Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 21:44

Един да схване идеята.Благодаря.
 Re: Какво бихте казали
Автор: vlaca   
Дата:   27-12-09 21:53

На въпроса ти 'Какво бихте казали "

ще ти кажа :
ТОЗИ БЛУДКАЖ КОЙТО СИ ПУБЛИКУВАЛ В СЪОТВЕТНИЯТ КОНКУРС НЕ СТРУВА...

Както си описал казуса ние тук съфорумците можем само да гадаем за какво точно става на въпрос ,но от фактите които си изложил ,че снимакта ти е достигнала до 2 етап и даже е събрала 60 точки преди да бъде свалена аз лично смятам ....несикам да обиждам Уважаемото жури / което незнаем кое е то/
но явно всичките са ходили с бели бастуни и тъмни очила ...

Съжалявам ,но това м ие мнението
Все пак не се отчайвай ами приеми критиката на всички и продължавай да снимаш

 Re: Какво бихте казали
Автор: vlaca   
Дата:   27-12-09 22:03

iceflame
ми като иска мнението на останалите трябва да обясни РЕГЛАМЕНТА НА КОНКУРСА за да може читателят да добие представа за какво става дума....

Поради липса на информация а наличие на въпросният кадър .. хората обсъждат това което виждат...
 Re: Какво бихте казали
Автор: boni   
Дата:   27-12-09 22:03

Аз дадох мнение за положението, ако искате ще го повторя:

Не сме чули другата страна, така че няма как да знаем кое как е. Ако админът е преценил, че има манипулиране на гласуването, вероятно е бил прав.
Ние сме се сблъсквали десетки пъти с изобретателни хора, целящи да надуват рейтинга си в някой конкурс по един или друг начин и без никакви угризения сме ги дисквалифицирали.

 Re: Какво бихте казали
Автор: vlaca   
Дата:   27-12-09 22:12

Бони [smilie24] [smilie24]

Весело изкарване на празниците на всички
[beer] [beer] [beer]
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 22:15

Описание: Всеки от Вас може да участва с най-хубавата снимка от своята страна, като предварително трябва да сте съгласни:
Да дадете авторско съгласие (© Copyright), снимката да се публикува в специално създаден Online Фото алманах "Adventure World", в който ще се събират най-хубавите фотографии от целият свят по региони и периодично ще се добавят нови фотоси, за да могат фотографите от цял свят заедно да създадат едно наистина пълно описание на място, етнос и обичаи.
Одобрените снимките ще се продават като 50% от сумата при всяка продажба на снимката се изплаща по сметка на фотографа, освен случаите когато се подпомагат благотворителни цели с ясно предназначение и цялата сума отива за благотворителност.
Ако сте съгласни с тези условия, обърнете внимание и на факта, че Фотонкурсът е с много завишени фотографски изисквания. Слагайте само качествена, естетически и тематично издържана фотография! Слагайте снимки, които разказват за страната Ви и Ви карат да се гордеете.
Можете да снимате пейзажи и хора, народни обичай и социални портрети, концерти, забавления.... Всичко, което създава представа и усещане за страната Ви. В името на снимката пишете на английски: "страна - място - кратко описание"! Снимката, която изпращате трябва да е минимално 2000 пиксела по къса страна, 300dpi/RGB, JPEG.
Ето още малко храна на акулите,това е условието за участие.Нагардата е безплатен хостинг за една година,питам ви струва ли за такава награда да се опитвам да манипулирам,а и защо.
 Re: Какво бихте казали
Автор: boni   
Дата:   27-12-09 22:20

Както казах, не сме чули другата страна. Не знам коя е тя, но е добре да я чуем преди да дадем мнение.

Иначе тука пише :

Ако сте съгласни с тези условия, обърнете внимание и на факта, че Фотонкурсът е с много завишени фотографски изисквания. Слагайте само качествена, естетически и тематично издържана фотография!

След като това е написано, на мен ми е странно ако такава снимка е минала на втори кръг. Ако това наистина е станало, интересът ми към горния казус е изчерпан.[smile]
 Re: Какво бихте казали
Автор: J0R0   
Дата:   27-12-09 22:28

juzemomo - меко казано е неадекватно да питаш някакви хора ТУК, защо някакви хора ТАМ са направили еди какво си.

Не е ли по-добре да ги питаш самите ТЯХ?

Координатите са на сайта им:
Матилда Жудова-Виденманн - ask@borey.com
 Re: Какво бихте казали
Автор: asahi   
Дата:   27-12-09 22:31

Ако беше някаква забележителна снимка можехме да ти съчувстваме, но така няма да е искрено.
Да не би някой от твоето ИП да е гласувал за портичката?
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 22:40

Не можеш да гласуваш от ИП от което качваш,намям и най малка представа кой е гласувал.Поптах,и отговора беше,че за тази снимка е гласуввано от акаунт с 10 точки,и този акаунт не е гласувал за друга снимка иза това е декласирана,това ми се стори странно.
 Re: Какво бихте казали
Автор: vlaca   
Дата:   28-12-09 06:46

juzemomo ако на тебе нещо ти се вижда странно защо са ти декласирали снимката то на ВСИ1КИ в форума им се вижда странно кой или кои са тези които са ти я класирали .....

Не занимавай хората с глупости кадъра не струва.

asahi го каза:

> Ако беше някаква забележителна снимка можехме да ти съчувстваме, но така няма да е искрено
 Re: Какво бихте казали
Автор: deathzone   
Дата:   28-12-09 08:06

Въпроса все пак е принципен. Утре Гошо, може да си качи снимката и Петьо да го саботира, за да загуби Гошо, схванахте ли идеята?[smilie7] Ебавка с една дума. Тогава кадъра ще струва, какво правим? Админа що не се произнесе а мълчи?[smilie11]
 Re: Какво бихте казали
Автор: admin   
Дата:   28-12-09 09:41

Админът на ФФ няма нищо общо с тоя случай и няма какво да се произнася.
Админите на ФФ декласират снимки само при явни и доказани нарушения.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена