Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: Reshovski   
Дата:   04-03-10 01:07

Да бе ама е дразнещо, а честно да ти кажа не съм сигурен колко ще се подобри с калибрация. Сравних го с подебен модел на марката само че не е с LED потсветка и нямаше този проблем, а и тези артефакти при 3D ме притеснха, така че си имам причина и още утре ще отскоча да го сменя. Мислих да мина по-тънко и да спестя някой лев, но май ще си взема нещо по-солидно и хубаво.



Публикацията е редактирана (04-03-10 01:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: dau   
Дата:   04-03-10 09:41

Reshovski кажи каква пръчка си си взел, да знаят хората да не си купуват такива...

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: Myth   
Дата:   04-03-10 10:00

Написал е!

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: dau   
Дата:   04-03-10 10:52

сега видях... ужас, то и лаптопи ASRock ли има вече?

Това да ми дадат парите колкото струва да го ползвам няма да седна, камо ли някой да го купува...

ама той човека си е направил извод вече [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: asahi   
Дата:   04-03-10 11:44

Аз се изненадвам, че при тази развита мрежа от дилъри и дистрибутори някой купува лаптопи от Метро. Нямам нищо против ЛЕД подсветката. На малките Асусчета се държи прекрасно. След калибриране направо греят.

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: GenaDP   
Дата:   04-03-10 11:47


Аз се изненадвам, че при тази развита мрежа от дилъри и дистрибутори някой купува лаптопи от Метро


Да не смяташ, че ако същият компютър се купи от друго място - ще работи по-добре? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: dau   
Дата:   04-03-10 12:04

asahi в 90% от случаите, ако нямаш познати по компютърни фирми или не купуваш за фирма МЕТРО може да ти даде по-добра цена, а ако имат нещо на промоция цените са драстични, все пак те са най-големите извивачи на ръце в БГ.

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: asahi   
Дата:   04-03-10 12:36

Има значение от къде купуваш. Във фирмата дистрибутор можеш да получиш информация как се държи модела, да го доконфигурираш според потребностите си, да го видиш как работи, да калибрираш дисплея и ако не ти харесва да го откажеш - все неща, за които в Метро можеш само да си мечтаеш. От Метро взимаш кашон и си го думкаш у главата.

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: zariio   
Дата:   04-03-10 12:38

asahi,прав си до последното за думкането у главата[smilie3]
Като не ми хареса от Метро и си го връщам просто[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: Reshovski   
Дата:   04-03-10 18:16

Благодаря отново на всички, днес го върнах и си взех парите.

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: borissov   
Дата:   04-03-10 18:35

срЪвни поТсветката.... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: Reshovski   
Дата:   04-03-10 19:40

Аууу господин БориССов е писал в моя тема. Сега ще си направя screenshot и директно на wallpaper... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: minolta9   
Дата:   04-03-10 19:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: ILiyanKirkov   
Дата:   04-03-10 23:46

Това че цените в метро, особено на промоция са много по евтини е вярно :) Моя лаптоп го взех преди 3г беше на цена 1600, а възможно най-евтино тогава същия модел по другите магазини беше 1800. Лаптопа на приятелката ми също го взехме от там и цените пак бяха с подобени разлики. Още сме нямали проблеми с двете машинки, такаче всичко си е до късмет, защотото ми се е случвало да взимам и принтер с фабричен дефект.

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: guciguci   
Дата:   05-03-10 19:30

ПОлезна тема се оказа. Нека хората да знаят,че като им продадат боклук,могат да си вземат парите. За съжаление по нашия закон май все още е само до три дни. По света е мисля 1 месец.
В Техноолис пък чух,че имали политика да НЕ връщат пари,а да ти дадат нещо на същата стойност. Ха-ха-ха смешници. Нека да ми се наложи на мен да върна нещо ,пък ще им видя политиката...

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: TheBossBG   
Дата:   05-03-10 20:20

Политиката на фирмата няма нищо общо със ЗЗП. Те може да си пишат каквото искат. Като откажат да върнат пари, нека да ми го напишат писмено. Така и така, политиката на фирмата е да не връща(или връща, ама до 3 дена). Да сложат подпис и печат и тогава ще видим. [smilie5] Ония от КЗП само това чакат. Истината е, че всеки от нас трябва да си търси правата. Когато не си сигурен в нещо - лекс.бг. Има закони, има форум. 90% от случаите има оправия.


Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: plamendoc   
Дата:   05-03-10 20:28

Да но Технополис са си взели цял отдел адвокати да се занимават с надъхани пичове като вас ,и навярно ще докажат че стоката е в описания вид а ти просто си блял някъде като си я копувал

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: TheBossBG   
Дата:   06-03-10 07:01

Пламене, никъде в ЗЗП няма изискване да обясня защо връщам дадената стока. Просто обяснявам, че не е това, което съм очаквал [smilie3] Разгледай разделите, касаещи гаранция и рекламация в закона! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: asahi   
Дата:   06-03-10 11:10

Закупената стока не оправдава очакванията ми. Това е достатъчно.

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: zariio   
Дата:   06-03-10 11:18

В Техномаркет пари не се връщат.Ако искаш да върнеш нещо ти дават ваучер за стойността на покупката и с него можеш да си купиш нещо друго.Ако ли не пиеш една студена вода[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: TheBossBG   
Дата:   06-03-10 11:48

Чл. 124. (1) При предявяване на рекламацията на стока потребителят може да претендира за възстановяване на заплатената сума, за заменяне на стоката с друга, съответстваща на договореното, за отбив от цената или за безплатно извършване на ремонт при условията и по реда на чл. 113 и 114.

Искам да видя как ще ми дадат ваучер вместо да ми върнат парите. [smilie5] [smilie5] [smilie5] КЗП налага доста солени глоби напоследък. Може би, защото Дянков осра финасовата рамка на държавата и сега се чудят от къде да изкарат по някоя кинта.


Отговори на това съобщение
 Re: Как седят нещата със смяна на техника в МЕТРО...
Автор: zariio   
Дата:   06-03-10 12:18

Ами много лесно можеш да разбереш как[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »