Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   02-12-09 12:04

После ше се пръкне нещо със задължителния въртящ се дисплей...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   02-12-09 12:10

Всъщност 1д серията не са флагманите на Канон.
Навремето се събрали борда на дироктерите и решили да направят като Тойота и Лексус...Т.ест решили да има по висок клас тела с някаква друга марка ..така се родил "Никон"

Отговори на това съобщение
 Re: 1Ds Mark IV с квадратен сензор ?
Автор: Георги   
Дата:   02-12-09 12:12

ecobo я изчакай никон D5x

знаеш къв ще е як

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   02-12-09 12:15

Георги ти с какво снимаш със 1дс 3 или д3х ,че гледам си компетентен [smilie18] Миш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   02-12-09 12:16

[smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   02-12-09 12:18

крети

освен че снимам с 5д2 имам обективи, които не съществуват изобщо в никонската гама [smilie19] [smilie5] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   02-12-09 12:20

Случайно знаеш ли колко по назад е 5д2 от 1дс и въобше от 1д серията [smilie7]
После аз обективите който ми трябват ги имам.
И ненапоследно място може да сборим 5д2-ката с д5000 на автофокус и серия ако искаш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aeobs   
Дата:   02-12-09 12:21

pwned [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   02-12-09 12:22

pd, нещо си се развилнял като Любезния Лос [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   02-12-09 12:22

крети, де ще знам

не съм ти на ревютата в интернет [smilie18] [smilie18] [smilie10] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   02-12-09 12:22

Не се научиха да разбиат от базик айде отивам да спя ,че до ся съм висял в едно блато от 6-часа сутринта [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   02-12-09 12:24

нали се разбрахме преди месеци още, че мисловната дейност не ти се отдава особено, затова по-добре да не правиш напъни [smilie10] [smilie5] [smilie18] [smilie18]

ще взема да пратя по дядо ти коледа на детето учебниците от първи до трети клас [smilie11] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   02-12-09 12:29

Заедно с тях прати и 5д2-ката [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 1Ds Mark IV с квадратен сензор ?
Автор: promis   
Дата:   02-12-09 12:30

eye-control-a може да не е работил добре, но не забравяйте, че сме 2010 почти [smilie3] Все си мисля, че това ще е бъдещето.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   02-12-09 12:38

През очила старият съкваше.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   02-12-09 12:40

pd то същото като д5000 бе

а тях ги подаряват на хард феновете. мини през синтезиса да получиш твоето д5000... сега.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jester   
Дата:   02-12-09 12:45

М, много странно се подминават интересните неща. Като обявиха 7Д, първите отзиви тук бяха да започнат да го плюят, щото не бил ФФ и защото бил 18МП, а той не беше излязъл на пазара още. Никой не коментира новата АФ система, новото мерене и другите значими неща.

Сега абсолютно никой не коментира възможността да има за първи път в историята 35мм средноформатна камера (то верно, че малко си звучи като научна фантастика и супер странно, от друга страна, но пък може и да има някаква истина). Не е ли интересно, според вас до какво ще доведе евентуалната поява на Канон с квадратен сензор/

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   02-12-09 12:46

"Никой не коментира новата АФ система, новото мерене и другите значими неща."

Що дрънкате глупости?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   02-12-09 12:50

jester, във всеки случай няма да е 1Дс4. Не и в неговото тяло. И не ми се вярва в криза канон да се опитват да налагат продукт с коренно различна концепция от съществувашите в линията. Това трябва или да е нещо подобно на Мамия или безогледален с по-компактна форма от сегашните ДСЛР-и на марката.

Отговори на това съобщение
 Re: 1Ds Mark IV с квадратен сензор?
Автор: ivodam   
Дата:   02-12-09 14:03

pd: Случайно знаеш ли колко по назад е 5д2 от 1дс и въобше от 1д серията - ПД как можеш денонощно да говориш за тела, които или изобщо не си виждал, или си подържал за един-два часа в най-добрия случай? Доскоро имах 5Д2, сега имам 1Дс3 и петицата изобщо не е чак много назад, ама изобщо...

Отговори на това съобщение
 Re: 1Ds Mark IV с квадратен сензор?
Автор: dau   
Дата:   02-12-09 14:08

Иво, със сигурност на картинки ги е гледал повече от всички нас тука, сборно даже [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 1Ds Mark IV с квадратен сензор?
Автор: nodoubt   
Дата:   02-12-09 14:27

няколко човека тука смъкнахте общуването в този форум до невиждани низини. и то все хора с претенции


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   02-12-09 14:32

На мен ли ми се струва или всичката ширика оптика, дето е под 135 мм, дето има ограничители да не се слагат телеконвертори, може да не може да покрие 35х35 заради тия пластмаси отзад? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: 1Ds Mark IV с квадратен сензор?
Автор: da.fo   
Дата:   02-12-09 14:34

Наистина ако сензорите са квадратни ще е голямо удобство - снимаш си и после си решаваш какъв да е кадъра(а сега въртиш, търсиш спусъка на грипа ... тя пък светкавицата хвърля странично светлината) ... вертикален или хоризонтален. Нали все пак така е възникнал 6/6 формата - тъй като журналистите не знаят какво каре ще им дадат после във вестника.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sirkhann   
Дата:   02-12-09 14:35

Може и по диагонал ... ромбоиди ще снимаме

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »