Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re:
Автор: amber_   
Дата:   22-11-09 11:43

Много съжалявам за това, което ти се е случило.



Публикацията е редактирана (22-11-09 13:27)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: svetalcho   
Дата:   22-11-09 11:44

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dreamitko   
Дата:   22-11-09 11:45

съвет: Свържи се по- най бързия начин с Фотосинтезис и Павилион и ги помоли да следят за покупка на зарядно (стига да не са задигнали и това) за твоя апарат и да ти сигнализират. Опитай.
Съжалявам за всичките ти неприятности.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   22-11-09 11:51

шарм, не се коси....3 пъти ми се е случвало. адски е гадно усещането, ма от теб зависи бързо да го забравиш. винаги съм си мислела, че ще ме направи много доволна фактът да барна фанат крадец и да му смачкам ръчичките с кубинките. е, веднъж имах възможност...не го направих. много ясно, че ще си гониш интереса и няма да зарежеш нещата така, ма не влагай много емоция. пий студена вода. радвай се на тва, че всички сте ок.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: whipmaster   
Дата:   22-11-09 11:52

Два пъти ми се е случвало. Знам какво е.[smilie9]

Дано спечелиш от тотото и да си купиш нова и по-яка техника[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nsirakov   
Дата:   22-11-09 11:57

[smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: janini   
Дата:   22-11-09 11:59

Гадна работа! Усещането за безпомощност и гняв е смазващо, затова гледай по-бързо да се отърсиш от това и да продължиш напред! Важното е да сте здрави, всичко друго е поправимо! Съчувствам ти [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: deusex   
Дата:   22-11-09 11:00

а кой е начина, бе, мр. Стоев?
можеби да си купим патлаци и да отстрелваме кадците и циганите по улиците? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Вихро   
Дата:   22-11-09 11:02

Много съжалявам! Правиш много хубави снимки.Не знам дали може да се провери по заложните къщи

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   22-11-09 11:50

[smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]
Да им приседне дано!

Лошо е да загубиш спомените от миналото, но важното е, че всички сте добре.
За снимането.. няма да се отървеш [smile]

Тук имаш много приятели, не го забравяй.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: juliyan   
Дата:   22-11-09 11:57

[smilie2] кофти работа, но по-важното е ,че си жива и здрава! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dassler   
Дата:   22-11-09 11:59

Здравейте. Не се познавам с никой от тук пишещите много съжелявам за загубата на "charm" това което се е случило е толкова ужасно [smilie2] не го пожелавам на никой .. освен някакво съчувствие не знам по друг начин как да помогна ..като обраха апартамента на бабами тя казваше "имала съм и пак ще имам" такаче не се притеснявай всичко ще се върне даже по хубаво от това което си имала :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   22-11-09 12:00

Лошо, лошо, съчувствам ти... [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Такива работи стават, когато т.нар. "държава" оставя бандити с криминални досиета, дебели колкото роман на Дикенс да се разхождат на свобода. Дано да греша, но въобще не се надявай жалката полиция да ти помогне, най-много да кажат "Ми те сигурно са цигани, нищо не можем да направим". Докато мирните хора не придобият законовото право да отстрелват като кучета бандитите, нахлуващи в домовете им, така ще е.

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   22-11-09 12:06

Много съжалявам Роси, гадна работа....
Препоръка към всички - сложете си някакъв СОТ или аларма. Не е скъпо. СОТ-а излиза по 20лв на месец като абонамент.
Срещу сериозни престъпници едва ли ще свърши работа, но по принцип обикновените хора ги обират обикновени апаши, защото нещата в домовете им са обикновени.
Докато живеех в апартамент в "Мотописта" имах СОТ и никога никой не се е опитвал да ми пипне вратата, докато разни комшии ги обираха по 2-3 пъти.
Сега съм в къща и пак си сложих СОТ.
Чиста работа е две врати с клавиатура между двете. Апаша отваря първата врата, СОТ-а се включва, обаче - отзад втора врата и той няма време да се занимава с нея.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   22-11-09 12:07

Ех, съчувствам ти искрено за случилото се, макар че до сега не съм го преживявал..! Когато чуя за такива неща и на мен ми се иска като Мара да мачкам с кубинки.. Ама се чудя дали непосредствените извършители или ония дето докараха нещата до това да е толкова висока престъпността от една страна с убийството на икономиката и от друга с безнаказаността на престъпниците.. Идеята за закриване на заложните къщи е много добра!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   22-11-09 12:09

За прозорците има един много евтин и хитър трик.
Слагате резе от вътрешната страна на перваза, на около 2-3см от рамката на прозореца. Апаша отваря прозореца и алармата се включва веднага, но прозореца се отваря само 2 пръста и опира на резето. Докато го преодолее, той губи време и се отказва, защото на СОТ-а им трябват 2-4мин да дойдат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mbs   
Дата:   22-11-09 12:19

Съжалявам за случилото се. Не мога да помогна с друго, освен с идея за нещо подобно в бъдеще:
http://www.locatemylaptop.com/



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: myselff   
Дата:   22-11-09 12:21

фотографията е в кръвта ти, то е нещото, което никой не може да ти открадне... знам какво е, на мен ми откраднаха първия по-сериозен апарат преди около две години на изпит по фотография?!... това е, че... бъркат ти в душата, само как плаках... знам, че изобщо не става дума просто за пари...

ще стискам палци да се направи нещо по въпроса, аз когато отидох до районното, разпитаха колеги-свидетели, направиха дори фото-робот, дано успеят да ги открият...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   22-11-09 12:26

Бони даде добри съвети, а заложните къщи не са ви виновни с нищо !!! С какво аз като акционер в най-известната верига заложни къщи и де юре неин съсобственик, съм виновен, че съд, полиция и държава като цяло не си изпълняват задълженията?

Роси, ако има близо до вас заложна къща на София Комерс - предупреди ги, помоли ги да вземат данни на откраднати неща - така ще ги засекат, ако се появят не само при тях, но и във всеки друг от петдесетината ни обекта - имаме обща компютърна мрежа именно за такива случаи - за да съдействаме на ушевите да ловят крадците... друг въпрос, че усилия напразни, защото после ги пускат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: carl_cox   
Дата:   22-11-09 12:27

Чарм, горе главата! трудно е, но в това трудно положение не си сама - приятели, познати и непознати от форума са с теб.

просто имай сили.


Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: vga   
Дата:   22-11-09 12:31

Бони, съветите ти са добри, но има една подробност. Тези, които обират сериозно заглушават сигнала на СОТ-а и те получават известието за включена аларма чак когато са те обрали и си тръгват. Така че и това не е решение. Дори тези заглушители се продават относително свободно, човек без много търсене може да се сдобие с такова устройство, за съжаление! Ще ти мине Роси, спокойно! Ужасно е това, което ти се е случило, нас точно 4 пъти ни ограбваха. Сега вече всичко е застраховано и не ми пука чак толкова. Но недей да губиш желанието за фотография, снимаш чудесно и ще е грехота!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   22-11-09 12:38

VGA, обикновените апаши едва ли се занимават със заглушаване на СОТ. Такива неща ползват специалистите, които обират набелязани домове, за които се знае че има достатъчно ценности.
Освен това пропускаш факта с мощния звук от сирената:)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   22-11-09 12:40

И да - застраховайте домовете си !!! [smilie2] Аз, знаете - човекозастраховател, но имам връзки и в общото застраховане, ако някому съдействие трябва му, да пише на лични... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   22-11-09 12:46

Обикновения апаш, най-често наркоман, разсъждава така - ако има избор между две коли или два апартамента, единия със, другия без аларма, ще обере този без. Защото е по-лесно и безрисково.
Скъпи Мерцедеси със скъпи аларми изчезват постоянно - крадат ги специалисти.
Евтиното опелче на баша ми никой не го пипа - има аларма, но в същото време хлапетии крадат разни лади и други трошки, заради резервни части или просто да се повозят....Една обикновена аларма и наркоманчето няма да ти пипа трошката, при условие, че има маса други без....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d_b   
Дата:   22-11-09 12:47

Понякога,полицията си върши добре работата, наблюдава определен контингент познати апаши, и ако успее бързо да им влезе в дирите,възстановяват част от откраднатото.Искренно се надявам и ти пожелавам и в твоя случай да е така!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »