Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: има ли някъде в нета книги за фотография на български език
Автор: MauMyHa   
Дата:   12-02-10 11:01

Отиваш във Фотсинтезис или на славейков, може и в някоя книжарница, където ти е удобно. Взимаш цялата поредица на Нешанългеографик, вземи и на Фрийман(много хубави) И почваш да четеш и снимаш... и четеш... и пак снимаш... Докато се научиш ще минат минимум 5 години, аз още не съм се научил но имам напредък, даже и спечелено второ място [smilie6] в друг сайт за начинаещи. [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: има ли някъде в нета книги за фотография на български език
Автор: sixty   
Дата:   12-02-10 11:08

Момчета днес наистина е петък :) за какво говорите изобщо . Човека си свалил книга да научи нещо.То цялата ни държава е крадена вече вие тука за една книга ще се избиете. я наздраве с по едно мохито :) [beer] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: има ли някъде в нета книги за фотография на български език
Автор: compur   
Дата:   12-02-10 11:25

и от мен наздраве, но с червено домашно пелинче!

Отговори на това съобщение
 Re: има ли някъде в нета книги за фотография на български език
Автор: thomas   
Дата:   12-02-10 12:29

@compur
Дрънкаш небивалици. Естествено, че е нормално да ползваш чужди знания, но е нормално и да плащаш за това на онзи, който ти ги дава. Безплатен обяд няма, въпреки че подбудите на някой, който реши да те учи безплатно, може да не са точно финансови. Но все пак трябва да го реши той, а не ти, сваляйки си книгата му от нета. Правиш ли го, да не съм те чул да мърмориш как после някой си е свалил твоята снимка, за да си украси с нея новинарския сайт. И той прави същото - взима нещо, което просто си седи в нета, и го използва за своето си развитие, точно както ти използваш свалената книга или откраднатия софтуер за своето.

А автора нека го питам, ако не си намери издател, как точно ще достави книгата си до читателя и колко ще струва тя тогава - и дали няма да е много повече, отколкото в случая, в който ползва ресурсите на издателя, който, о, какво престъпление - също иска да печели! :-)

@sixty
"Човека си е свалил книгата, за да научи нещо" е точно толкова оправдателно, колкото и "човекът си е свалил снимката ти, за да си илюстрира текстовете в сайта" - нищо лошо, нали така? :-)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »