Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 за конкурсите във фф
Автор: deusex   
Дата:   09-03-10 16:23

Зачетох се в условията на текущя конкурс във фото форума. Не знам дали и другите са били по същия начин, но нещо странно ми направи впечатление.

Гласуването не започва на еднаква дата за всички снимки, както е нормално попринцип за фото конкурсите.

А напротив, снимката която е пусната по-рано получава повече време за гласуване. И не само повече време, но и повече забележимост, тъй като да речем първата пусната снимка си е стояла там сама без конкуренция и е поемала всички погледи и гласове, докато следващите се изгубват из вече напълнената галерия.

Според вас къде е логиката на това?

Или аз пак нещо не съм разбрал...
 Re: за конкурсите във фф
Автор: vgramatikov   
Дата:   09-03-10 16:29

Няма логика.
 Re: за конкурсите във фф
Автор: neuromancer   
Дата:   09-03-10 16:39

Логиката е ясна, за да не стоят сума ти снимки с месеци без да може да се гласува за тях, и после изведнъж за кратко време, кой какво видял, кой гласувал, кой забравил...
В случая се допуска гласуване извеснто време след края на качването, за да не са онеправдани последните снимки.
Иначе е ясно че и двата подхода си имат плюсове и минуси, въпрос на избор.
 Re: за конкурсите във фф
Автор: admin   
Дата:   09-03-10 16:39

Всички конкурси винаги са били по един и същи начин.
Много пъти са печелили снимки, пуснати по средата или в последната част на конкурса.
Всички снимки се виждат еднавко за деня, за еднодневния или триднесния рейтинг. Доказано е, че 80% от гласовете си събират през първите 3 дни.
Първите пуснати снимки също потъват в галериятя и се виждат само в рейтинга.
Няма как гласуването да започне едновременно за стотици снимки, защото тогава ще има спор как да са подредени снимките.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена