Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 1990г - 2003г.
Автор: zoomaniak   
Дата:   22-02-10 08:38


http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs174.snc3/20143_1200145290560_1436381862_30470719_2248



Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: gecata   
Дата:   22-02-10 08:53

Бах маа му [smilie10]



Публикацията е редактирана (22-02-10 08:54)

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: nsirakov   
Дата:   22-02-10 09:07

оо такива "машини на времето" обожавам.. би бил интересно да видим още

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: jekopj   
Дата:   22-02-10 09:08

А при нас:
1944г - БКП = тоталитаризъм,лагери,мизерия...
1990г - БКП = БСП = бандитизъм,корупция облечена във власт,мизерия...
2010г - ? ...предстои...


Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: nsirakov   
Дата:   22-02-10 09:09

жеко ай поне една тема спестете с полит истериите ви

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: jekopj   
Дата:   22-02-10 09:12

нсираков,ок!...то и тук можеше да е приблизително така,ама не е...затова ме боли и се повтарям и потретвам.


Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: НАСОО   
Дата:   22-02-10 10:56

колко приблизително? един небостъргач или два?

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: pmartinov   
Дата:   22-02-10 10:59

Хората от пустините направиха Рай ,а комунистите от Рая-пустиня...


Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: dau   
Дата:   22-02-10 11:01

jekopj стига глупости, ние имаме природа, а не пясък и нефт, за да вдигаме небостъргачи тука...

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: lipostok   
Дата:   22-02-10 11:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: acklay   
Дата:   22-02-10 11:48

да им п*кам на дубая аз [smilie21] [smilie5] [smilie18]

друго си е да се събудиш в една от тези сгради и насреща ти - ЕПЖБ Towers [smilie24]


http://photo-zona.net/images/user62031/album20232/large/1266832090_lsqb8077_2.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: niagara   
Дата:   22-02-10 12:06

Зоо[smilie24] [beer] [smilie10]


.... все още ме подтиска панелната гледка, която ме посреща до летище София[smilie23] [smilie19] .. не мога да свикна[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: jekopj   
Дата:   22-02-10 13:43

Уточнявам си горния пост и спирам с тази тема.
Всички се чудим защо 20 години нещата не се оправят.Никой не иска /сигурен съм/ да бъде така още 20 години.Подозирам с основание и посочвам партията,която е виновна за този хал.Тя и сега е втора политическа сила,и докато не бъде сведена като численост до санитарния минимум - няма да се оправим.Свеждането няма да стане само с гласуване против нея на избори,трябва непрекъснато /мое мнение/ да се повтаря и посочва виновникът,защото младите след нас лесно ще бъдат омаяни от сладките и приказки,а после ще псуват,че са я избрали,но ще е късно.Сто годишната партия има /доказано/ перфектен опит в манипулирането на младите хора,а ине само на тях.
Който ме е разбрал - благодаря му,а който не е,ще го помоля да си помисли пак по въпроса,а той е много,много важен за всички нас.


Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: pmartinov   
Дата:   22-02-10 13:49

jekopj


[smilie24] [smilie24] [smilie24]




[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: dau   
Дата:   22-02-10 13:57

jekopj значи според теб от 90-та година насам комунистите са виновни за всичко и те са попречили на другите управляващи през годините да не свършат нищо?

Сега почвам да се чудя в другите страни от източна европа какви режими е имало там и защо не са им пречили комунистите...

човешкото плиткоумие е много по страшно от всякакви политически пристрастия...

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: Stoychev   
Дата:   22-02-10 15:56

lipostok написа:

> Честно казано, добре че тук не е като на снимката! Не бих искал
> да живея в подобен коптор! [smilie23]

Наистина! Аз лично съм от малкото хора, които са щастливи от гледката през прозореца си. :)


Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: Alex-dan   
Дата:   22-02-10 16:04

jekopj , наистина ли си толкова наивен, че за всичко е виновна една партия? Бат Бойко мислиш ли че и половин небостъргач ще вдигне за няколко години управление [smilie18] Малко ми прилича на онова интервю на една жена, която обяснява за комунистите [smilie18]


http://www.vbox7.com/play:f773a596


[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: didesignbg   
Дата:   22-02-10 16:11

Подун, Шанхай, Китайска народна република


1990






2009



Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: jekopj   
Дата:   22-02-10 17:51

...Понеже ме питате,ще кажа.
Не ми пука за небостъргачите...пуками за това,че определен /затворен/ кръг хора стават престъпно богати,а останалите живеем унизително бедни.
Върнете лентата назад от преди 20 години и ще ги познаете кои са.Те са почти същити и в момента.


Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   22-02-10 18:40

dau написа:

> jekopj значи според теб от 90-та година насам комунистите са
> виновни за всичко и те са попречили на другите управляващи през
> годините да не свършат нищо?
>
> Сега почвам да се чудя в другите страни от източна европа какви
> режими е имало там и защо не са им пречили комунистите...
>
> човешкото плиткоумие е много по страшно от всякакви политически
> пристрастия...

Не е нито мястото, нито темата, нито форума, защото все пак ми е забавно да попрочитам много от темите тук и като цяло ФФ е симпатично място, но понеже ти е любопитно...

Такова животно, като "нежна революция" няма, не е имало и никога няма и да има, освен ако не си говорим в контекста на гей организациите. Така определиха българския преход още през 90-та - "нежна революция". Революцията е такова дете, което винаги иска кръвта на старата класа. Тук просто си беше цирк и пародия, която продължава и до днес.

Такова луксозно нещо, като многопартийност и различни партии в България на практика не е имало. Има една единствена и различните и производни през годините са факт именно, поради липсата на реална революция. Псевдо разнообразието за 20 години всъщност винаги води към едно и също нещо - ДС и структурите от онзи период. СДС, ОДС, ДПС, БЗНС, Евролевица, БББ, Герб, Атака, царя, че и БСП винаги по един или друг повод, рано или късно се разбира, че водят към ДС. Особено в кабинетите през тези години.

Тъжно е когато хората правят документални филми за тези 20 години, да се споменава Германия, Унгария, Полша, Румъния, Русия, а нас, великите реформатори никакви да ни няма. Чудно защо ли? Определено не е, защото са тъпи американци или обидени от имотните далавери англичани. Хората реално много добре знаят какво сме спретнали тук, през девет демокрации в десетата.

Комунистите не знам дали са виновни за всичко, но определено още имат много силно влияние. 2010-та сме и все още се споменава в определени браншове кой, на кого, какъв се води и кой му е гърбът. Това, че сме кофти материал като нация е съвсем отделна тема, която вече ми писна да я разисквам, защото все се намира някой по-велик, по-добър или живеещ си в своя собствен ограничен свят човечец, който да ми твърди че не съм прав, че всъщност сме третите по интелигентност сред цялото българско човечество и снегът не само през февруари трябва да ни изненадва, но и през март или по принцип такава му била ролята и основната функция.


Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: zoomaniak   
Дата:   23-02-10 08:14

Хубава тема стана [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: asahi   
Дата:   23-02-10 09:06

Псолютно! И ще тръгне към зоната.

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: bgprinter   
Дата:   23-02-10 09:35

Uve_Smotanson [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Само за кофти материала от който сме направени българите не съм съгласен, защото би трябвало в университетите да се учи друга медицина - според кофти материала, пък и съдя по себе си, че като имам рана и на мен ми тече кръв.

И за още нещо не съм съгласен - нашият модел е точно руският, а Русия я споменават просто защото стана всичко без нейната "благословия" или кървава милувка.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   23-02-10 11:35

bgprinter написа:

> Uve_Smotanson [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]
>
> Само за кофти материала от който сме направени българите не съм
> съгласен, защото би трябвало в университетите да се учи друга
> медицина - според кофти материала, пък и съдя по себе си, че
> като имам рана и на мен ми тече кръв.
>
> И за още нещо не съм съгласен - нашият модел е точно руският, а
> Русия я споменават просто защото стана всичко без нейната
> "благословия" или кървава милувка.
> [beer]

То драмата е, че в документалните филми, се споменават основно ключовите страни и тези, при които е имало истински реформатори "от народа". При нас дори интелигенцията не успя да се справи и да наложи нещо различно още в началото.

Колкото до материала, друго имам предвид. Ако си от София, поразходи се по Солунска, след Славейков по посока Витоша. Ако се движиш в лявата страна на тротоара, ще видиш че поставената преди 2 години червена настилка, заместваща плочките, вече е започнала да се рони на места до бетон. Самата технология на този тип настилки е американска, но тук поне преди 4-5 години използвахме италиански патенти за закупуването и. Същото нещо е използвано и при един участък на Патрираха, до магазина за парфюми и козметика близо до Витоша, но там не е мръднала тази настилка. Аз лично я смятам за много удачна и на практика "вечна", въпреки че много отдавна не се занимавам с тия неща и като цяло съм алергичен към строителния бизнес и разновидностите му. Изводът: или си оставяме ръцете, или икономисваме за кайени или просто не умеем да направим едно и също нещо три пъти без да го оакамее накрая. Това вероятно го има и на изток от Рая, но при нас мащабите и пропорциите са колосални, типични, като за Най-Големите На Балканите. Друг титаничен пример е българската архитектурна мисъл, сътворила чудото наречено "Sky City Center". Въпросният МОЛ просто трябва да се види отвърте и да му стане лошо на човек от възможностите на дипломираните български архитекти, използващи систематично забранени наркотични субстанции.

Отговори на това съобщение
 Re: 1990г - 2003г.
Автор: georgivelev   
Дата:   23-02-10 11:36

Абе да ви кажа правичката, преди 5 години намерих в пощенската си кутия листче, на което пишеше

"Другарят Станишев е наш вожд и учител. Долу НДСВ"

Докато има такива промити мозъци, които да вярват на "вожда и учителя" ще сме на това дередже. Хубавото е, че лека полека народецът се поокопитва.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »