Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: MisterX   
Дата:   09-02-10 03:50

Abe hora kakvi gluposti govorite.. Canon i Nikon tolkova mnogo si prilichat che niama nikakvo znachenie koe ot dvete she si kupish. Kak ne vi pisna da govorite gluposti. Koito i da e tuk nqma nikoga da poznae koi kadur s koia sistema e sniman.

Vseki she poznae kato vidi nesto ot 50MB hassi ili Leaf ili Phase One i koito i da e nikon i canon... i razlikata ne e samo v MP

Vseki da kupuva kakvoto go radva i mu vurshi rabotata i da snima sus kef. Ako imash nujdata 3 puti na den da vlizash v spor za da dokajesh che ti si si kupil po-dobrata igrachka triabva rano ili kusno da se zamislish "what's wrong with that picture"

ne se habete da mi govorite za kirilica i latineca niama da otvoria foruma oste pone mesec.

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: danbi   
Дата:   09-02-10 08:31

bpavlov, вземи си Минолта [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: mitadoc   
Дата:   09-02-10 08:58

чета ,чета и не мога да повярвам дали тук пишат интелигентни хора с опит или просто деца...спорът е униклано тъп.Все едно да спорим Мерецедес или БМВ-кое е по-хубав?И Канон,и НИкон произвеждат достойна техника-обективи,апарати,аксесоари.Щом някой ползва канон-значи си го е харесал,друг е с Никон-гласувал му е доверие.Но защо трябва всеки де плюе по другата марка?Това значи,че не уважаваш избора на колегата си.За всички им амясто под слънцето,не си чешете езиците за несъществени неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: Canon   
Дата:   09-02-10 09:11

danbi
Горките Минолтаджии - всичките им АФ обективи от 1985 насам стават без проблеми "мотори има/нема" на новите сонита. Хак да им е, нека си скубят косите кое да изберат

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: johnny_fx   
Дата:   09-02-10 09:19

Интересно с двуцифрената серия, какво ще се случи. Току изплющят някое 60д с 21 меги.
Пък Георги пак ще е недоволен. С тез тъмници на 1.2, че и 1.4. Пусти канонци не искат на направят кефа на човека. Това 1.0, 0.8 малко светлинка да има.

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: menthol   
Дата:   09-02-10 09:38


http://photorumors.com/wp-content/uploads/2009/06/canon_eos_d60.jpg



15.1 megapixels
ISO 100-25600
7 fps
Digic V
Movie-mode: 1080p with 30 and 24fps
Build in GPS for geo-tagging
Only a SD-card slot (no CF)
148×109×75mm and 738g

но май няма да познаят с тези "мижави" 15.1 МР

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: danbi   
Дата:   09-02-10 09:47

Тия две врътки отгоре... как ще се ползват бре? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: the_shooter   
Дата:   09-02-10 09:48

Понеже виждам, че има много притеснени хора за притежателите на 500Д и 450Д, да ви успокоя! Аз като притежател на 500Д въобще не се чувствам прецакан и продължавам да си се кефя на 500Д - то, ако 450Д имаше видео функция и DIGIT4 бих си взел него и пак щях да му се кефя. [smilie24] Не знам защо трябва да се чувствам прецакан, че е излязло нещо по ново от моето, ебати еснафското мислене.
Има тука във форума няколко човека дето на живо явно никой не ги взема на сериозно и са решили, че виртуално могат да пръскат съвети и прозрения за бъдещето ( дето никой не им ги иска) за да си повдигнат егото. Ми пишете на Канон може да ви вземат на работа в маркетинговия си отдел, щото там явно хал хабер си нямат от нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: johnny_fx   
Дата:   09-02-10 10:06

Таз картинка много стара, не е вървежна. Пък и с тия 2 врътки и умаленият фар от трактор, направо избива рибата. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: rusinov   
Дата:   09-02-10 10:09

MisterX е невероятно прав. Трябва админите да вземат да наложат забрана. Пуска се някаква тема и става страшно, Канон срещу Никон, Пентакс срещу Сони.....страшно :) За спам трябва да се банира потребителя за една седмица и ще видите след това в подобни теми за новоизлязла техника как ще има по 5 мнения тип "честито" и толкоз [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: danbi   
Дата:   09-02-10 10:20

А "честито" с какво е по-различно от жизнерадостния спам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: rusinov   
Дата:   09-02-10 10:22

ОК де, имах предвид плюенето. Като почне някой да се олива от плюене - вън от форума за седмица. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: jivkojj   
Дата:   09-02-10 10:23

Като почне някой да се олива от плюене - вън от форума за седмица.

Ми то направо да вземат да затворят форума и да остане само зоната тогава [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: rusinov   
Дата:   09-02-10 10:26

Еми ако трябва. На тебе много ли ти харесва, особено когато някой колега попита нещо свързано с тяло или обектив и се почне една плеяда от 800 мнения на тема - Никон е ненадминат, неееее Канон е велик, неееее вие не знаете за Пентакс, ооооо а Сони е направо.... [smilie8]



Публикацията е редактирана (09-02-10 10:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: Canon   
Дата:   09-02-10 10:33

За да стане позитивен,един форум трябва да е към фирмения сайт и с модератор за изтриване на негативните мнения - но на такива се уливат да венцехвалят фирмата/продуктите. Ама и от това файда няма - калпавото си е калпаво и винаги прави проблем, но поне човек да е подготвен за изненадите предварително

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: GMir   
Дата:   09-02-10 10:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: lavrentii   
Дата:   09-02-10 11:03

Обаче като ви слуша човек, ще реши, че и канон и никон правят някви страшно скапани фотоапарати, дето колкото и да се мъчиш, свестна снимка няма да направиш, ако ще и с топ моделите да снимаш и да си живия бог на фотографията [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: Canon   
Дата:   09-02-10 11:04

GMir, не се пререждай, вече знам един преди теб - и той заради видеото, аман от тия долни стокаджии [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: pabadjiev   
Дата:   09-02-10 11:57

Господи, колко мъка има по този свят? Защо ли Канон и Никон не вградят едно задапаратно устройство...

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: pmartinov   
Дата:   09-02-10 11:59

Защото ще трябва да го кръстят :

Lalinda [smilie5]

[smilie18]

[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: Alex-dan   
Дата:   09-02-10 12:03

Еми чи ко? Звучно звучи, звънко та звъни! [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: digitalgab   
Дата:   09-02-10 12:31

Ми то през последните 50 години натам е развитието, докато се стигне до натискане на копчето със 100% гаранция за постигане на целта, апарата ще отгатва и желанията.
И тогава задапаратните устройства ще открият отново Фед-2, Смяна, Практика и други представители на чистата вода.



Публикацията е редактирана (09-02-10 12:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: Canon   
Дата:   09-02-10 12:35

Петьо
Щото после ще трябва и второ ЗАУ - да прочете ръководството за ползване на вграденото ЗАУ. И с още една-две стъпки ще го докара до параграф 22

Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: apollo   
Дата:   09-02-10 12:40

Ами че още с 350Д Канон направиха това което трябваше... малък, пластмасов, неудобен за хващане и държане апарат но бърз и с отлична матричка [smilie10]

Досега първите три неща не виждам да са се променили а по отношение на картинката разликата съм убеден че е много по-малка отколкото някои се опитват да ни убедят!!!

За тези години трябваше да се акцентира в сериозно подобрение поне на динамичния обхват и прахо-влагозащита на тялото а това че акцента пада върху мегапикселите показва и хитрата и некоректна политика на производителя/това не е валидно само за Канон разбира се/[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Дойде 8-ми и Canon EOS 550D
Автор: digitalgab   
Дата:   09-02-10 12:43

Затова: PENTAX K-x = честен продукт!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »