Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Спад на интерес ?
Автор: alextu   
Дата:   16-02-10 17:25

ПД-то май го блокнаха оня ден админите. [smilie18]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: ivodam   
Дата:   16-02-10 17:27

Що бе, кви ги е свършил младежът, че са го отгърмели?
 Re: Спад на интерес ?
Автор: alextu   
Дата:   16-02-10 17:30

Re: Nikon D90 18-105 vs Canon EOS 500D 18-135
Автор: admin
Дата: 11-02-10 23:04

pd, няма да правиш каквото си искаш. Няма да пишеш във форума щом не знаеш как да се държиш с хората. Никой не те е обидил, за да го наричаш "идиот". Въобще не смятаме да търпим арогантното ти поведение. [/i

[smilie19]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: minolta9   
Дата:   16-02-10 17:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: acklay   
Дата:   16-02-10 17:48

Нещо ми убягва връзката между кризата и посещаемостта на форума [smilie11] , но може и да греша.[beer]

За ПД - [smilie18] [smilie18]

 Re: Спад на интерес ?
Автор: toncho   
Дата:   16-02-10 17:51

Като им гледам брояча в тиксото дето го показаха по-горе, не им е паднала посещаемостта.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: gam3ra   
Дата:   16-02-10 17:54

Хмм, че то това заради мен станало с PD-то [smilie8]

Аз харесвам форума заради знаещите/разбиращите хора и обичам да чета спорове, винаги научавам по нещо ново [beer] Отделно има и много хумор, с голям интерес следя темите и поспамвам тук-там.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: flipbeat   
Дата:   16-02-10 20:51

"Аз харесвам форума заради знаещите/разбиращите хора и обичам да чета спорове, винаги научавам по нещо ново" - това преди колко време беше?

Пишат се безкрайни тъпотии от очевидно неграмотни хора ...за нещо, което някъде на запад са нарекли изкуство.

А повечето от вас не знаят, че и в професионалните среди ясно се вижда колко е паднала летвата с мотива "Хората нямат пари". И съответно "За 100 лв - толкова".

 Re: Спад на интерес ?
Автор: wiseacre   
Дата:   16-02-10 21:27

Дори да е само заради десетината човека, пишещи редовно, в които съм съзрял прагматизъм, чувство за хумор и интелект, засега не мисля да мърдам оттук.
Освен това, винаги прочитам неща, които ме карат да искам да науча нещо.
ФФ [smilie24]

 Re: Спад на интерес ?
Автор: dimitar_p   
Дата:   16-02-10 21:39

Факторите са няколко.

Първо се пишат пълни глупости, защото хора, които са се докоснали веднъж или два пъти до някаква техника добиват самочуствие, че разбират от нещата.Започват спорове, което сваля драстично културата на форума и той вече не може да функционира като средство за предаване на компетентна информация.

Втори фактор- Хакнаха сайта. Дадоха се права на хора, които нямат нужните точки да публикуват снимки в Б категориите. Колкото и да ги псувахте тези категории, те даваха някакъв стимул и мотивация да постигнеш нещо. Да си заслужиш нещо. Това, че системата беше организирана върху кофти логика, и да си зависим от мнението и точките на хора, които не посещават Представяне-то, мда това е тъпо. Това създаде теми, които имаха задачата да извадят и да покажат и малкото качествени кадри останали в тази категория. Спомням си че "Тъма" организира първата такава тема, което е похвално. Но след като хакнаха сайта се паявиха гащите на леля Пенка не в категория Представяне, а в категория Портрет. Свалянета на качеството на тези теми сваля и посащаемостта. На хората не им се иска да гледат някоя гола мацка в двора на село, а заснета в студио и то такаче да си кажеш евала на фотографа и на модела. Но когато срещнеш и двете явления на едно място, значи има нещо объркано.

Трети фактор- Едни от доста уважаваните от мен фотографи се изхабиха, просто нямаше какво ново да покажат. Същите кадри с други модели. Всичко се изтърква с времето. Даже бях виждал на някои от въпросните фотографи снимки, в които оная им работа беше закрита с чорап. Евала и за изкуството, което показаха. Даже светлината не беше на ниво.

Четвърти фактор- Нехайство но Админите, които не следяха нивото на култура във форума. Цялата селения, която се изля отказа хората.

Днес влизам от месец насам и се питам- "защо ли сайтът е западнал, защо ли?"

Благодаря ви, че изчетохте всичко това. Явно мнението ми се препокрива с числата отразяващи посащаемостта на сайта. Лошото е, че веднъж спаднал интересът, той никога няма да се вдигне до най-восокото си ниво.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: the_drug   
Дата:   16-02-10 21:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: pefoto01   
Дата:   16-02-10 21:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: xm_style   
Дата:   16-02-10 21:59

Вече има много малки форуми и блогове и хората се ориентират към тях.
.. а и щом го няма педито още повече - така развеселяваше с глупостите си! [smilie18]
Това е като икономиката кризи и възходи не може само възходи - тогава се прегрява.
Мисля, че и култа зле върви ..

 Re: Спад на интерес ?
Автор: Kanonir   
Дата:   16-02-10 22:09

Четвърти фактор- Нехайство но Админите, които не следяха нивото на култура във форума. Цялата селения, която се изля отказа хората.




Нехайни, нехайн, колко да са нехайни?!
Кликове нали има - тия дет дават парите това ги интересувало, не съдържанието на кликовете....
 Re: Спад на интерес ?
Автор: hebros   
Дата:   16-02-10 22:11

Аз пък съм много благодарен на Фото Форум, защото много интересни неща съм изчел тука и съм научил Чета го с интерес и до днес. Това че някой се закача или заяжда не ме дразни какво ми пука. В живота е така, един се заяжда, друг е любезен, трети и тако и вако.
Близък е до живота и това ми харесва.
Пък за посещаемостта, като гледам само днес колко теми има по форума, клуба и базара, не мога да ги преброя.
Ровичкам и по други сайтове и нови и по-стари, ем пълна скука е в сравнение с тука.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: mavar   
Дата:   16-02-10 22:21

Много ги ядете тея админи [smilie19] Все някой крив на българина. Ходя да гледам изложбите дето ги организират и евала за всичко.
Аз ако бях да съм ви теглил една майна [smilie19]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: Myth   
Дата:   16-02-10 22:33

Да бе какво толкова станало, паднала културата, много се заяждали, обиждали, някои знаещи. Ами да понякога са малко по-резки, някои хора (от знаещите) но са много малко и второ... ами такива са защото едни и същи въпроси се задават всеки месец, а на повечето въпроси отговора го има в гугъл. И в крайна сметка все пак се помага на питащите хора. А и да ви кажа всичко БЛАГОДАРЯ на админите, че са толкова либерални и обикновенно в темите цари веселие, иначе би се получило доста сухичко. Обикнах го тоя форум за краткото време (вече близо 3 години) в което го посещавам, заедно с хората в него. Е вярно е, може би в някои отношения нивото на кадрите е поспаднало, но пък в крайна сметка цифровата фотография стана и доста достъпна. Дразнят ме само някои неща но те са до самия сайт. Така и не оправиха цитирането при отговор във форума и нещо търсачките не са много в час. Останалото си зависи от всички нас, които посещаваме тоя форум.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: m.d.   
Дата:   16-02-10 22:45

Da go duhat adminite[smilie23] Iztriha mi kolekciata ot po6tenski karti4ki, hem im kazah 4e sama sam si gi presnimala s moia si aparat[smilie19] [smilie23] [smilie19] [smilie23] [smilie19] [smilie23] [smilie19] [smilie23]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: P-B   
Дата:   16-02-10 22:49

"Те хора по улиците не останаха ти във форума." \aeobs\
Моля, бройте и нас от немила-недрага чужбина. Сайта е късче България и аз го ценя много.
"Трябва повече снимки на мадами с по-малко дрехи [smilie19] . Там е истината [smilie3]" - iasen2
Гола мадама не означава висока репутация на сайта. Очите се радват на всичко хубаво и интересно. Няма значение дали е мадама или мадагаскарска хлебарка.
Искам да изкажа благодарността си за помощта, която съм получавала във форума и възхищението си от оригиналността на някои фотографи. Вярно е, че всяко стадо си има и черни овци, но без тях неможе. \за съжаление\ Дано само те не са определящи за авторитета му.[shtrak]

 Re: Спад на интерес ?
Автор: Ang3l   
Дата:   16-02-10 22:51

pefoto01 Абсолютно съм съгласен с теб. Време е администраторите да се замислят за този проблем, а той наистина съществува и е доста голям. Макар, че ме съмнява, защото съм забелязал, че ФФ е едно общество от 50 активни потребителя, който може би нямат работа и висят по цял ден да се забавлят (нареждаики някого който за тях е невеж, а той човечеца виж сега започнал да се занимава и му е интересно) или просто си изкарват проблемите върху някого. Та мисилта ми беше едва ли админ-те ще бан-ат тези, който са им приятели. Така, че дърдорковците ще си останат тук. По важно е да не им обръщаме внимание - така може и да се поспрат малко. (Убий глупака с мълчание). [beer] [smilie24]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: Ang3l   
Дата:   16-02-10 22:53

[smilie24]



Публикацията е редактирана (16-02-10 22:54)
 Re: Спад на интерес ?
Автор: P-B   
Дата:   16-02-10 23:02

Автор: aeobs
"Те хора по улиците не останаха ти във форума."
Много моля, бройте и нас от немила, недрага чужбина. Сайта е късче България и аз го ценя много.
Автор: iasen2
"Трябва повече снимки на мадами с по-малко дрехи [smilie19] . Там е истината [smilie3]"
Все пак аз смятам, че тук събралите се хора са повечето интелегентни и умни. Мисля си, че една хубава и стойността снимка може да бъде всякаква. Няма никакво значение мадама ли е или мадагаскарска хлебарка.
И накрая искам да изкажа благодарност за помощта, която съм получавала във форума и възхищението си от наистина талантливите фотографи от които се старая да се уча.
Всяко стадо си има черни овци, без тях неможе.Но нека те не определят нтелектуалната стойност на сайта. [shtrak]

 Re: Спад на интерес ?
Автор: Mec   
Дата:   16-02-10 23:03

Ако искате да знаете, точно когато се скарат за нещо най-полезни неща казват. Иначе някои имат навика да се таят като насрано дете и нищо да не казват. Обаче, настъпиш ли ги по мазола стават по-приказливи.
Всъщност има един чалъм, регистрираш си ник с женско име и качваш първо някакви снимки от Америка в профила ти. После след време си задаваш въпросчето като се правиш на много руса мадама. И ще дойдат чичковците и дядовците да те обслужат с по-смислени съвети. Услужливи, внимателни, добри ...
 Re: Спад на интерес ?
Автор: nechovek   
Дата:   16-02-10 23:18

пд е пич веднага да му върнат правата...ще ми е скучно без него, сега седи сигурно в някой ъгъл и плаче самотен..плюс това засега е никонаджия
 Re: Спад на интерес ?
Автор: asahi   
Дата:   16-02-10 23:38

Ако заместим "спад" с "насищане" нещата ще си дойдат на мястото.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена