Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   22-11-09 21:37

В момента си пиша с един форумец във скайп и няма да му цитирам името ,но той ми написа следното и смятам, че е напълно прав и ви пействам това което смятам че е така :

форумът не е майсто така да си правите реклама, да обсъждате в подробности условията за застраховки и т.н.
на мeн като ми потрябва телевизор отивам на място в магазина ,за да видя всеки един модел с неговите характеристики
или преровя специализираните сайтове
но ФФ не е форум за застраховки ,за да ги обсъждате на дълго и на широко, при положение, че всеки случай е индивидуален
по-важно е да се знае от хората, че правите такива застраховки, и който е решил да си направи да знае къде и как да ви открие


 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   22-11-09 21:39

Нуше, просто не сте убедителни, преразгледайте си тактиката. [smilie8] [smilie6] [smilie6]
 Re:
Автор: novi4ok   
Дата:   22-11-09 21:41

В началото се замислих - всъщност защо когато съм извън БГ приемам застраховката за даденост и избщо не се замислям дали да я направя или не, а когато съм тук (както е в случая) нещо се потривам. И реших, че още утре ще се обадя, за да постъпя като "бял човек". А после стигнах до: "...Ти как си представяш да изтъпосам тук договора или клаузите по договора.Това е конфиденциална информация..."
Съжалявам. Няма да се застраховам. Защото по условията на застраховката не може да има никаква "поверителна информация". Защо ли? Сами си отговорете. Те и банките, понеже много нахитряха в БГ, та сега малко ще се поозорят с новите евро директиви. И ще им излезе през носа тарикатлъщината и злоупотребата с наивността на българите през последните години.
Изглежда не сте чували за т.нар. "добри бизнес практики" (мисля, че така се превежда). Не знам за коя компания работите - ако споделите ще се радвам, защото ще знам никога да не сключввам застраховка при вас. Няма да сте единствени - отдавна съм зачеркнал българското поделение на Алианц (да не се бърка с другите им поделения - там всичко е доста различно от БГ) и Булинс. И не искам с това да обиждам никого - просто ми е писнало от подобни абсурди. Вярно, че "най-много риба се лови в мътна вода", но това минава всякакви граници на израза: "Ние сме тарикати, а вие - лапнишарани.". Нищо лично.

[smilie23]

 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   22-11-09 21:45

Ей един човек да се осмели да каже нещата такива, каквито са. Евала Новичок...
Мога да допълня списъка със застрахователни компании, с кото съм имал взимане-даване...



Публикацията е редактирана (22-11-09 21:46)
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   22-11-09 21:46

Докторе аз лично нямам тактика...
офиса ни се намира на Граф Игнатиев 43 - не искам да прозвучи като реклама,дано админите не ми се разсърдят. Който наистина иска да получи информация не е тук мястото... Темата бе пусната от моя колега, за да може хората които се интересуват да се обърнат към нас и да им дадем лично тази информация...
Пак казвам никой не карам на сила и просто колкото и да не ви се струва реално искам да ви помогна, защото знам колко е отвратително усещането да те ограбят каквото и да е било- чувстваш се омърсен...
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   22-11-09 21:52

Новичоков - ами застраховай се там, където полиция и съд си вършат работата и престъпността е с нормални нива, а стой без защита тук, където се краде на поразия - проблемът си е твой. Какво точно работим - мисля казах още в първият пост, ама ти явно и не четеш, въпросът е да се плюе.


Както и да е - хората които се интересуват сериозно и желаят поне да получат информация, което нищо няма да им струва, вече ни пишат на лични, вие си плюйте тука.

Нямало да се застрахова - ами да не мислиш, че ние ще ти се молим?


ksuhorukov, твоето недоверие по един друг въпрос ще си остане само и единствено за твоя сметка. [smilie3]
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-11-09 22:01

техниката във фотосинтезис е застрахована... след като са минали по тоя път сигурно могат да споделят къде и как се застрахова...

а лещоядите е хубаво да престанат да си правят реклама във форума защото който го интересува си е намерил или се е консултирал за застраховка...
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   22-11-09 22:05

джъмбо - който го интересува си е намерил или се е консултирал за застраховка...
така е ,но има и много хора които не са , така че ако се интересуват могат да получат информация...
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   22-11-09 22:08

http://lraloevera.wordpress.com/tag/%D0%BC%D0%BB%D0%BC/


Идеи и фрази от 45-секундната лекция на Дон и Нанси Фейла 19.07.2009
За 45-секундната лекция, която ще промени живота ви.

Ако искаш мечтите ти (сънищата ти) да се сбъднат, събуди се!

Всеки, който смята, че МЛМ има нещо общо с продажбите, никога няма да успее в този бизнес.

Този бизнес е спонсориране и обучение, а не рекрутиране и продажби.

Мрежовият маркетинг се състои в това да създадеш потребителско семейство.

////////////////////////////


Цитати от книгите на Робърт Кийосаки 11.07.2009
„Най-богатите хора на земята изграждат мрежи, всички останали се обучават да търсят работа.“

„Научи се да караш парите да работят за теб, вместо ти да работиш за пари.“

„Мрежовият маркетинг е нов и революционен начин да станеш богат.“

„Системата на мрежовия маркетинг, която често наричам „личен франчайз“, е много демократичен начин за забогатяване.“

„Мисленето е най-трудната работа на света. Затова толкова малко хора се захващат с нея.“

„Бизнесът в системата на мрежовия маркетинг е отворен за всички.“

„Правят ни богати уменията, не теориите.“

„Вашата работа е да клонирате или удвоите някой като вас.“

„Хората се научават да преодоляват своите страхове, вместо да им позволяват да управляват живота им.“

„Колкото повече рискувам да ми бъде отказано, толкова повече нараства вероятността да бъда приет.“

„Мрежовия маркетинг ни учи да работим за забогатяване.“

„Хората с дребни мечти така и си живеят като дребни хорица.“

„МЛМ бизнесът е бизнес, който вършим с хора, посветили се на нашето забогатяване.“

„Мрежовият маркетинг дава на милиони хора по света възможността да поемат в свои ръце контрола над своя живот и финансово бъдеще.“

„Системите на мрежовия маркетинг са по-справедливи от всички съществували досега системи за забогатяване.“

„Мрежовият маркетинг е съвършения бизнес за хората, които обичат да помагат на другите.“

„Много МЛМ компании са действителни бизнес-училища за хората, а не онези бизнес-училища, които приемат умните деца и ги обучават да стават наемни работници на богатите.“

Не карай хората да продават за теб, обучи ги така, че да печелите заедно.

За да се запознаеш с непознат, просто трябва… да те запознаят с него.

Ако се притесняваш да говориш с приятелите си за мрежовия маркетинг, значи или не вярваш в него, или не го разбираш.

Щом искаш да видиш пирамида, иди в Египет.

В началото може да се наложи да работиш здравата за стотинки, а в последствие почти да не работиш и да изкарваш много.

Когато се занимаваш с този бизнес, помагаш на другите да постигнат мечтите си.

Открий човек с цели. После му покажи как Системата ще му помогне д аги постигне.

Мрежовият маркетинг и продажбите се смесват точно толкова, колкото олиото и водата – никак!

Има компании за мрежов маркетинг и такива за директни продажби – разликата е огромна.

Не работи залудо, за да живуркаш, работи умно за да живееш.

Стореното днес, определя бъдещето.

Когато сутрин будиникът звънне е по-добре да се обърнеш на другата страна, отколкото да скочиш за работа.

Времената непрестанно се менят, добре е да учиш нови неща.

Ако видиш света през призмата на мрежовия маркетинг, мечтите ти могат да се сбъднат.

Мрежовият маркетинг е като да ти плащат за социални контакти.

Какъв ще е жизненият ти път зависи от решенията, които си взел.

Животът е като книга – ако не пътуваш, препрочиташ една и съща страница.

Мрежовият маркетинг е най-прекрасният подарък, който можеш да направиш на приятел.

Допълнителен доход може да се изкара без допълнителна работа.

Ако истински желаеш нещо, с мрежовия маркетинг ще го постигнеш.

Някои хора пътуват с ума си, други – със сърцето си, трети наистина отиват някъде.

Опитът е най-добрия ти учител.
 Re:
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   22-11-09 22:14

Фотосинтезис застраховат предполагам и помещенията- магазини и складове и наличната техника в тях. За един фотограф, на който техниката му не седи заключена нон стоп в сейфа му е интересен друг тип застраховка. Нагоре се споменаха за два типа такива застраховки, колега, който заедно с жилището си е застраховал и цялата налична техника,и друг , който спомена за цифри за застраховане на техника (не на определено местодомуване), в кято се включват и 30 дена извън страната , на територията на Европейския съюз. Мисля, че това е интересно за всички нас, не визирам определена компания, но е хубаво да се знае какво се предлага на застрахователния пазар.
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-11-09 22:22

http://magazin.photosynthesis.bg/insurance.html


да беше прочела първо вместо да правиш предположения
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   22-11-09 22:23

Какви са разликите между МЛМ и египетските пирамиди?
Ами едните са в Египет[smilie3]
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   22-11-09 22:24

джъмбо, но! [cool] За всеки фотоапарат, обектив, светкавица или видеокамера, който закупувате от ФотоСинтезис... ами ако не си ги купя от там?! [smilie8] [smilie8]
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   22-11-09 22:26

Асахи, всичко това е много интересно, но няма връзка с темата.

Джъмбов, това че наричаш "лешояди" хора, които искат да помогнат на другите, говори много добре за самият тебе, не за тях.


Пате - зарежи ги тия спамаджии, не пожелавам на никой от оплюлите ни да бъде обран като горката Роси, но ако се случи, ще се смея без да се притеснявам.

А който е сериозен, ще ни пише на лични, както вече започнаха.
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-11-09 22:27

миго... голяма си консерва... щом синтезиса са намерили компания значи всеки може да си намери... или ти искаш да седиш вдигнал крака и да дойдат да те застраховат екип от 5 блондинки с големи цици
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   22-11-09 22:30

абе не държа да са с големи... [smilie8] [smilie5] [smilie5] важното е дупитата да са им готьени [ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18]
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   22-11-09 22:31

джъмбо [smilie24] [beer]

Ето това се опитвах да попитам и аз, но те помислиха, че ги нападам лично...


http://magazin.photosynthesis.bg/files/Unica_Terms.pdf



Между другото, дали има информация за застраховане на вече стара техника, закупена от Фотосинтесис преди време... [smilie11] [beer] [smilie21] [smilie21]

 Re:
Автор: asahi   
Дата:   22-11-09 22:31

Амигоф, да не фанеш сърцетуп?
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   22-11-09 22:33

[smilie8] [smilie8] ми ще пийна едно глогче преди разясненията [smilie3] [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6]
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   22-11-09 22:39

Секретни общи условия

 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   22-11-09 22:40

Асахито, еваларка [smilie24] [smilie5] [smilie5]
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   22-11-09 22:46

ех, Асахи що така прецака конфиденциалноста ве???
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   22-11-09 22:51

асахи сливенския ги пусна преди теб
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   22-11-09 22:55

Прочетох ги.. ей за тва няма да се застраховам [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   22-11-09 23:07

ksuhorukov
Дата: 22-11-09 22:55

Прочетох ги.. ей за тва няма да се застраховам


дай нишан, че да не ги чета сега [smile] [thankyou] [thankyou] [smilie6] [smilie6]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена