Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 С новата къща - нови реформи?
Автор: тьма   
Дата:   22-01-10 06:35

С една дума - да се махне функцията блокиране на потребител. Няма логика, при условие че всеки може да изтрие коментар, който обижда модела или самия автор. А и показването на снимка в един голям форум, където публиката е толкова разнородна, не предполага ли, че ти, авторът трябва да си наясно,че не всички ще приемат творческите ти усилия като "здравословни"?

Ще си позволя да цитирам една любима личност: "Нездравословно е такова произведение на изкуството/тук няма да спорим дали фотографията е изкуство/, чийто стил е очевиден, старомоден и обикновен и чийто предмет е специално подбран не защото е доставил удоволствие на твореца, а защото той мисли, че публиката ще му "плати" за него."

И още нещо - не смятам, че темата е манипулираща, за да бъде изтрита[smile]

 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: prisonbreak   
Дата:   22-01-10 07:43

Съгласен съм с теб.
 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: cicomanco   
Дата:   22-01-10 08:40

Не се ли вживяваме много....
Ако се вземем прекалено на сериозно - пак няма да е здравословно!
 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: serjy   
Дата:   22-01-10 08:46

По-добре въобще да няма коментари под снимките. Само плюсове и удивителни има. За какво да се пълнят базите с данни с това?
 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: modiliani   
Дата:   22-01-10 08:55

Аз мисля че това се преекспорнира прекалено много....колко си широко скроен и как приемаш обидите на другите или похвалите си е лично твой избор...няма смисъл от това нещо да се забранява или да се ограничава...въпроса е че админите са дали възможност да корегираме или удобряваме някой, който е писал за нас...Останалото просто ми се струва излишно....[shtrak]
 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: prisonbreak   
Дата:   22-01-10 08:56

Съгласен съм с теб сержи.[smilie24]
 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: sirkhann   
Дата:   22-01-10 09:42

Ако са махнат плюсчетата, рейтингът на 90% от снимките ще падне двойно в бъдеще! [smilie10]
 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: muh3yxap4e   
Дата:   22-01-10 09:51

Пак ли хейтвате е .... мен ако ме издразни някоя си снимка крИтика .... ко не ... игноре :П ихихих и стига с тия портетни снимки ....
 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   22-01-10 19:29

А!

Я обяснете за какво става въпрос, бе - аз нищо не разбирам [smilie10] Това, което цитира Тъма е много странно [smilie10] Най-малко аз, като неразбиращ, имам няколко въпроса (ама наистина не разбирам [smilie11] )

- какво иска да каже фразата "чийто стил е очевиден"? Очевиден стил... Дали след като Леонардо е представил официално "Тайната вечеря" е имало много съвременни нему критици (прекалявам май [smilie5] ), които да са останали силно изненадани от въвеждането на съвсем нов стил в живопистта???

- какво означава "старомоден" стил? - чисто от практическа гледна точка питам, а? Какво можем в момента - крайно време е да каже някой: към 2010 ще считаме за свежо все още ако снимате като Ансел Адамс, но вече преминава в категорията "старомодно" снимане в стил "Бресон". (лелеееее, пък точно сега ако вземе да обърка някой кой стил е бил формиран исторически по-рано - трагедия просто... [smilie3] )

- "обикновен стил" - фразата е употребена като негативна оценка... Май не само аз остарявам и ....

- Това, че се счита явно за неодобрение фразата "...чийто предмет е специално подбран не защото е доставил удоволствие на твореца..." - означава ли, че изкуство е точно това, което доставя удоволствие на твореца [cool] ... Оххххх - да не продължаваме това, а?

Между другото, приятели, тази общност май отива доста на зле, ако вече се налага "критика на критиката" [smilie10]

Да не говорим, че точно основната идея на този коментар към (някой) кадър (явно искаш да каже просто, че авторът е прибягнал до псевдоизкуство ) най-малкото е в сила и за самия себе си - това е май един такъв "моден" и "модерен" много сложен коментар с мноооого сложно организирани фрази и загадъчно-гениален изказ, който не толкова казва нещо реално, колкото цели да остави убеждение за начетеност, компетентност, даровитост в читателите [smilie18] - интересно дали не изглежда че е така и с това, което в момента пиша, обаче [smilie18] ...

Майтапа на страна - не съм наясно отглас на какво е тази тема. Не зная кой е автора на цитирания коментар, нито към кой и чий кадър е отправен - възможно е (не дай си Боже) да критикувам и някой, който всъщност уважавам - но истината си е тази ... [smilie2]
 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: nsirakov   
Дата:   22-01-10 20:08

Блокирани потребители
Получени | Изпратени | Блокирани потребители
Потребител
тьма отблокирай


НЕ МАХАЙТЕ ОПЦИЯТА БЛОКИРАНЕ НА ПОТРЕБИТЕЛ
СТИГА МИ ДА Е ГЛЕДАМ ВЪВ ФОРУМА
 Re: С новата къща - нови реформи?
Автор: J0R0   
Дата:   22-01-10 20:10

Тъма, нека да ти кажа нещо и се опитай да го разбереш тоя път, щото е за последно. Напъни се малко.

И аз смятам, че Опел трябва да си променят концепцията за скоростната кутия. Мога да приведа много логични аргументи. Мога да покажа и примери за по-ефективни скоростни кутии.

Искам също така Фуджи да пуснат фул-фрейм със супер ССД матрица. Очевидно е, че това ще накефи много хора. Искам Сигма да развият фовеона, защо го купиха иначе?

Искам продавачката от магазина да ми носи пазаруваното вкъщи. След като от Сантек-компютри, дето са на другия край на София, могат да ми доставят срещу 3 лева куриерски, каквото си поискам до дома, защо от магазина под нас да не могат да ми доставят хляба и млякото?

Искам още хиляда и сто неща, които ЗА МЕН са логични и необходими, но за фирмите явно не са.

--------

Преди да поискаш, каквото и да било, замисли се това което даваш насреща, дали е адекватно на искането ти.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена