Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: zariio   
Дата:   06-02-10 11:25

Докато админите спят така ще е[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: Magnifico   
Дата:   06-02-10 11:26

Alex_dan, това което казваш малко ми прилича на лафа "Що да си слагам зимни гуми и на другите две колела, като и с един чифт се движи"
Имам чувството че никога не си изпитвал удоволствие от фотографията. Пишката трябва да си мериш само.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: Alex-dan   
Дата:   06-02-10 11:29

[smilie24] Посипвам си главата с пепел и си слагам авто бан [smilie25] Тука кадри на прекрасни жълти птички с чудесен WB ще си пускате само и на празен ринг ще се се тупате в гърдите. Ясно. Magnifico а точно теб не съм искал по никакъв начин да те обидя с нещо, просто както се извъртя темата и аз се издразних, мина на личностни обиди и тн... [beer]

Едит: Аз съм ви виновен и за глобалното затопляне също [smilie18] Последното ти изказване също е особено красноречиво и в унисон на всичко до тук, достойно за финал. [smilie24] Хайде със здраве [beer]

PS. По въпроса за Д300 + Никор 300 2,8 явно не си ме разбрал. Ако беше снимана с тоя обектив, даже нямаше въобще да си играя да я пускам в тая тема снимката. [smilie25]



Публикацията е редактирана (06-02-10 12:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: serjy   
Дата:   06-02-10 11:43

Според тестовете интернетски Никон е невероятна система. Само, че винаги има една НО. Разликата е в това, че човек като поснима повече време с Никон започва да се дразни все повече и повече от недестатъците му, а снимайки повече и повече с Олимпус започва да отквива повече и повече предимстравата му. Та не се учудвайте на реакцията на снимащите с олимпус [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: GM   
Дата:   06-02-10 11:48

Ta pd къде се покри?
Дано заляга над учебниците...[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: cicomanco   
Дата:   06-02-10 12:59

Хм...ако забелязвате - почти всяка тема с участието на ПД завършва така...
Изтървайки предимствата на Оли , никой не отрича предимствата на Никон! Оне не мислещите!

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: dobriquet   
Дата:   06-02-10 13:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: serjy   
Дата:   06-02-10 13:20

пиша щото плювачите станаха много ... иначе съм последния човек дето ще седне за възхвалява една система срещу друга [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: apollo   
Дата:   06-02-10 14:12

Абе и вие... системата ли ви прави щастливи[smilie10] както и да е[smilie8]

Приятна тема показваща един голям плюс на едно тяло прахо-влагозащитата. Репортажно не снимам но съм се убедил, че на първо място трябва да можеш да разчиташ на една техника отколкото да гледаш за възможностите на матрицата и обективите/еее това не означава да снимаш на какво да е исо с китак примерно/[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: pavelgospodinov   
Дата:   24-04-10 01:48

www.pavelgospodinov.com
всички снимки почти са с олимпус Е-3

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: canonio   
Дата:   24-04-10 02:15

Аз читава снимка с оли не съм виждал.







































Шегичка ве, GM[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: harvester_vn   
Дата:   24-04-10 07:25

Gledam, che tuk sa fenovete na kamerata, ta da pitam- Niakoi da iska da si kupi E3 na pod 1000 kadara?
Podrobnosti, kato se dobera do kirilica.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus E-3 - Страхотна камера!
Автор: bvidenov   
Дата:   24-04-10 19:52

И казано е: Я не сакам я да съм добре, сакам Вуте да е зле!!!! Особено ако му е малка матрицата. Пък за ДОФа, ееее колко му е зле дофа. Нищо че са му добри снимките.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »