Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: ilcoin   
Дата:   01-01-10 19:40

Не е задължително да е българин. Даже аз съм 99,99% сигурен, че не е. Като си си именувал албума: "Красива България" сам си си ритал здравната книжка.

Поенже говоря доста добре руски и имам приятели руснаци ще ти кажа от опит - едва ли има по-големи комплексари на тема голяма, красива, мощна и т.н. държава. Въобще, големи шовинисти са. Ако кажем, че англичаните имат "имперски комплекс", руснаците имат "неосъществен имперски комплекс", което е по-лошо. Така че, нормално е да ти нашибат "коловете" следновогодишно. Някой го е хванало яд просто.

А и руснаците имат доста негативно мнение за България като цяло, особенно след като стана част от ЕС и НАТО. Няма да забравя един дядка в Петербург как ме занимава 20 минути да ми обяснява как българия сега била поеобена отново и как руснаците пак някой ден щели да я освободят, само че от гнета на НАТО.

Такива ми ти работи, следновогодишни ...

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: pc_genius   
Дата:   01-01-10 19:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: ilcoin   
Дата:   01-01-10 20:50

А през тая една година на първо място все ли е стоял?

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: kerabo   
Дата:   01-01-10 21:07

За много години, kart! [smile]
И.. да не ти пука от хорската завист и подлост.
Знай, че никой не може да ти отнеме това, което можеш.[smilie24]
успех! [beer] [beer] [beer] [beer] [shtrak]

мара, да - среща се и по други земи, не е български патент, ама тук е с най - висока честота. [smilie3]



Публикацията е редактирана (01-01-10 22:29)

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: MarinY   
Дата:   01-01-10 21:16

E, боли, малко, но това си е част от човешките отношения.

В същност, не е страшно, че някои дават оценки различни от максимума, напротив, това е критичното отношение. Обидно е, че е анонимно. Че няма обосновка.

Аз лично нямам нищо против единици или двойки, искам само да знам защо. Без обратна връзка, няма адекватно общуване.

Декларациите - "мен точките не ме интересуват" - са самозалъгване. Няма човешко същество, което да не иска да бъде оценено, похвалено, подкрепено. Няма!

Нека да завърша малко Новогодишно:
Нека всички да бъдем по-човеци тази година! С малко повече оптимизъм, малко повече доброжелателен поглед към околните. Да подаваме ръце, в които не крием оръжие и злост! (и да поемаме подадената ръка без съмнение в двойственост)!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: darksorrow   
Дата:   01-01-10 21:35

Няма човешко същество, което да не иска да бъде оценено, похвалено, подкрепено. Няма!

сигурно си прав.

обаче едно е да бъдеш похвален от някой като Рекуенко, примерно, а друго е от викито1993 от ффнет, нали така.

съвсем нормално е в контекста на различни интернет общества човек да може да каже, че оценката не го интересува по особено обозрими причини (:

да не ти дреме, Карт [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: MarinY   
Дата:   01-01-10 23:21

Някой пак си прави сметки ... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: На хаирлия ще е...
Автор: canonio   
Дата:   01-01-10 23:35

Ако е имало смотани теми в този форум, то 90% от тях са били "не ми пука за рейтинги, ама рейтинга ми не ми харесва". Хем на никой не му пука, хем брои в колко часа и след коя тема му мърда статистиката...

Карт, няма никаква гаранция, че е българин този, дето се е изакал в профила ти. Единственото за което си виновен, е че пускаш снимки за оценяване в интернет... :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »