Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Моля - препоръчайте ми Off-Camera Shoe Cord
Автор: GenaDP   
Дата:   04-03-10 22:22

Ми като знаеш кои са калпавите - кажи му, та да не се чуди (всъщност, как ще разграничиш един кабел от друг, като повечето даже нямат марка?) Или генерализирай, че всичките китайски боклуци са калпави, и го прати в павилиона да си напазари оригинален кабел.

Апропо, досега съм внасял 3 вида такива кабели - и разлика освен в опаковката и дизайна на накрайниците не забелязах.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля - препоръчайте ми Off-Camera Shoe Cord
Автор: GenaDP   
Дата:   04-03-10 22:26

Аз да ти кажа нещо
Няма никаква разлика между моноблоковете на Broncolor и тези на FalconEyes дето ги продаваш. И двете ги правят хора от планетата ЗЕМЯ.
Така ли консултираш клиентите си във Варна и страната ?


Разлика в моноблоковете има. Схемно решение, параметри и т.н. (Ако ми предоставиш някой бронски моноблок - навит съм да ги сборя с един китайски, и да се сдобием с малко емпиричен материал по темата.)

Но разлика в захранващите кабели - няма. Освен може би в надписа в/у тях. А в случая, може вече да си забравил, ти не питаш за светкавици, а за кабел.

Апропо, преди половин-една година имаше интересно предаване по телевизията - за марковите дрехи и ментета. Проверяваха колко са качествени. Подлагаха ги на изкуствено състаряване (дърпаха ги, търкаха ги, перяха ги)... Накрая се оказа, че голяма част от ментетата са по-здрави от копираните оригинали.

Аз лично разлики в сенници, капачки, кабели и др. подобни не откривам. Едно време купувах оригинални, щото други нямаше. Сега си пазаря китайски. Но ти щом си предубеден към китаизмите - мога да те упътя към място, където с радост ще ти продадат оригинално канонско кабелче.



Публикацията е редактирана (04-03-10 22:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля - препоръчайте ми Off-Camera Shoe Cord
Автор: Shmidt   
Дата:   04-03-10 22:33

Колкото е абсурдно моето твърдение за светкавиците - толкова и твоето за кабелите.
Това имах вредвид.

Аз излизам от темата - не мисля, че имаме още нещо креативно да си пишем.

А - Гена - погледни каква тема излезе преди малко
Избор на зарядно и батерии

Отговори на това съобщение
 Re: Моля - препоръчайте ми Off-Camera Shoe Cord
Автор: rhyan   
Дата:   04-03-10 22:34

Ами аз каквото имах да казвам, съм го казал на шмидт лично. Предвид, че не считам моето мнение за крайно меродавно предложих и линк към ревю в интернет към съответния продукт. Не смятам, че всичко китайско е боклук, но много от китайските стоки са, затова не мисля че има нужда да генерализирам, защото просто ще ти дам хляб да има за какво да спориш, а не искам.

Апропо, защо спря да внасяш, при това цели 3 вида такива кабели? И като вършат една и съща работа, защо пък точно три вида? Не ми отговаряй, моля, няма нужда, въпросите са риторични.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля - препоръчайте ми Off-Camera Shoe Cord
Автор: GenaDP   
Дата:   04-03-10 22:47

Спрях да ги внасям, щото не мога да се боря с цените на онлайн китайските търговци - на мен цената ми беше $20-тина в китай, плюс транспорт, мито, ДДС и евентуално някаква печалба. И транспорт до клиента.

Сега гледам - в ибея ги има по $12-13 с включен безплатен транспорт.

И земи научи на кое се вика "риторичен въпрос", че да не се излагаш...



Публикацията е редактирана (05-03-10 02:41)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »