Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: Alex-dan   
Дата:   09-03-10 15:27

Няма нищо по-хубаво от това, когато красотата, креативността и вложения труд биват оценени по достойнство. Едно голямо БРАВО! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: boni   
Дата:   09-03-10 17:09

Автор: digitalgab
Дата: 09-03-10 13:26

Да, благодаря, може да се пише там, но е добре първо да се стигне до А900.


А900 няма нищо общо:)
Всеки среден клас ДСЛР с 2-3 подходящи обектива става за тази цел.
Там си има форуми за всички марки.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: digitalgab   
Дата:   09-03-10 17:20

ОК, сватба и на филм може да се снима, няма проблем. Но заплащането е според възможностите на хората. Напр. снимаш в Омурташко, там хората са повече турци, скъсват си гърбовете от бачкане и как ли ще приемат да им кажеш 800 лева и повече? Дават пари хората според това за колко се подписват и колко тежкоизкарани им се виждат парите.
Знам там един Боян, видеофилмите му за българската природа вървяха по БТВ, през лятото ми казва, снимал на видео за доста слаба сума, като се има предвид че не снима дюс, а прави клип.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: pefoto01   
Дата:   09-03-10 17:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: dd5   
Дата:   09-03-10 17:26

Бони,
еми хората си поръчват фотограф от София за да могат и с това да се перчат-освен лимузините и тн

/това е шега ,разбира се,не искам да обиждам на професионализъм който си доказал/[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: hebros   
Дата:   09-03-10 18:32

Пефото, не, не се правя. Просто си определям за какво си струва да дам пари и за какво не.
Братовчедка ми ги избира по това, което са показали, не по хонорарите. За съжаление, тези които си харесва са заети.
Ако желаеш покажи си работата и ако я харесаме, ще те наемем, въпреки че не ми допада тона ти .

Отговори на това съобщение
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: pefoto01   
Дата:   09-03-10 18:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: d_devil   
Дата:   14-03-10 22:03

boni абсолютно съм съгласен с мнението ти!
Някой спомена, че фотото и видеото е перото от което всички искат да спестят, и това е вярно!
Ако се изчисти сивия сектор нещата биха били, далеч по различни от сегашната действителност. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: gecata   
Дата:   15-03-10 11:55

Абсолютно съм съгласен, че от фотограф на сватбата не бива да се пести.
С храна и украса може да впечатлиш в момента, но след седмица всичко се размива в ежедневието и се забравя. Видеото ще го гледат най близките и отнема много време, но снимки може да покажеш за минути.
Ето няколко снимки от една от най забавните сватби които съм снимал.
Кулминацията бе когато най-ненадейно кумът се появи предрешен като арабски шейх по време на фотосесията.


http://photo-zona.net/images/user1125/album9617/large/1268646000_tcbz2409_A1CT9791.jpg



http://photo-zona.net/images/user1125/album9617/large/1268646002_kpsm3743_A1CT9631.jpg



http://photo-zona.net/images/user1125/album9617/large/1268646004_njog0360_A1CT9778.jpg



http://photo-zona.net/images/user1125/album9617/large/1268646007_tqtb4192_A1CT9786_fhdr.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Къде сте сватбарииии...?
Автор: digitalgab   
Дата:   15-03-10 12:21

Добре кадрираш Геца, особено последната снимка, но да беше си намерил там по неутрален фон, даже облаци да бяха пак по добре от тия размити баири в зелено, щото учил съм се че в цветната фотография не всяка нерязкост е добре дошла, иначе ОК.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »