Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: За видеомонтажа
Автор: ando   
Дата:   14-12-09 13:55

GMir, твоят клип нагледно показва защо не бива да се доверяваме на софтуера за автоматичен монтаж [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За видеомонтажа
Автор: mariana88   
Дата:   14-12-09 13:56

jivkojj да в тази програма харесвам детективския стил и Millennium парти стила другите са ми обикновени и лесно се правят и ръчно.Трябваше от тях да покажеш.За сватби и отразяване на сериозни събития не става разбира се ,но за домашни клипове е интересна.Но нещо 16:9 при нея и в новата версия 6 не е наред не знам при вас дали е както трябва.За нещо подобно ставаше въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: За видеомонтажа
Автор: mariana88   
Дата:   20-12-09 14:26

Видео софтуер ускорен 8 пъти с CUDA процесор


Професионални клипове за няколко минути с muvee Reveal 8

Популярното приложение за създаване на домашни видеоклипове muvee Reveal 8 постига до осемкратно ускорение при използване на CUDA-съвместими графични процесори Nvidia GeForce.

Потребителите могат да създават професионално изглеждащи домашни видеоклипове с помощта на muvee Reveal в рамките на едва няколко минути, като за целта е необходимо единствено да бъдат маркирани нужните снимки, видео съдържание и музика и да бъде избран стил.

Благодарение на патентованата технология за лицево разпознаване и за отчитане на движение, muvee Reveal автоматично избира най-подходящите сцени и синхронизира всичко с ритъма на музиката.

А потребителите, които разполагат с Nvidia CUDA-съвместими графични процесори, ще могат да обработват до 8 пъти по-бързо финалния клип, като в същото време централният процесор ще е свободен за ползване за други задачи.

"GPU изчисленията водят до революция при потребителското изживяване, що се отнася до използването на фото и видео приложения", заяви Майкъл Стийли, генерален мениджър за визуалните потребителски решения в Nvidia.

CUDA архитектурата позволява използване на широк набор от GPU изчислителни програмни езици и среди за разработка, вкл. Microsoft DirectCompute, OpenCL, CUDA C, CUDA Fortran и др.

Програмата muvee Reveal, оптимизирана за Nvidia CUDA архитектура, струва 79.95$. Пробна версия е достъпна за изтегляне безплатно от сайта на компанията.

Отговори на това съобщение
 Re: За видеомонтажа
Автор: slavoart   
Дата:   20-12-09 15:16

mariana88, имаш Л.С.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За видеомонтажа
Автор: mariana88   
Дата:   31-12-09 23:28

Намерихте ми занимавка .Благодаря на всички които ми писахте и на лични съобщения.Беше полезна и разнообразна информацията.Направих много и разнообразни клипчета и автоматични и полуавтоматични.Забавлявах се.
Желая ви весела Нова година ,здраве,благополучие ,нова техника и прекрасни моменти за заснемане.

Отговори на това съобщение
 Re: За видеомонтажа
Автор: steph   
Дата:   01-01-10 02:56

Добре, че българинът си пада по кича, иначе сме загубени


Отговори на това съобщение
 Re: За видеомонтажа
Автор: mariana88   
Дата:   01-01-10 04:57

А бе има нещо вярно и в това.Пускала съм на българи кръщене заснето и монтирано в чужбина.Всичко ръчно изпипано професионално. Клипът нареден color, sepia, color, sepia много стилно направен и нашенците ми викат ``Що така се губят цветовете от време на време?.`` Или обясняваш или се съобразяваш на кой какво да пускаш иначе си загубен.:-)Ефекта се превръща в дефект.

Отговори на това съобщение
 Re: За видеомонтажа
Автор: batgani   
Дата:   01-01-10 12:22


Марианче,pinnacle,както казва GMir е чудесна програма,но ако е за нещо по бързо и елементарно,дръпни си от нета Ulead video studio.
За много години!!!

http://zamunda.net/details.php?id=54575&hit=1

Отговори на това съобщение
 Re: За видеомонтажа
Автор: mariana88   
Дата:   01-01-10 15:40

Имам Пинакъл 14 и Ulead 11 не съм гледала за по-нова версия.11 клипове не правеше доколкото си спомням.Пинакъл прави ,но мен ми се искаше да тествам някоя програма ,която е специализирана само в правенето на нещо по-различно като muvee Reveal 8 например.Пинакъл го ползвам само да ми нареже видеото с избраната музика от там нататък си го моделирам всяко парче видео поотделно и се увличам и то си става ръчен клип.За по-бавните парчета даже не го ползвам и да ги реже.Режа ги ръчно.



Публикацията е редактирана (01-01-10 15:51)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »