Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: asahi   
Дата:   30-12-09 15:48

Верно, че и са хубави приятелките. Поздрави първите десет!

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: bobihot   
Дата:   30-12-09 15:59

Ще цитирам по памет, че не я намерих клубната тема, някой ако иска да ме коригира:

От модно списание с конкурс наели най-добрата моделка за фотосесия по милион на час
Снимат я час-два и тя смята вече колко милиона ще вземе..
Идва към края бос-а на списанието, пита фотографа, колко кадъра е направил, той:90
пита го на каква скорост, фотографа: 1/125
босът казал: че ти и една секунда не си работила...
(0.728 по мойте сметки)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: mishkyn   
Дата:   30-12-09 17:29

Не знам дали имам право да отговарям на въпроса,тъй като професионалните ми ангажименти до момента се изчерпват със снимките на пет-шест автомобила на познати за обяви в mobile-то и хора в близък план за автобиографии за jobs-a.Все пак ще споделя впечатленията си от краткия ми четиримесечен опит с фотографията за тези,които са на същото ниво като мен и може би изпитват подобни трудности - повечето познати хора нямат нищо против да се "поснимат" за малко,стига предложението да е направено по подходящ начин.Молбата "имам нужда от помощта ти за десет минути,в момента изпълнявам едни уроци/неща от учебник по фотография" почти винаги върши работа.Ако човекът си хареса снимките след това,често още същата вечер може да ги видите във Facebook или на друго подобно място,след известно време ще почнат да пристигат приятели на приятелите ви с молба да ги снимате.Не подценявайте социалните мрежи,ще цитирам едно много вярно мнение на Пешо -"...ако не друго, поне е добър маркетингов инструмeнт. Ако знеш как да си подбереш приятелите и мрежите, можещ да информираш точна целева група лесно и адекватно..."



Публикацията е редактирана (30-12-09 17:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: pefoto01   
Дата:   31-12-09 02:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: dobriquet   
Дата:   31-12-09 04:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: bczonkow   
Дата:   31-12-09 04:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: bczonkow   
Дата:   31-12-09 04:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: fogost   
Дата:   31-12-09 08:03

"time for print" му е майката.. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: borissov   
Дата:   31-12-09 12:23

[smilie18]

Брей, явно и международните агенции ги е ударила кризата, щом момите им са започнали да позират от 10 до 20 евро на час [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: rgb-f   
Дата:   31-12-09 13:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: 35mm   
Дата:   31-12-09 14:05

Във photodom.com съм виждал профили на модели - рускини предимно от Ст.Петербург и Москва - които ясно си пишат: "$250 за първия час, по $150 за всеки следващ." Оставят си телефона, пишат че пътуват навсякъде по света ако им се поемат разходите по пътуването и .."се приемат само сериозни предложения".


Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: pefoto01   
Дата:   31-12-09 14:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: 35mm   
Дата:   31-12-09 14:50

Аз искренно им повярвах на написаното че "се приемат само сериозни предложения".
То, понеже ако снимаш голо рускинче, няма как да се спасиш от несериозното после. Те облечени само за това си мислят, пък като я съблечеш за няколко часа гола, не знам дали ще приключиш снимките без да ти скочи преди това. Няколко пъти.
НО, за толкова пари на час сигурно ще се държи прилично понеже ще иска да си вземе парите а за това трябва да свърши работа.

За цената обаче. Повечето пишат за себе си само това:
"МОДЕЛЬ!!! пишите - договоримся )"

Но си има и серизони момичета които пишат:
"эскорт, съемки в эротике и знакомства - ИСКЛЮЧЕНЫ".



Публикацията е редактирана (31-12-09 16:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: pefoto01   
Дата:   31-12-09 20:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: 35mm   
Дата:   31-12-09 20:25

Търсих днес, прегледах 20-тина профила - всички вече пишат да им пишеме та да кажат. Сигурно са посвалили цената.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: pefoto01   
Дата:   31-12-09 20:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: 2metraninja   
Дата:   01-01-10 12:16

Хубаво са ти казали, че трябва да разделяш нещата - ако снимаш за комерсиален проект, цената вече зависи от спонсора. Ако искаш да плащаш на моделка да ти позира да си упражняваш снимането, предполагам че 10-20 лева на час биха били достатъчни.

В тая връзка се сещам какво ми разказа мой приятел - в тяхната махала чичките си организирали кръжок по рисуване. Някво помещение си измислили и един - два пъти в седмицата канят моделки студентки да ги рисуват. Кой колко може да рисува не е ясно (носят си все пак скицници и моливи), ама 2 часа оглеждат голи момичета на символична цена - те като са десетима кръжочниците им идва по 2 лева на сеанс - колкото едно кафе да пият някъде [smile] [beer] Човещинка, пак хубаво са се сетили [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: Mec   
Дата:   01-01-10 16:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: pefoto01   
Дата:   01-01-10 17:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко плащате на моделите?
Автор: landstar   
Дата:   01-01-10 18:52

М-да, много кризисно увисна темата. Накрая ще изкарате, че моделките са в като във вица дето две ... се оплаквли и едната рекла: Ох, сестро, аз пък днес работих, колкото да сложа нещо в устата! /С риск да ме баннат, ама не се сдържах/. То гъркини да снима всеки знае /да прощава колегата/, те са доволни някой да им обърне внимание на кривите човки изобщо. Аз пък чак напоследък схванах защо се плаща за модел: най-близката до сърцето ми дама иска хубави снимки, ама все няма търпение да натамъня хапарата. А на моделките - плащаш им - търпят и кибичат!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »