Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: apollo   
Дата:   18-12-09 19:51

Никога не съм се престаравал да си пазя техниката и явно затова след вече повече от 2г. изглежда като нов... ако го бях пазил зорко най-вероятно щеше да падна с него от някоя скала... та така[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: seuret   
Дата:   18-12-09 20:44

Аз в началото май се вълнувах повече от техническата страна на нещата, а сега вече не само от нея. Сега повече ме вълнуват идеите, създаването на фотографиите.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: prakticar   
Дата:   18-12-09 20:55

Ъъъ, не се изразих добре. Нямах предвид, че си чупя орехи с апарата. Напротив, много си го обичам и гледам да си го пазя. По-скоро исках да кажа, че няма нужда да си купя най-новия и най-скъпия, за да бъда щастлив. Старата машина, всяка драскотина по която знам откъде е, ми е много по-мила и за гледане, и да й се радвам и за снимане.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: MauMyHa   
Дата:   18-12-09 21:00

На възможностите на обектива 60мм 2.8Д АФ-С

Да си призная предпочитам да обръщам внимание на снимките които правя, е понякога се възмущавам на ограничените възможностти на тялото Д40Х, но не са приоритет, ако успея да напълня бюджета със това тяло и прекрасният обектив 60mm AF-S 2.8D MICRO
тогава според възмоносттите ще мисля за друго тяло. Бих предпочел Д3Х [smilie18] [thankyou] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: loveforever   
Дата:   18-12-09 21:19

Аз се кефя за целия процес на създаване на снимката и на самата нея като краен резултат.

Техниката е само средство за реализиране на идеите. Имаше време, когато отдавах значение на техниката единствено поради спънките, които ми създаваше. С времето преборих този проблем. В момента съм доволна защото техниката (средна работа - А700 и няколко обектива) покрива нуждите и изискванията ми, така че когато снимам не мисля за нея а просто я ползвам. Чувството е много приятно - сякаш апарата е част от самия теб и се отдаваш на удоволствите от самото снимане и от резултатите които се получават.

Освен това голям кеф е и да виждаш в очите на другите, че харесват това което си направил.



Публикацията е редактирана (18-12-09 21:21)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »