Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re:
Автор: navy   
Дата:   24-11-09 00:26

За всичко е виновен САМ човек, защото поради какви си там и аз не знам причини не се е САМООБРАЗОВАЛ и се е подвел покрай наивната дума' застраховане' !
Самата дума 'застраховане' твърде много замотава наивния българин... а всъщност всичко това си е математика и реална оценка на риска!

И затова, че САМ човек не може да си оцени положението - плаща ПОВЕЧЕ парина друг, за да го прави вместо него...

В малък % работи и малшанса и късмета, но той не може да събори застрахователната икономика...
 Re:
Автор: todorov   
Дата:   24-11-09 00:26

imitev, portradamus
не ги мразете токова застрахователите (агентите) и те семейства хранят [smile] и не им правете сметките, че portradamus доста грешно ги нареждаш [smile]



Публикацията е редактирана (24-11-09 00:27)
 Re:
Автор: navy   
Дата:   24-11-09 00:30

Тодоров, не съм ги намразил, просто ги наритах преди няколко години като безсмислени пари на вятъра...
Застраховам се по 'други начини', за мен това вече не са пари на вятъра...
 Re:
Автор: todorov   
Дата:   24-11-09 00:33

Нейви, ако си пропуснал прочети поста ми преди твоя горния
 Re:
Автор: imitev   
Дата:   24-11-09 00:59

Правете разлика между застраховка "Живот" и така наречените "Продукти". Те не са застраховка живот в прекия смисъл. И струват доста повече пари.

Иначе за застраховката живот - аз съм положително настроен към нея. Там всичко е описано ясно и всеки има достъп до информацията...

Докато при "продуктите" всичко е супер конфиденциално, специално за тебе един вид...

Когато ми говорят така обикновено ставам мнителен...



Публикацията е редактирана (24-11-09 01:01)
 Re:
Автор: pefoto01   
Дата:   24-11-09 01:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: neuromancer   
Дата:   24-11-09 01:35

"Изключение прави общо-взето една компания, където нещата са ок." кажете я тая компания моля (може и на лични). Аз ще си проверя дали наистина ме устройва разбира се, но така ще си спестя обикалянето по другите
 Re:
Автор: mondragon   
Дата:   24-11-09 01:50

nomadsl :Какво значи... "..тук не е офисът на фирмата.."? Това е форум и могат да се обсъждат всякакви аспекти на различни теми. Застрахователите, инициирали темата оставят съмнително впечатление за информация, която ще се дава на "тъмно" и на "ушенце".- с цялото ми уважение към теб Първо този, който не чете май си ти, защото аз написах да кажат от коя фирма са, след което всички велики специалисти в УЕБ-сърфирането да им намериТЕ сайта и да се запознаете с общите условия, които най-вероятно са качени там. Второ за креНвирша няма да говоря, че пак ще решиш, че съм станал на криво. И трето ако си се обидил на "мързеливец"...съжалявам, както казах не съм искал да обидя лично никой.
Аз не защитавам авторите на тази тема, но това е тенденция на всякъде и във всички форуми да се тръгва така и само двама или трима от писалите в тази тема са наясно какво са писали, а другите само плюят, затова се издразних и писах, а относно ставането на криво... и двамата ставаме направо-всяка сутрин, тъй че не ме мисли [cool]


ksuhorukov :Тарикати сред потребителите.. не виждам какво точно имаш предвид. -тия дето сами си крадат имуществото имам предвид, що се правиш на 3 и половина? Не малко са случаите, в които някои сами си "крадат" колите, имуществото и т.н. и после плачат на застрахователите. Много добре си спомням как с един приятел бяхме в една известна в БГ застрахователна компания да му изплатят срязаните гуми и момчето пред нас като излязохме след процедурата се хвалеше как в пликовете им бил пробутал "някви галоши" вместо обявените Мишелинки за по 400 лева бройката. И доволно потъркваше 800 лева в брадата си. Ей за такива тарикати говоря.

Както и да е, не се засягайте от мойте думи, мен ми е все едно, само че не съм видял нито една тема със заглавие "Застрахователите ме мотаят..." или "Неизплатено обезщетение за открадната техника..." или "Изплатиха ми откраднатата техника...", а само "Обраха ме..", "Открадната техника...", Обраха ми техниката..." и т.н.
Пази Боже и никому да не се случва!!!
 Re: Застраховка на фототехника
Автор: Canon   
Дата:   24-11-09 02:01

mondragon
Е недей де - за мотане и лъжене от автозастрахователи да не ти приказвам - ТЕ не си лепнали етикетите /маркировката/ и не са идвали да я видят при три години плащане на пълно автокаско на кола /лизингова/ - сега не можели да се платят 120 лв стъкло - нямало маркировка !!!
Че кой бе, аз ли да ги лепя? Да си взема от комиксите лепенки ли?



Публикацията е редактирана (24-11-09 02:08)
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 09:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 09:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 09:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 09:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Застраховка на фототехника
Автор: thomas   
Дата:   24-11-09 09:45

Icegirl, точно с компаниите в автомобилното застраховане мога да кажа, че не съм имал проблеми. Но то е, защото нещата там са достатъчно ясни и доказуеми, освен това в този вид застраховане има пазар и има достатъчно пари на входа, така че хората не се циганят и си плащат. Но наистина не мога да повярвам, че някой, който ми е застраховал скъпата мобилна техника, ще ми плати, когато му кажа, че са ми я откраднали примерно по време на пътуване в Тайланд. Ай'м сори, ама просто не го вярвам, когато става дума за българи - и от страната на клиенти, и от страната на застрахователи.
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 09:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 09:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   24-11-09 09:56

Icegirl, заучените фрази от обученията вървят при разговор един с един пред клиента. Затова и на обучението ви обясняват че трябва да си само с клиента, максимум със съпругата му. Че разговора се води лично. Не по телефон не в интернет. В момента не правиш нищо различно освен да подлееш вода, както на себе си така и на служителите си, а и на другите консултанти. Да постигнеш някакво внушение дистанционно е невъзможно, би трябвало да ви го обясняват на обученията.[smilie3]
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 09:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Застраховка на фототехника
Автор: Canon   
Дата:   24-11-09 10:01

Доста по-дълбоки и недонаправени са условията при автозастрахователите.
Хайде още един пример - аз съм със златен талон - повече от 6 години без нарушения и доста дълъг стаж, т.е., застрахователния риск при мен като водач е по-нисък, отколкотото при други водачи с по-малко стаж и/или повече нарушения. А плащаме еднакво - няма разграничаване. Или аз де факто плащам за повишения застрахоателен риск на други.
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 10:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   24-11-09 10:17

portradamus - твоят пост е странна смесица от неразбиране и правилни изводи. Първо - кажи ми асо имаш договор за 30 години и се гътнеш (не че ти го пожелавам) на втората - колко парички ще си внесъл ти в компанията и колко ще изплатят на семейството ти? Аче застрахователят КАТО ЦЯЛО взема повече отколкото плаща - ами много ясно - ти какво очакваш? Ние да не сме някакво сборище от Дядомразовци и Майки Терези? Кой ще ни издържа бизнесът, ако не самият бизнес?

Това Българинът е рядко говедо - иска само той да спечели, а тоя отсреща да се мине !!! Първото правило на всеки почтен бизнес е, че като си стиснат ръцете след успешни преговори, и двамата, сключили сделка трябва да са станали с нещо по-богати. А твоята застраховка е от типът "каско", тя не те защитава от най-големият риск - безпаричието на стари години. Ако си намерил друг начин да се защитиш, добре, ама ако не?
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 10:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   24-11-09 10:26

Автор: imitev
Дата: 24-11-09 00:59

Правете разлика между застраховка "Живот" и така наречените "Продукти". Те не са застраховка живот в прекия смисъл. И струват доста повече пари.

Иначе за застраховката живот - аз съм положително настроен към нея. Там всичко е описано ясно и всеки има достъп до информацията...

Докато при "продуктите" всичко е супер конфиденциално, специално за тебе един вид...

Когато ми говорят така обикновено ставам мнителен...



Много бих се радвал да ми обясниш тоя пост - какво разбираш под Застраховка Живот и "така наречените продукти"? Имам чувството, че си подочул нещо, ама не си го разбрал. Да, положително настроен си - осъзнал си значението на подобна защита - добре. Че е ясно, ясно е - няма ги мътните истории от общото застраховане - така е. Конфиденциално е - ами защото работим с лични данни на отделните хора - ние сме като докторите и адвокатите, да не искаш да ти размахваме личните данни наляво и надясно? Ами ако си направил човекозастраховка тайно от жената си, за да обезщетиш либовницата си? Специално за тебе е, защото всеки човек има различна степен на риск (ти си мъж на 38 години и си строителен работник, neuromancer е девойка на 22 и бачка в кантора - говоря примерно - не ви познавам), имате различни цели (ти искаш да защитиш семейството си, тя иска лека-полека и по мъничко да събере парички за късните си години, защото не вярва на пенсионната система) - как да ви представя едно и също решение?
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 10:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   24-11-09 10:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена