Ама ти си се кефел на Райх. Получи 2 точки уважение с това [cool]
А защото се позачетох из темата: dude, you're so perv! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   13-03-10 00:33

"omfg"

ti na kolko godini si be??
peshlemeta samo v tia temi [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »