Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: Saranikolai   
Дата:   16-12-09 20:51

Az se kefia ot fotografiata, koiato pravia. Snimam sas edna saponerka i NIKON D90 ot 1300 evro i s dvete kameri stavat 4arovni snimki. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: z-n   
Дата:   16-12-09 21:01

Извинявам се ама Saranikolai: Имаш снимки в профила кавито майка ми ги прави с телефона си :)
Съжелявам за критиката ама си купи по хубав телефон:)
И недей да пишеш на шлокавица ...........и аз се старая да пиша на БГ!



Публикацията е редактирана (16-12-09 21:02)

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: nelvis   
Дата:   16-12-09 21:09

Най ме радва акта на получаването на парите,след качествено свършената работа с една добра техника.И друг път съм цитирал Хелсман:" Във фотографията аз постъпих така,както жените постъпват в проституцията- първоначално работех за собствено удоволствие,после за удоволствие на приятели,а сега работя само за пари."[beer]



Публикацията е редактирана (16-12-09 21:18)

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: Mec   
Дата:   16-12-09 21:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: Dohtora   
Дата:   16-12-09 21:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: vatan   
Дата:   16-12-09 21:30

като се замисля, като че ли техниката повече ме кефи... което си е за съжаление!

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: vgramatikov   
Дата:   16-12-09 21:35

Кефя се когато затворя ми се отваря и запечатва нещо уникално.Иначе за кво да се кефя?

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: victory13   
Дата:   16-12-09 21:38

хаха... че на техниката естествено [smilie5]
страшен е този апарат, ей [smilie10]
а и какви снимки прави
никога няма да го сменя [ezik]
което май значи, че не се кефя на техниката [smilie8] ... де да знам, кръг стана [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: minolta9   
Дата:   16-12-09 21:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: chicken   
Дата:   16-12-09 21:40

Ми ето, на единия му трябвала идея и съвсем мъничко да разбира от фотография, ама иначе има 40Д и 5Д. На другия пък въобще не му трябва техника, а, да, той и снимки не е качил... Ми художници хора бе. То изобразителното изкуство широко понятие, много нещо събира. Аsahi, и ти си си объркал призванието. Като фотограф с муделката все свършваш за някакво там кратко време. А един художник да беше. Като опънеш пет декара платно, че като разствориш, творене, творене, че два месеца. И муделката се там. Да и се радваш [smilie5] Това в кръга на шегата, ама покрай незаинтересованоста от техниката един фотограф губи много. Нещата се възприемат доста по различно когато слушайки затвора си представяш движението вътре. Когато обръщаш внимание на материалите. Не просто знаейки, че тялото ти е пластмасово, а забелязвайки металните включвания в полимера, начина по който отразява или поглъща светлината... Абе ако не съомееш да се захласнеш по този инструмент, да те изпълни с удоволствие, какво въобще твориш с него. Ако някой тук разбере по какви критерии си избрах системата и тялото, ще ме линчува публично. Бих си купил Д3 не защото прави не знам си кви снимки, а заради "мазното" щракане на затвора


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: minolta9   
Дата:   16-12-09 21:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: Георги   
Дата:   16-12-09 21:43

от техниката [smilie24]

фетишизъм [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: chicken   
Дата:   16-12-09 21:46

Мезду другото един от феновете, дето ми обясняваше как техниката нямала "ама никакво значение" много забавно и жадно зяпаше хорските обективи. Пък кави снимки правеше [smilie10]
Та мили мои, техниката е достатъчно голяма част от фотографията за да можете спокойно да си признаете, че и се кефите и на нея. То другото си е ясно от самосебе си. А човек може да си се кефи на всяка техника щом го кефи снимането. Аз съм си се кефил и на Смяна 8М, и на сапунерката за 28 лева дето сама си пренавиваше филма. Ама и на Никоня [smilie5] А за какво ще им се радвам ако не ме кефи "щракането"



Публикацията е редактирана (16-12-09 21:47)

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: Георги   
Дата:   16-12-09 21:48

лайката е по-хубава на пипане, и галене [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: vgramatikov   
Дата:   16-12-09 21:52

Аз обичам техниката да прилича на инструмент.Това ми харесва в нея.Да е бърза,точно акуратна със семпъл дизайн и добра ергономия.
Примера е 1д-серията на Канон.На външен вид особено ме кефи марк2н.


http://www.intersys.gr/downloads/images/large/canon_digicams_SEPT05/eos_1d_mark_2_n_hires_pac_01.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: minolta9   
Дата:   16-12-09 21:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: minolta9   
Дата:   16-12-09 22:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: minolta9   
Дата:   16-12-09 22:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: sstoyan   
Дата:   16-12-09 22:19

z-n,говоря си аз само така лаф да става,не че окото на всеки не е се в просото:))) А техниката си е само средство/студено желязо/,но не е за подценяване! "С трици маймуни не се ловят".И формата и съдържанието трябва да са в единство.Другото е загуба на години.


Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: MartenBG   
Дата:   16-12-09 22:26

Разбира се че когато почна да създавам фотография,ще обяснявам че мога да правя снимки и през дупка на кутия за обувки ..
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: vgramatikov   
Дата:   16-12-09 22:28

Мани я тая минолта земи никора [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: minolta9   
Дата:   16-12-09 22:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .
Автор: schenzou   
Дата:   16-12-09 22:41

Колкото повече хубави, удачни фотографии гледам напоследък (предимно репортажни от 40-те до 60-те години), толкова по-противна ми става техниката и толкова повече ме яде мисълта, че може би не се нуждая от поне 70% от всичко което имам.

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: chicken   
Дата:   16-12-09 22:57

Що бре? Те тези фотографии да не би със сапунен мехур да са правени? А като са репортажни питаш ли го чичкото тези, които виждаш, колко труд и пропилени кадри имат зад гърба си и колко е псувал скапаната техника.
Да, някакъв АртЪ може да се прави и през дупка на кутия за обувки. То тая дупка и сега си се ползва, сигърно само кутията е сменена [smilie5] Ама фотографията е в по-малка степен АртЪ, така че стига глупости за техниката. Сега, ако някой не може по принцип това е друга тема.
Ама въпроса в заглавието на темата е много гадно зададен [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: От кое се кефите повече.От фотографията , която създавате или от техниката .....
Автор: Lalinda   
Дата:   16-12-09 23:54

На мен пък най-интересно ми е да чета тук кой е по-най-най.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

С други думи, подготвям курс по психопатология на фотографията.
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »