Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: търся модели
Автор: rotoro   
Дата:   16-02-10 17:45

Ами то в една тема доста изписахте за подигравките и тъпите коментари ..........
той човека е написал точно какво търси, а вие пак заляхте темата с помия.....[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   16-02-10 20:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   16-02-10 20:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   16-02-10 20:47

kva e "choveshkata priroda" be razbirach?



Публикацията е редактирана (16-02-10 21:03)

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   16-02-10 20:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   16-02-10 21:09

Shmidt
Какъв ти "Бог на машината"!?

-------
Автор: deus_ex_machina
Дата: 16-02-10 15:20

'ми к'во? аз снимам истински неща, не театър, сега това ми трябва.
-------

deus_ex_machina, сигурно си искрен и това, което започваш е интересно. [smile]

Позволи ми само един въпрос - ако искаш точно това - да снимаш "истински неща, не театър" - как можа пък точно този ник - deus_ex_machin - да си избереш [smile]
Или просто и ти не знаеш какво означава това и го познаваш само по филми някакви [smilie5] ?

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   16-02-10 21:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   16-02-10 21:19

ma naistina prilicha na Witkin na obiavata de
btw se zapoznah s purvia mu galerist, kaza , che bil dosta stranen tip [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: ALBIREO   
Дата:   16-02-10 21:21

Не си написал за къде важи обявата...

Примерно - ако е за Толбухи - със сигурност ще намериш много хора, докато ако е за София - едва ли ще пожънеш успех. [smile]

Успех! Звучи интересно обявата ти. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   16-02-10 21:25

[smile]

прави си, разбира се, никак не искам да се заяждам [smile]

Просто ми направи съвсем първосигнално точно това впечатление - че пишеш "не искам да снимам театър", а се представяш точно като deus_ex_machina - изхода на древногръцките драми, използващи не естествен край, а божествена намеса за изход на финала [smile] Просто това противоречие ми привлече вниманието - нищо злонамерено във въпроса ми [smile] Но пък обяснението "няма да снимам себе си" е точно и необоримо, наистина [smile] [smilie24]

Иначе - това което наистина започваш (или пък продължаваш - знам ли аз) е интересно, наистина. Аз лично не бих го започнал - но не защото не е интересно, а защото нямам смелост за подобен интересен експеримент, признавам си чистосърдечно [smile]
Та за това - успех ти пожелавам - да направиш това, за което аз нямам смелост [smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   16-02-10 21:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   16-02-10 21:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   16-02-10 21:53

[smile]

е, прав си бил всъщност - или поне отчасти [smile] [smile]
Но не и по отношение на теб - хората тук може да са всякакви, но са фотографи. Това означава, че каквито и да сме - изследването на по-непознатото, по-нетрадиционното, не изцяло естественото точно в определен кръг - за повечето от нас е неустоимо интересно [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: ikomilanov   
Дата:   16-02-10 22:19

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: sirob   
Дата:   17-02-10 19:06

Айде бре хора - ако някой ще помага да помага, а не наведени палци!

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: мара   
Дата:   17-02-10 20:13

тук фотографите са изключително малко.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: ALBIREO   
Дата:   17-02-10 20:27

мара [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: IDA   
Дата:   17-02-10 23:46

"... млади, надарени, интелигентни, меланхолични, видимо интровертни мъже (а.к.а. младежи) с подчертан интерес към разни умрели неща и носене на женски дрехи, които могат да рецитират лотреамон и жьоне, желателно пианисти или цигулари, за актови снимки, ... белези и следи от опити за самоубийство са сериозно предимство! може и травестити."

"...трогателна личност, чак се просълзих, когато гледах как извади очите на онзи кон и го украси с грозде; струва ми се, че бихме могли да станем близки"

======================================
Много ми е интересно, дали авторът има деца и ако един ден реши да ги създаде, дали ще е щастлив да ги види, как се готвят за кастинг пред някакъв точно толкова извратен фотограф като него самия, обличайки се като травестити, правейки дълбоки прорези с нож по шията си и избождайки очите на домашната котка с вилица ... И след авторът счита всичкото това за съвсем нормално и твърди, че иска да снима истински неща, дали няма да изпита върховно наслаждение от един селф, при който някой от неговите модели собственоръчно го изкорми пред обектива, извади му очите и ги окраси с листенца от магданоз, докато рецитира "Fisches Nachtgesang" на Кафка.

Чудя се, що за интелект може да притежава един такъв индивид, след като единственият начин да се направи на интересен и да привлече вниманието към себе си е, като сляпо подражава на най-долното, най-пошлото, най-гнусното, най-отвратителното и най-извратеното от клоаката на западното общество, от което стига да поиска, би могъл да научи толкова положителни неща !!!

То бива бива промити мозъци, но това тук надхвърли всякакви граници !!!

МАХАМ СЕ ОТ ТУК, ЧЕ ЩЕ ПОВЪРНА !!!


Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: lipostok   
Дата:   17-02-10 23:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   17-02-10 23:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   17-02-10 23:59

като сляпо подражава на най-долното, най-пошлото, най-гнусното, най-отвратителното и най-извратеното от клоаката на западното общество

OMG
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   18-02-10 00:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: lipostok   
Дата:   18-02-10 00:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   18-02-10 00:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся модели
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   18-02-10 00:23

poznavam purvata mu lelia, kazva, che e bil malko stranen [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »