Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: special_k   
Дата:   18-01-10 16:16

Некви хора писали, писали.... като им влезеш в профила почваш да се чудиш що си си губил времето да им четеш дрънканиците :Д

Голям спор, голямо нещо....

Хората предлагат просто курс и то НЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН [smilie5] , не е нужно да се напъвате да търсите кусури ако не ви кефи офертата.....баси байганьовщината

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: pefoto01   
Дата:   18-01-10 16:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: pefoto01   
Дата:   18-01-10 16:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: MartenBG   
Дата:   18-01-10 21:29

Явно хуморът ми бе неразбран.Със снимката.
Затова го казвам директно :


Курсът на Булфото е мноооого полезен.
Това е една сериозна организация ,с професионално отношение към работата си.
Мда.Бих и се доверил спокойно.

Цената явно е свързана с допълнителните възможности по време на курса които се предлагат от Булфото в София.

Тези които нямат средства да го посетят а имат желание и са преценили че имат нужда,да бъдат търпеливи.Щото на ушенце ми казаха че ще има и друг такъв курс скоро.....

Пожелавам им да имат тази възможност и да получат нужните знания.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: boradaff   
Дата:   19-01-10 16:37

Голям спор се разгоря тук!
Нямаше да го има ако разликата в цените не беше такава...
"Щото на ушенце ми казаха че ще има и друг такъв курс скоро....."
Явно и аз ще чакам следващият курс в който няма да има осигурена техника от Никон и Канон.
Поздрави на всичкии не се палете толкова. Нали всичко това е в името на Фотографията и целта е да правим по-добри снимки...


Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: urgan   
Дата:   19-01-10 17:35

Да вярно правим го в името на фотографията, но не мисля че цената от 500 лв е реална. 500 лв изобщо не са малко пари колкото и желание да имаш да учиш.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: mondragon   
Дата:   19-01-10 18:09

pefoto01, искаш да научиш много за без пари, ама не става. Всички разбрахме,че "най-вероятно си социално слаб". Ние също не ринем парите с лопата, но имаме поне достойнство и не хленчим насам-натам. Вместо да използваш опциите за провинцията, ти се оплакваш...


seuret, тва с радиостанцията[smilie8] много Джеймс Бонд си гледал ми се струва. А и видяхме, че хал хабер си нямаш от основни положения в живота, политиката и бизнеса.
В провинцията винаги е по-евтино отколкото в София. Като започнеш от апартаментите, минеш през дрехите и стигнеш до храната. Но всички гледат да дойдат в столицата, а после хленчат, че е скъпо. Що не се оплачеш, че бензина не е по-евтин в Бургас, дето е до Нефтохим-а, а е толкова колкото в София?Ама нали трябва да се хленчи. Това, че някой ти е дал бадж за Дрийм Тиатър НИЩО НЕ ЗНАЧИ и снимките ти го показват. Единия захапал чинелата и с изражение все едно има запек, другия с изпържено теме и безизразен поглед...[smilie8]ти ли точно коментираш ?

Ще ви кажа само, че от екипа на Булфото ще научите много. Фактът, че и в тази тема писаха доволни хора, които са го преминали е показателен.
Другите нека си лаят.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: seuret   
Дата:   19-01-10 23:28

Мондрагон,
Съжалявам, че не си уловил хумора ми що се отнася до цените в София и провинцията. Макар и саркастичен си беше хумор.
Що се отнася до радиостанцията и Джеймс Бонд ще кажа само, че ОЧЕВИДНО ТИ не си запознат с това какви радиостанции можеш да си внесеш и какво можеш да слушаш с тях...Таксита, полиция, любители и т.н.
Бадж никой не ми е давал, ако имах може би щеше да е друго.
За снимките ми, да така е, могат да са и много по-добри и се старая постоянно да се развивам. Никой не се ражда научен. Още по-малко пък някой ще ми каже какво мога или не мога д акоментирам!!! Не съм коментирал някоя хай-арт снимка или нещо от сорта. Коментирам нещо от реалния живот с което доста съм запознат, а очевидно ти не си! Драги ми, Смехурко :)Основни положения в живота, политиката и бизнеса...
Знаеш ли ти, колко струва един семестър в провинциален университет(понеже говорим за преподаване, а не за апартаменти чиято цена зависи от това къде са ситуирани)? Сравни УНСС със Свищов или НБУ с ВСУ. Може и СУ с ВТУ. Най-добре ТУ София и ТУ Варна... Много ми е интересно какво ще установиш, понеже си много запознат с основните положения в живота.
П.П.
Между другото, не съм попадал на профила ти досега, но съм много очарован!

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: mondragon   
Дата:   19-01-10 23:41

seuret, само заради послеписа ти, няма да пиша нищо повече. [beer] Стига и той да не е саркастичен, тогава ще ти отделя още малко време. [smilie18] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: seuret   
Дата:   19-01-10 23:49

Не, не е саркастичен, а напълно откровен. Не съм лицемер, нито лъжец. Казвам това което мисля и именно поради това се "забърках" в това :)

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: minolta9   
Дата:   19-01-10 23:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: muh3yxap4e   
Дата:   20-01-10 00:41

Срещал съм се с фотографи и фото репортери и съм провеждал диалог с такива хора и честно да ви кажа повечето от тях бяха "ВИж ме къф съм голям държа господ за обектива, ти нищо не разбираьшь" а и като цяло тези курсове за мен ..... лично почти нищо ново не бих научил освен да придобия опит с техника за която пари нямам. А и наистина 470 алоуууу .... каде витайте е
Като цяло искам някой ден да видя курсове за аналогова фотография и техники за промиване с тъмната стаичка с червената крушка със светлилините и да науча самите похвати при експониране на негативите .... честно да си кажем цифровата фотография навлезе като цунами и вече всеки сулю и пулю е станал фотограф.Лично аз съм виждал фото репортери на светски събития с напулно любителски апаратчета и това не им пречи да си ги побликуват по весниците...... но както в нашата мила татко вина всичко е изкелифинчено ... хубаво е все пак че има малко или много такива курсове, имам парите имам възможността да дойда и да искарам курса но е малко рисково ... не е 100 процента сигурно че ще си намеря работа по специалността нали ..... и за нас младите хора ни пълен шах и мат кадето и да се опитаме да се развиваме ..... айде с ПИйййс и сичкото му там .... щтракайте и се веселете ...



Публикацията е редактирана (20-01-10 00:44)

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: pefoto01   
Дата:   20-01-10 02:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: mondragon   
Дата:   20-01-10 13:30

pefoto01: Не че съм длъжен да ти давам обяснение, но понеже се интересуваш от личността ми, ще ти кажа.
цитат:"Не се сърди,но ти не можеш да имаш меродавно мнение,щото като гледам,колко техника си си писал,имаш тонове оборудване,което подсказва за мнооого парички,не че ме интересува." - и ти не се сърди, но моето мнение може да е едно от най-меродавните.Започнал съм от нищото и съм работил точно това, за което става дума в темата, при хората, които водят курса. И започнах с моя личен ОТГЛАДУВАН(виждам, че ти харесва тая думичка) Д50 18-55mm f/3.5 - 5.6G и 70-300mm f/4-5.6D ED.
Така, че не ми обяснявай колко си изтерзан и едва ли не, че си единственият.

цитат:"...което подсказва за мнооого парички,не че ме интересува... - защо споменаваш нещо, което не те интересува?[smilie8]

Цитат:"...Млад-зелен си още, ако се съди по снимката ти..."
Ами виж сега щях да ти кажа нещо за АКО-то, ама пак ще кажеш, че съм арогантен. [smilie8] Звучиш ми като човек около 40-те отчаян и неискащ да приеме това, че остарява и това, че младите прогресират и не се оплакват, а работят. И най-вече, че коментарът ми за хленченето ти трябваше да ти подскаже, че всички имаме проблеми с финансите. Я ми кажи ти на боб ли гледа, та реши, че имам "много" пари? Опс пак ще ме обвиниш в арогантност [smilie18] [smilie18]

Айде стига сме писали в темата на колегите!!!



Публикацията е редактирана (20-01-10 13:33)

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: pefoto01   
Дата:   20-01-10 16:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: flipbeat   
Дата:   20-01-10 17:12

"Сигурен съм,че много от участниците в този форум имат общо с фоторепортерската професия и в същият момент съм два пъти по сигурен във факта,че повечето си нямат и идея за какво става дума" тотално вярно! Цялата тема вече е смешна.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: mondragon   
Дата:   20-01-10 17:14

цитат: "Нямам 40г ,но съм във втората половина на 30те." - не врат, а шия [smilie18] [smilie18] [smilie18] както и да е. Мисленето ти е като на застаряващ, това е по-лошото!!!

Не съм учил никой, нямам и амбиции да го правя.
От никоя група не съм и не адвокатствам. Само опитах да ти обясня, че срещу парите, които даваш ЩЕ НАУЧИШ МНОГО. Ти не спря да говориш за печалбарство и ала-бала.
Ето, че даже не можеш и да вникнеш в смисъла на думите ми, за изтерзания и единствен, но спирам да пиша.
Успех ти желая, приятелю !!!

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: pefoto01   
Дата:   20-01-10 21:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: amelid   
Дата:   21-01-10 01:10

pefoto01
Спри се, човече, за резил стана.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: pefoto01   
Дата:   21-01-10 02:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: divpetel   
Дата:   21-01-10 02:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: kimbo   
Дата:   22-01-10 10:13

Любопитно: тук


Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: BulFoto   
Дата:   26-01-10 13:01

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: boxer   
Дата:   26-01-10 13:30

Не искам да вземам отношение по въпроса дали е скъп или евтин курсът, дали е полезен или не е.

Искам обаче да попитам какви са тези "дипломи" за които Бенджи говори в интервюто си?
Доколкото съм запознат със законите, дипломи могат да издават само учебните заведения. Откога Булфото има такъв статут?

Но дори и да ги издават в нарушение на закона, от юридическа гледна точка това са обикновени хартийки, каквито всеки може да отпечата на компютъра си.

Това е принципен въпрос, иначе нищо лично и нищо против курса.

Отговори на това съобщение
 Re: КУРС ЗА ФОТОРЕПОРТЕРИ В СОФИЯ
Автор: gen_cho   
Дата:   26-01-10 18:51

Това наистина е принципен и точен въпрос. Като управител на Булфото отговарям: Агенцията наистина не е учебно заведение от формална гледна точка. В това отношение удостоверението за завършен курс няма да вдигне категорията за пенсия на курсиста. Нашата цел е хората, завършили курса, да си тръгват от него с придобити нови реални умения, които да им помогнат в живата практика на терен. Когато при мен кандидатства фотограф да работа или за сътрудник, аз никога не го карам да си носи дипломата. Карам го да покаже какво е снимал, и какво снима в момента.
Ако снимките са подходящи, работим с него независимо от дипломата. Образователните изисквания са да може да пише грамотно, което държавната диплома не гарантира по никакъв начин. Иначе от жив опит мога да кажа, че е по-вероятно някоя медиа да вземе човек, обучаван в Булфото, независимо от хартийката, а не от официално учебно заведение. При всичкото ми уважение към хората които е дало на професията, но във единственото средно училище за фотография почти половината ученици, които я изучават в наши дни, даже не са си купили фотопарати. Това не е шега, сподели ни го наша стажантка, която в момента го завършва...



Публикацията е редактирана (26-01-10 18:53)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »