Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   23-11-09 10:39

Уф хораа, не ми се живее все под такова напрежение. Все да се оглеждам, като че аз съм крадеца....

Уви, това е положението... Искрено ти съчувствам за загубата.
Дребна и бедна ни е държавицата.
Дребни и долни са ни и крадците – за един лаптоп ще ти обърнат къщата и после ще го продадат за 100 лева. Наркоманска работа. Или на онези, дето само реват, че им нарушават правата…
Като чета колко народ е изгорял само за една две години, направо ужас!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: PolarBear   
Дата:   23-11-09 10:56

Роси, никой не може да ти открадне таланта и приятелите. Желая ти само здраве, имаш достатъчно сили да продължиш напред!
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   23-11-09 11:02

И вземи намери някой компютер да пишеш как си. Иначе ще ти звъня на телефона.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: charm   
Дата:   23-11-09 11:06

pmartinov написа:
Тогава разбрах че истински ценните неща са тези които никой не може да ти открадне.

Всичко останало са вещи към които се привързваме неусетно и страдаме когато ги загубим.

Ето това е - приоритети! [smilie24]

сливенски, Мечо, благодаря ви!

Асахито, ето пиша - справям се, благодарение на вашите прегръдки [smilie3]
Ще ми мине, само да забравя гледката след отварянето на вратата...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   23-11-09 11:08

Чарми, забравя се! Пак ще направите уютен дома си! Горе главата, това са дребни неволи [smilie24] https://photo-forum.net/joro/emoticons/250.gif

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valetvitor   
Дата:   23-11-09 11:16

Роси, направо настръхнах. Ужасно е това, но ще се справиш. Прегръдки и от мен. :/

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: NeDDRaG   
Дата:   23-11-09 11:25

Чарми, съжалявам. Жива и здрава да си, апарат пак ще си купиш и пак ще снимаш. Ще те сасърби пръстчето да натиснеш копчето. Ще ми липсват снимките ти. Ама наистина е време да се забранят заложните къщи, които не знам, съпадение ли е или закономерност, ама все са близо до разни игрални зали, гръмко наречени казина. А на тези, да не казвам за какво да похарчат парите, взети от твоите неща... И наистина, иска ми се и на мен да наритам една крадлива муцуна... Дано скоро забравиш и се видим на по бира! [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: danny_falin   
Дата:   23-11-09 12:00

леле ужас,
напомни ми за това че е крайно време да си направя един архив на снимките
се отлагам отлагам, една година вече само ги трупам в пц-то,
още довечера ще го направя,
на апарата майната му, и на мен са ми крали 400д когато едвам връзвах 2та края та знам какво е чувството, ама за снимките ми без да ми мигне окото ще прережа гърлото на който и да е

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: burningice   
Дата:   23-11-09 12:00

Света така е устроен, че дали е вярващ или не крадец,осъждан или не, на края, може и с голямо забавяне, си получава заслуженото. Дано се намерят нещата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kubeto   
Дата:   23-11-09 12:05

Много съжалявам,знам какво е...Господ гледа мила!Нищо лошо не остава ненаказано.Събери силици и гледай напред!Дано имаш късмет да намерят нещата,важното е че вие сте добре!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kali222   
Дата:   23-11-09 12:20

Ех, че лошо...
Ама и аз като PolarBear, Роси. По-важното е, че всички сте добре, другото ще се нареди някак постепенно. А може и да се намери нещо, знае ли човек...
Кураж! Ти си толкова положителен човек - знам, че такова нещо не може да те сломи.
Ако можем с нещо да помогнем... само кажи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fotorafi   
Дата:   23-11-09 12:36

Пусни обява, че купуваш например: Канон ЕОС 30 Д и обективите -във в. позвънете, 24 часа и др. места с безплатни и платени обяви,обхождай заложните къщи в другия край на града. Господ да ти е на помощ!
А на крадците да им изсъхнат ръцете


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: charm   
Дата:   23-11-09 12:40

Няма да спра да ви благодаря за подкрепата!
Разбирам, че имам много повече, отколкото съм изгубила....

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: peppo_i   
Дата:   23-11-09 12:42

Роси, винаги така съм си те представял - много позитивна, успя и в този момент да погледнеш от добрата страна на нещата. Този урок ще си го сложа в любими [smilie24], да се уча и аз от него. Целувки [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: iPonche   
Дата:   23-11-09 12:55

Роси - гуш. Кураж, момиче! Дано се открият предметите, нихната...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lusvet   
Дата:   23-11-09 12:57

Rosi, mnogo sajaliavam i az, a i Luigi, nai-ve4e za arhiva sas snimki i izjiviania shok! Tuk obiknoveno se proveriavat seriinite nomera i pri samnenie ne se kupuva... pone normalnite hora,..nadiavame se da gi namerish!
Pregrastame te!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geokar   
Дата:   23-11-09 13:18

Горе главата, онова, което имаш и което, за наша радост, споделяш с нас, никой не може да ти отнеме! Очаквам с нетърпение следващата ти снимка!


Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: pefoto01   
Дата:   23-11-09 14:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: Frida   
Дата:   23-11-09 15:19

Росе, мило ... гуш! [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: charm   
Дата:   23-11-09 15:42

Хора, благодаря ви на всички!
Не можете да си представите какъв ден ми е днес, но когато успея да поема въздух от вълнение, ще ви споделя!

Само да ви кажа отново - безкрайно съм ви благодарна.
И да ви уверя, че в този свят освен лошо има и чудеса

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   23-11-09 15:50

кажи за чудесата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: charm   
Дата:   23-11-09 15:52

Тинти, не са ми намерили още нищо, ако очакваш това да чуеш. Но ми се обадиха много много хора - познати и непознати и получих много повече.

ще разкажа мила, когато му дойде времето [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   23-11-09 15:53

[smilie24] [smile] Усмихвай се повече...лошото се плаши [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pifakiz   
Дата:   23-11-09 15:57

charm:

Знам, че това ще ме научи на много неща:

Да отделям вечер повече време на съпруга си, отколкото на обработване на снимки или ровене по форумите.
Да успея да изживея поне една пълноценна разходка, когато да се радвам на това, че той ме държи за ръка и на това, как децата тичат и си играят в шумата, отколкото да дебна всеки кадър.......



Колко много смисъл има в тези твой думи.

Това ме накара истински да се замисля, защото и аз постъпвам по подобен начин, а не го осъзнавам.

Явно в един момент фотографията така те "обгръща", че изобщо не го усещаш.
И така вманиачен от нея пропускаш и не отделяш достатъчно внимание на много по-важни неща в живота...



Публикацията е редактирана (23-11-09 16:20)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: charm   
Дата:   23-11-09 16:03

pifakiz, извини ме, ако ти прозвуча грубо, но... осъзнай и подреди приоритетите си без да се налага моето "разтърсване" [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »