Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Конкурс "Контрасти" - правила
Автор: rumenn   
Дата:   31-03-10 21:35

аа на мен винаги ми е било чудно кога е края на работния ден [smilie5] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс
Автор: rusinov   
Дата:   31-03-10 22:06

1. Период на провеждане:

- качване на снимки 01.02.2010-31.03.2010г
- допълнителен период за гласуване 01.04-10.04.2010г
- селектиране на снимки за изложба 11.04-30.04.2010г
- изложба -май 2010г

Къде точно е упоменато това за края на работния ден? Кога е краят на работния ден? Поздразбира се, че е до 23.59 ч на 31.03.2010 [smilie22] Това е пълна глупост! Искам да си кача снимката [smilie2]



Публикацията е редактирана (31-03-10 22:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс "Контрасти" - правила
Автор: boni   
Дата:   31-03-10 22:11

Ако конкурсът е офлайн и си пращаш снимките на хартия, също ли ще настояваш хората да стоят до 23.59ч и да те чакат в офиса?
Нашият служител, който се занимава с тези неща стои в офиса до 18.30.
Тръгнал си е вече, няма кой да пуска отново галерията, аз не мога.
Имахте 2 месеца.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс
Автор: rusinov   
Дата:   31-03-10 22:13

Не съм чакал умишлено, чак сега успях да направя кадъра, който бях замислил и преди минути приключих обработката му. В никакъв случай не е било умишлено [smilie2] Ако знаех щях да се съобразя с часа :(



Публикацията е редактирана (31-03-10 22:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс "Контрасти" - правила
Автор: rusinov   
Дата:   31-03-10 23:01

Карай да върви! Живи и здрави и много успех на всички участници в конкурса! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс "Контрасти" - правила
Автор: мара   
Дата:   01-04-10 10:36

е, щом е приключило качването, начи мога да разгледам. мноооооого плява имаше тоя път. дано има и повече приятни изненади.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурс "Контрасти" - правила
Автор: krist   
Дата:   01-04-10 11:26

Абе хубаво, на дежурния модератор му свършило работното време, но къде в правилата на конкурса беше обявено, че крайният час е точно когато свърши работното време на модератора и къде беше обявено, че работното време на модератора е 18:30? Ако си говорим за офлайн конкурси - в един такъв популярен БГ-конкурс наскоро ми приеха снимките ден след крайния срок, а всички други онлайн конкурси обикновено приключват в 23:59 на финалния ден... Преди време в един друг конкурс на ФФ пак се получи същото и знам, че трябваше да си взема поука, но напоследък съм толкова зает, че хич не се и сетих за тая странна политика, а от друга страна при положение, че не е за първи път, може би и админите трябваше да направят нещо по въпроса.. Е, ще го преживеем, то сред толкова плява и да спечелиш, все едно..


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »