Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   23-11-09 13:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: martinis   
Дата:   23-11-09 14:21

Новичок евала, не прочетох нищо по-добре и точно казано от твоя пост ! [smilie24]
В България всичко е опорочено, а в застраховането ... на квадрат. Знам как, кога и колко се изплащат обещения... А за конфиденциалността думи нямам... За каква конфиденциалност ми говорят Нушенце и Импе тук???
Хората питат за условия на застраховки. Общи такива по закон дори и в БГ всяка компания трябва не просто да има, а да са на достъпно, светло и видимо място! Да, ама не!
Истината е че няма нищо конфиденциално! в общите условия на застрахователните, банковите, мобилните оператори, електро и водоснабдителни, пенсионно-осигурителни и прочие компании!!!
Всички които не предоставят свободно и открито тези си общи условия, за мен, а и за други, както виждам са меко казано мнителни. Не препоръчвам и никога не ползвам каквито и да е услуги от тях.
Защото има и открити компании, където ви показват и дават отговори и информация, и където наистина знаят кое и колко е конфиденциално.
[beer]
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   23-11-09 14:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: mondragon   
Дата:   23-11-09 15:20

Един съвет от мен, нека Императорът и Нушенцето, да кажат, в коя фирма работят, да кажат кога е приемното време, ако някой иска на лично да му дадат техен координат за връзка и да се приключи, който иска повече инфо да се обажда по тел и да ходи на място.
Джъмбо пусна линк и след един пост веднага цитат на линк-а и въпроси:"Аз за това питах, ама дали правят и еди какво си и еди що си..." ами обади се във Фотосинтезис и попитай. Джъмбо нито е представител, нито му е работа да ти обяснява и после да им философстваш там:"Ама той във форума Джъмбо ми каза еди какво си..."
Защо всички чакате на готово?Тук не е офисът на фирмата, в която работят Императорът и Нушенцето, че да ви разказват и показват всичко. Четете темата, пишете им на лично, взимате координати и отивате да ви обяснят на място!!!!А вие искате всичко смляно и сдъвкано да ви се даде и ако може хич задниците да не си мръднете...аман от недоволни мързели-разбирачи. И що решихте, че като са ви прее*али в Алианц, Булинс и т.н. и тук ще е така?
А за тия дето цитират как било в чужбина...ми ходете в чужбина бе какво правите тука?Как да се оправим и да стигнем чужбина като има тарикати и в застрахователния бизнес и сред потребителите?
Като за финал, искам да кажа, че не познавам лично повечето писали в тази тема и не съм имал за цел да обидя никой, но това, което видях аз от цялата тема е:
Двама души предлагат някаква помощ и информация при избирането на варианти за осигуряване на имущество, а 20 души ги плюят и ги хокат, защото ги мързи да се поинтересуват или защото някъде някой ги бил излъгал и вече всички са лъжци...
После кога ще се оправи България...ами в тоя дух няма да е скоро...[smilie23]
 Re: Застраховка на фототехника
Автор: tnt   
Дата:   23-11-09 15:37

mondragon, донякъде си прав вероятно, но само донякъде.
Не се прави така реклама на "помощта", която предлагаш. В този смисъл съветът ти е съвсем на място.
Колкото до останалите постове, хората предлагат мнение, лични преживявания, както и сравнителни "картинки" с подобни ситуации в други държави. Аз лично не виждам нищо лошо в това.
Оправянето на България едва ли ще се случи и с недомлъвки, липса на прозрачност и неспазване на елементарни бизнес практики /някой по-горе спомена за добрите бизнес практики/ или пък с неумела реклама на услуги във фотофорум.

 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   23-11-09 15:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   23-11-09 15:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: martinis   
Дата:   23-11-09 15:48

Icegirl, и аз не те познавам... Радвам се, че мислиш така... надявам се, ще се представиш... [smile]
[beer]
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   23-11-09 15:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: martinis   
Дата:   23-11-09 15:53

Красиво и утопично...[smile]
 Re:
Автор: nomadsl   
Дата:   23-11-09 15:57

Мондрагон, или си спал накриво или не си чел внимателно линковете и постовете. Какво значи... "..тук не е офисът на фирмата.."? Това е форум и могат да се обсъждат всякакви аспекти на различни теми. Застрахователите, инициирали темата оставят съмнително впечатление за информация, която ще се дава на "тъмно" и на "ушенце". Това е толкова неестествено и подозрително, че ирониите са повече от оправдани. Очевидно е, че трябва публично и видимо да бъдат поствани "общите условия" на засрахователя. И е нормално това да става и "онлайн" - аз от компютъра мога самолетни билети и всякакви доставки да извърша; защо трябва да ходя до някакъв офис? Ти в магазина ако попиташ продавачката - "..тези кремвирши от соя или от месо са?.., очакваш тя да ти каже.. - това е конфиденциална информация... офиса на фирмата е в Харманли... идете там.. може да зададете въпросите си в офиса. Там ще получите отговор, адаптиран към вашите персонални предпочитания.

[smilie18] [smilie18]

Накратко в едно публично общество и в публична сфера като застраховането, нещата трябва да са ЯВНИ и без сянка на съмнение за прикрити проблеми. За съжаление с поведението си "местните" застрахователи оставят точно такова впечатление.
[url
И последно. Не наричай хората поставящи въпроси "мързеливци" и "неискащи да си помръднат задника". Ти ползваш компютър и никой не те нарича мързеливец, защото не редиш в тетрадка колонки от единици и нули.] текст



Публикацията е редактирана (23-11-09 16:05)
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   23-11-09 15:59

А за тия дето цитират как било в чужбина...ми ходете в чужбина бе какво правите тука? Как да се оправим и да стигнем чужбина като има тарикати и в застрахователния бизнес и сред потребителите?

Ние ще идем в чужбина много скоро. Както вървят нещата към окрупняване на услугите на територията на ЕС, знаеш ли коя БГ застрахователна компания ще може да си намери клиент с тези си абсурдни условия. Да, има тарикати в застрахователния бизнес и си личи от километри кои са тарикатите. Тарикати сред потребителите.. не виждам какво точно имаш предвид.
И ще го кажа в прав текст, ако все още някой не го е разбрал. Застрахователят предлага услугите си за да спечели от вас, а не за да ви осигури комфорт. Наблегнете на приоритета...
 Re:
Автор: martinis   
Дата:   23-11-09 16:02

nomadsl [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Именно...
 Re:
Автор: navy   
Дата:   23-11-09 16:21

ужасТ
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   23-11-09 16:50

nomadsl
Дата: 23-11-09 15:57

Мондрагон, или си спал накриво или не си чел внимателно линковете и постовете. Какво значи... "..тук не е офисът на фирмата.."? Това е форум и могат да се обсъждат всякакви аспекти на различни теми. Застрахователите, инициирали темата оставят съмнително впечатление за информация, която ще се дава на "тъмно" и на "ушенце". Това е толкова неестествено и подозрително, че ирониите са повече от оправдани. Очевидно е, че трябва публично и видимо да бъдат поствани "общите условия" на засрахователя. И е нормално това да става и "онлайн" - аз от компютъра мога самолетни билети и всякакви доставки да извърша; защо трябва да ходя до някакъв офис? Ти в магазина ако попиташ продавачката - "..тези кремвирши от соя или от месо са?.., очакваш тя да ти каже.. - това е конфиденциална информация... офиса на фирмата е в Харманли... идете там.. може да зададете въпросите си в офиса. Там ще получите отговор, адаптиран към вашите персонални предпочитания


[smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   23-11-09 17:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   23-11-09 17:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: navy   
Дата:   23-11-09 17:14

каква ирония... да те разплаче направо [smilie7]
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   23-11-09 17:14

Не знам, ама като гледам снимките в галерия, Нушенцето всеки дето я е снимал, ако му е правила застраховка, са толкова напред ...
 Re:
Автор: navy   
Дата:   23-11-09 17:17

Я покажи някой кадър, че не съм запознат [smilie7]
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   23-11-09 17:19

първата вдясно и си там.
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   23-11-09 17:20

icegirl, Вие казахте, че сте на ръководна позиция... Така ли говорите и с клиентите си? [smilie11]
 Re:
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   23-11-09 17:25

Лична страница на icegirl Регистриран :23.11.2009 12:53

Изобщо не бих се учудила това да е "шефката", която може да отговори на всички въпроси, но прави това само Лично [smilie3]
 Re:
Автор: icegirl   
Дата:   23-11-09 17:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   23-11-09 17:47

това явно е някакъв драматичен финал на темата [smile]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена