Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: Yanakiev   
Дата:   17-12-09 00:24

.......да се взираш в апаратя и да му шепнеш: " My precious"

http://www.additiverich.com/archives/images/smeagol.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: digitalgab   
Дата:   17-12-09 04:13

Когато снимах по празници срещу заплащане си казвах много пъти, "Да не ме беше срам, щях да тръгна със Смяна Символ или Вилия и светкавица", за тия цели съвсем точни снимки изкарваха.



Публикацията е редактирана (17-12-09 04:16)

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: Canon   
Дата:   17-12-09 05:27

Май още в заглавието е заложена клопката.
На мен по ми харесва:

От кое се кефите повече. От фотографията , която създавате и/или от техниката ....

Няма такава алтернативност - по-скоро е хармонията им, както в оня виц:
- И двете, дядо попе ..



Публикацията е редактирана (17-12-09 05:38)

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: mitakabus   
Дата:   17-12-09 07:09

И двете неща създават удоволствие, едното помага, при гледането на второто усоволствието от изполването на първото да е по-голямо..
Ама как го казах...
[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (17-12-09 07:10)

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: dobriquet   
Дата:   17-12-09 08:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: caro-anton   
Дата:   17-12-09 09:54

дооообрииии.... може ли така, бе, душа?

искаш ли една книжка да ти подаря за композицията (на английски) ?

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: dobriquet   
Дата:   17-12-09 10:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: uri64   
Дата:   17-12-09 11:08

А какво значение има какво го кефи човек щом му е приятно? Творците да му мислят и да си губят сьня от това дали техниката е важна или размерьт има значение - аз си се кефя и от техниката и от снимането и само от краиния резултат не сьвсем, ама на никого не вадя око с това [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: caro-anton   
Дата:   17-12-09 11:50

хахаха...

да, размерът има значение... малкият размер.

големите неща не ме впечатляват. ама хич.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: Frida   
Дата:   17-12-09 13:50

Потвърждавате впечатлението ми, че повечето хора (повечето мъже, ако трябва да съм по-прецизна) се кефят на техниката и да си играят с нея. Част от тях се кефят и на мацките. Има и малко фотографи.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: kalingo27   
Дата:   17-12-09 15:22

Що е фотография....!? Фотографията е изкуство, начин на живот и на мислене, ,,близко'' до живописта! На какво се ,,кефи'' художникът, на платното, или на палитрата,след като между тях е и обекта на неговото въображение!? [smile] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: andreyr   
Дата:   17-12-09 15:27

най се кефя на момента, който съм уловил, малките детайли в заден план също са особено важни, за да ме накарат да се вгледам [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: minolta9   
Дата:   17-12-09 15:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: zaiko   
Дата:   17-12-09 15:29

Аз се кефя на техниката, когато тя не ми пречи да снимам това, което искам, за да му се кефя после на него [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: tziko   
Дата:   17-12-09 16:00

zaiko и аз така!!! [beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: pafkataa   
Дата:   17-12-09 18:24

Разбира се вълнуващо е когато си вземеш някой нов апаратец или добавиш нещо към наличната си система ... [smile] Това веднага,почти в всички случаи ти дава нов стимул и едно такова тръпнещо желание да се нащтракаш на воля [smilie5] ( докато не отидат 2-3K и нагоре)

и в това няма нищо лошо : )
Водещо все пак трябва да е желанието,идеите и всеотдайноста с които си се въоръжил докато снимаш и в последствие обработваш [shtrak]
(До колко при мен е така отделен "?" [cool] )

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: fixt00l   
Дата:   17-12-09 21:19

Каза всичко, което и аз смятах, само ще добавя-на техниката! Особено, ако държиш легендарен, метален апарат в ръцете си, и всички, които имат понятие, ти завиждат страшно, че си се уредил [smilie19] За фоточантата е така.Аз не съм си взел дизелар, че ме плаши идеята за фотораница-мани ги тия дисаги [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: photostoykov   
Дата:   17-12-09 21:24

Ха-ха-ха-хъ!

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: fixt00l   
Дата:   17-12-09 21:32

Yanakiev, ти направо разби, бе, с тая снимка! И аз така се чувствам! Да добавя, че още повече си обичам техниката, като някой, който нищо не разбира, дойде да те пита колко мегапиксела ти е апаратът [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: nikton1954   
Дата:   18-12-09 18:07

Дали е фототехника или нещо друго, айде да не се лъжем става дума за шопинг-терапия понякога.Вервайте ми както казва тъпия Цар, но аз съм се убедил, че действа.При всички положения всеки иска да е млад, умен, красив, здрав и богат, т.е. идеалният вариант е да си талантлив фотограф с перфектна / скъпа / техника.Но, на всеки му е кеф да си купи нещо добро и съответно доста скъпо.


[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: apollo   
Дата:   18-12-09 18:16


http://a.img-dpreview.com/reviews/canoneos1ds/Images/frontview.jpg



Това ще е следващото ми тяло... не бързам, когато тогава просто техника[smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: geokar   
Дата:   18-12-09 18:37


http://photomoment.bg/pic/435/52739.jpg


това е със световната марка "ломо"


http://photomoment.bg/pic/435/32262.jpg


това - с още по-световната "любитель 2"

Не че трябва да ви се харесат, де...

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: IDA   
Дата:   18-12-09 19:06

Снимане му е майката! Колкото повече се прехласвам по техниката си, толкова по-малко снимам и толкова по-плачевен е крайният резултат! Със старото 350Д имах много по-добри кадри, отколкото сега с 5Д-то, просто защото тогава мислех много повече за фотографията и и отделях много повече време, отколкото сега.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: apollo   
Дата:   18-12-09 19:17

Днес направих нещо полезно... най-накрая си поръчах снегоходки...

... изводът е че освен време трябва да имаш и възможност да стигнеш еди къде си а техниката оставя накрая[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: Prakticar   
Дата:   18-12-09 19:17

На снимането, естествено. Затова не си и давам много зор с техниката. Функцията на апарата е с него да си правя кефа да снимам, а не да му слугувам и да му кадя тамян.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »