Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 защо е нужно
Автор: juzemomo   
Дата:   11-12-09 20:33

Извинете за темата може би е неприятна за някого,но оскоро съм тук,нямам претенция за дибър фотограф просто снимам това което ми харесва и както ми харесва.Но защо е необходимо да се слагат коментари като браво,красиво и др. и ралични усмивки,и както забелязвам от едни и същи хора.Предполагам,че е гонене на рейтинг,аз на теб ти на мен.И почти няма критика,защо да е не казваме ,че дадена снимка не ни харесва и защо не ни харесва.Или просто когато нещо ни харесва и не знаем защо само да глсуваме и толкова,а когато не ни допада,казваме защо или просто отминаваме.
 Re: защо е нужно
Автор: apollo   
Дата:   11-12-09 20:34

Ухааа слагай интервали и нови редове че ме заболя главата[smilie18]
 Re: защо е нужно
Автор: kirilsr   
Дата:   11-12-09 20:35

П....ш срещу вятъра.Нищо неможе да се направи по въпроса [shtrak]
 Re: защо е нужно
Автор: tziko   
Дата:   11-12-09 20:39

Подозирам, че във форума има ботове които гласуват и слагат коментар ++++++ и подобни, има и потребители които смятат това за традиция и правят същото.
 Re: защо е нужно
Автор: P-B   
Дата:   11-12-09 20:48

А според мен причината е в бедния речник. Като незнаеш как да изразиш чувствата си, слагаш просто едно "яко" или "у-хааа" и си готов. Никой няма да те заподозре, че нямаш в същност какво да кажеш.
 Re: защо е нужно
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   11-12-09 20:51

juzemomo [smile]

най-вероятно това са съфорумци, които искат да отбележат, че са гласували за тази снимка с надеждата, че автора ще им отговори по същия начин - ще им посети профилите и ще гласува за техните [smile]
Какво да ги правиш - слабости човешки [smile]
 Re: защо е нужно
Автор: tziko   
Дата:   11-12-09 20:58

Може, но съм забелязъл, че rossko63, 12356joro и bobbyk, гласуват точно в момента в който пуснеш снимката за гласуване[smilie10] ако разгледате 100 снимки на 90 от тях първия коментар е на един от тези и е точно от една дума или ++++++ .
Ако тези които съм изредил не са ботове, да пишат в темата да го докажат и да обяснят коментарите си!
 Re: защо е нужно
Автор: juzemomo   
Дата:   11-12-09 21:03

Точно тях визирах,да и на мен ще ми е интересно да чуя какво ще кажат за тези коментари!
 Re: защо е нужно
Автор: admin   
Дата:   11-12-09 21:05

Моля преди да пуснете подобна тема, прочетете секция FAQ на сайта.
https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=REVIEW&ARTICLE_ID=47
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена