Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 18:02

Преди време побликувах снимка в един друг сайт във фотоконкурс.Снимката мина мина през комисия и беше одобрена,мина и на 2 кръг и жури я пусна за гласуване на публиката където събра 60 точки.Скоро забелязах,че са и отнети точките,а обяснението на админа беше,че за нея е гласувано от акунт който дал 10 точки и този акаунт не е гласувал за никоя друга снимка.Искам само да кажа,че докато мине гласуването и авторите иимената на снимките са скрити,а и аз по никой начин не мога да разбера кой и сколко е гласувал за мен.
 Re: Какво бихте казали
Автор: asahi   
Дата:   27-12-09 18:04

Приказвай си с админа. Тук можем само да гадаем. Някой ти е свил номер, вероятно.
 Re: Какво бихте казали
Автор: minolta9   
Дата:   27-12-09 18:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 18:07

Едва ли е номер,а най вероятно заблуден елемент който не езнаел какво прави,или някой който е решил да гласува само за тази снимки без да знае,че това я декласира.Но и самото правило мо е странно.
 Re: Какво бихте казали
Автор: seith   
Дата:   27-12-09 19:23

Когато имах снимки в тоя сайт и можех да гласувам по конкурси, винаги гласувах само за една снимка. Сори, приятели [smilie10]
 Re: Какво бихте казали
Автор: erolkamburov   
Дата:   27-12-09 19:53

Жалко за точките [smilie10]
Може ли да ни я покажеш снимчицата [beer]
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 20:07

Ето https://photo-forum.net/i/1236099
 Re: Какво бихте казали
Автор: SLR   
Дата:   27-12-09 20:16

[smilie8]
 Re: Какво бихте казали
Автор: pmartinov   
Дата:   27-12-09 20:31

И ти мислиш че като пуснеш тема за този слаб кадър нещо ще се подобри в твоя профил ?

Едва ли .

Не е това начина ...
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 20:40

Исках даа чуя мнението на хората за правилата,защто утре може и вие да се окажите в това положение,а кадъра вие искахте да го видите.Всъщност никога не съм имал намерение да си вдигам рейтинга по този начин.Мисля,че ако спрем да мислим толково комерсиално ще имаме по добри и помагащи ни форуми.Следвият път бих опитал вдигане на рейтинга с цветни картички и цветенца на макро винаги имат голям успех.[smilie24]



Публикацията е редактирана (27-12-09 20:41)
 Re: Какво бихте казали
Автор: ege   
Дата:   27-12-09 20:43

И кое точно е това жури, дето пуснало подобно недоразумение до втори кръг?
 Re: Какво бихте казали
Автор: мара   
Дата:   27-12-09 20:46

[smilie5] ниможидабъдидасаокажимевтаковъположение.
 Re: Какво бихте казали
Автор: нула_на_нула   
Дата:   27-12-09 20:53

доста слаба снимка
 Re: Какво бихте казали
Автор: spacewalker   
Дата:   27-12-09 20:55

Никъде не е казано какъв е конкурса :)

Иначе и на мен ми се струва странно правилото, че неможеш само за 1 снимка да гласуваш.
Поговори с хората, може да е тяхна грешка. [shtrak] [shtrak]
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 20:59

Всъщност забелязал съм как се изместват темите,и как се напъваме да покажем колко сме велики.Ама това е то,българи сме си,затова и никой не ни пази казана в ада.
 Re: Какво бихте казали
Автор: asahi   
Дата:   27-12-09 21:00

Тва ли е шидьовъра?


http://212.36.3.59/site_pics/117/u_1261937097_dscf0059.jpg



Спестили са ти разочарованията - няма да спечели.
 Re: Какво бихте казали
Автор: deathzone   
Дата:   27-12-09 21:05

Тази снимка е мно зле. Толкова много е преекспонирана, че няма нужда.
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 21:06

Не съм казал,че щеше да спечели,това е първата ми снимка от 20 години която отново излагам на изложба,и първата напревена с дигитален апарат.Не съм казал и,че е добра,просто пробвах опипване на почвата и днешните тенденции.Споделих за едни глупави според мен правила.
 Re: Какво бихте казали
Автор: asahi   
Дата:   27-12-09 21:08

Ако не ти харесват правилата - не участваш. Никой не ни дължи хубави правила. Ние пък не му дължим участие.
 Re: Какво бихте казали
Автор: pc_genius   
Дата:   27-12-09 21:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 21:27

Нито съм се паникьосал,нито ме е еня за рейтинги и точки,споделих защото тук има много хора които участват по изложби и бих могъл да науча много неща.Но фотографите са се променили от преди 20 годени,станали са акули,не търпят новаци,а навремето помагаха.Сега забелязвам,че обичат да се подиграват,отколкото да кажат:Това не бива да е така,това е добре.Снимам за удоволствие и разтоварване и качвам в сайтове за да чуя мнението на хората,по този начин се коригирам.
 Re: Какво бихте казали
Автор: pc_genius   
Дата:   27-12-09 21:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Какво бихте казали
Автор: boni   
Дата:   27-12-09 21:35

Не сме чули другата страна, така че няма как да знаем кое как е. Ако админът е преценил, че има манипулиране на гласуването, вероятно е бил прав.
Ние сме се сблъсквали десетки пъти с изобретателни хора, целящи да надуват рейтинга си в някой конкурс по един или друг начин и без никакви угризения сме ги дисквалифицирали.

Снимката не е подходяща за изложба, няма особена идея в нея, светлината е кофти, преекспонирана е и трудно ще впечатли публиката с нещо.
Добре е самият ти да си по-самокритичен, да се опиташ да погледнеш снимката си отстрани, като страничен наблюдател и да прецениш има ли изобщо нещо в този кадър, за да заслужава да участва на изложба.
Моето лично мнение е, че няма.
 Re: Какво бихте казали
Автор: juzemomo   
Дата:   27-12-09 21:41

Наистина никой не чете,не става въпрос въобще за снимката и не с нея занимавам обществото тук,но няма значение.Съжелявам,че се намесих в божиите дела и тези на уважаемото интернет фотообщество.
 Re: Какво бихте казали
Автор: iceflame   
Дата:   27-12-09 21:42

Човекът иска мнение за положението, не критика по снимката...наистина измествате темата....Като изтъкнете, че някой друг е зле, това няма да направи вас добри, не виждам какъв е смисъла от такива коментари..
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена