Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   22-11-09 20:33

Мдааа...[smilie8] На три пъти досега се опитваха да ме застраховат - различни по характер застраховки, и като стигнем до подробностите виждам, че всъщност не е толкова ясно, колкото изглежда в началото, и че има разни неща, дето застрахователят не ти ги казва, ако изрично не се интересуваш и не си предвидил различните възможни варианти. Та така - още не съм се застраховал [cool] [smilie8] [smilie5] [smilie5] Ъхъм... [smilie25] [smilie25] Та вий разсейте този мой застрахователен скептицизъм и веднага правя една. [smilie6] [smilie6] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (22-11-09 20:34)
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   22-11-09 20:34

Както сам каза това е преди 12 години [cool] ... Отдавна нещата са много по-различни [smilie3]



Публикацията е редактирана (22-11-09 20:35)
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   22-11-09 20:39

Нушето, не редактирай, ами внимавай. Шпацийката е след запетайката. Глей как става - чукаш с показалчето на дясната ръка запетайката и веднага след това с палеца на дясната ръка чукаш по шпацията. Звукът е тъ-тък. Меду последната буква на думата и запетайката (че и другите препинателни знаци) не се слага шпация. Пишат се слято. По този начин препинателния знак визуално разделя текста и по този начин помага мисълта да се възприема на отделни логически самостоятелни сегменти.

Знам, че това го знаеш и не са ти необходими толкова думи, за да го схванеш. Пиша така, щщото четат и други, по-несхватливи, писатели.

Ти пък ще ме светнеш за застраховките. Прегледайте с Импето междувременно Закона за застраховане. Не че не го познавате, ама не се знае кой от питащите всъщност кой е.
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   22-11-09 20:40

Има ли застраховка която да поема щети нанесени на техниката при ползване?
Каско?
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   22-11-09 20:41

Аз лично не карам никой да си прави договор на слила [cool] ... Ако някой се интересува аз му помагам,ако не това е правото му на избор... Човек трябва да вярва вътрешно за себе си ,че това нещо му е полезно и мнозина са си направили застраховки различни по своето естество защото са им полезни....Не е случайно,че има такава услуга и толкова много Застрахвателни дружества - помагат до колкото могат [smilie3] ...
Някой ако се интерсува да заповяда и да си зададе въпросите в офиса ни и ще получи всички клаузи и договора, за да си чете и размишлява... [cool]
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   22-11-09 20:43

Не мога да разбера едно,защо в България е забито в съзнанието на хората,че застрахователите са нещо лошо и винаги гледат да вземат парите на хората....???

Ами, защото шикалкавят... Нищо лично, ама и сега се пита за общите условия, а не за конкретните случаи...

Да не говорим за неща като примерно:

1. Трябва ли да има СОТ, за да важи застраховката.

2. Трябва ли да има метална врата и решетки на прозорците?

3. Трябва ли да има следи от взлом, защото крадците могат да отключат, да гепят и да заключат, без да бутнат и прашинка.

4. Колко време се чака, за да се изплати застраховката?


Сигурно има още много въпроси... За това не е нужно всеки да идва до офиса ви...


Примерно, това можем да прочетем в сайта на една голяма застрахователна компания, което не е изчерпателно, но може да се ориентира човек горе-долу какво може и какво не може:

Зaстраховка на електронно оборудване
Булстрад Виена Иншурънс Груп застрахова електронно оборудване, което се използва за търговски и индустриални цели, срещу материални загуби, повреди или разноски, възникнали от неочаквани, непредвидени събития, като:

•Действия на човека — небрежност, неправилно използване на застрахованото имущество, злоумишлени действия на трети лица, кражба чрез взлом или грабеж.
•Пожар — всички видове експлозии, имплозия, мълния, както и щетите, причинени от гасене, разрушаване или разчистване по време на тези събития.
•Вода — изтичане на водопроводна вода, морски вълни, наводнение, дъждовна вода, пара, влага, корозия.
•Природни бедствия.
•Технологична грешка в конструкцията, материални дефекти, производствени несъответствия, свръхнапрежение.
В обхвата на покритието се включват:

•Стационарно оборудване в мястото на застраховката.
•Мобилно и портативно оборудване извън мястото на застраховката, при договорени териториални граници — Р България, Европа, друг континент или целия свят.
Застраховката може да се разшири с включване на покритие и за:


•Носители на данни (включително запаметената върху тях информация) при увреждане или унищожаване от изброените по-горе събития по начин, който прави невъзможно машинното четене от тях или съхраняването на информация върху тях, а също така и при кражба чрез взлом или грабеж.
•Допълнителни разходи, направени за безпрепятствено продължаване на дейността в случай на възникнало застрахователно събитие с техниката, в това число за външно оборудване, промяна на обичайните работни процедури, наемане на допълнителен персонал, външни услуги и други подобни.

 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   22-11-09 20:48

Сливенски как не те домързя да пишеш толкова много... Ти как си представяш да изтъпосам тук договора или клаузите по договора.Това е конфиденциална информация... Ако се интерсуваш знаеш къде ни е офиса заповядай и ще получиш отговор и на въпросите си и самия договор , за да си го прегледаш... [cool] и другия път да си наясно и да не задаваш въпроси ...
Татенце,аз не те коригирам как и къде да слагаш място между думите не го прави и ти... [smilie3]
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   22-11-09 20:49

Една дейност, колкото е по-непрозрачна, толкова повече съмнения за своята почтеност предизвиква. [beer] [beer] [smilie21]
 Re:
Автор: jeremiah   
Дата:   22-11-09 20:49

Едва ли, Диди Андреева, най-успешния първи ход при пожеланото от Вас изчистване на името е да се юрне някой си да си продава застраховките, защото хората от форума са още "пресни" от нещастието на свой колега, и сега е моментът в който "ще кълват" . Но ... Всеки сам си преценява доколко ще си плюе на физиономията. Едно, обаче, е безпощадно ясно. Достатъчно е да има двама-трима "цезари" на средноголям град, за да посерат от горе до долу името на целия бранш, в който се подвизават. Аз самият съм част от един много псуван бранш (юридическия) та ми е ясно за какво точно става въпрос. А иначе ... Аз застраховка на каквото трябва съм си направил. Но и да не бях, и да ми се налагаше ей сега да си я правя, определено не бих я направил при някой лешояд (извинете ме за прямотата, ама потомствено съм си такъв - прям.).



Публикацията е редактирана (22-11-09 21:33)
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   22-11-09 20:55

jeremiah напълно те подкрепям и аз казах.Аз не карам никой да си прави застраховка или каквото и да е било.Просто казвам,че ако някой се интересува може да получи по-голяма и подробна информация в офиса ни... Ние не взимаме пари за информация спокойно. [cool] Някой хора вече дойдоха и се поинтересуваха за свое добро...
сами правите избора какво да направите. най-малкото можете да се интересувате и то безплатно...



Публикацията е редактирана (22-11-09 20:57)
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   22-11-09 20:55

Примерно, всяка банка има общи условия по кредитите.

Пощенска - www.postbank.bg/repository/downloads/GTC/GTC%20corporate%20loans_BG.pdf

Булбанк - www.unicreditbulbank.bg/weblayout/groups/bulbankwebsite/documents/bbproductdocument/002962.pdf

Прокредит - www.procreditbank.bg/files/companyservices/file_82_bg.pdf


Ние не ви искаме личните данни на клиентите ви, а някакъв подобен документ... [beer] [beer] [smilie21]

 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   22-11-09 20:56

Мале-мале - как налазихте Патенцетооооо !!! [smilie10] Бе хора, каза ви се:

Информацията е конфиденциална.

Ние - експерти в друга сфера на застраховане, в случаят играем само посредническа роля.


Предлагаме просто да ви услужим, който иска инфо - да пише за да се видим и да му дадем конкретна информация специално за неговият казус...
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   22-11-09 20:57

Когато предложите нещо сериозно, на прилична цена - тогава може да говорим. Истината е, че тук всичко се прави на парче. Всеки трябва "да дойде до офиса и да говорим по индивидуалните изисквания на всеки клиент..." и "ще се запознаете с клаузите на общия договор"... който изобщо и по никакъв начин няма да бъде съобразен с всеки.. нали?

"Колегите" ви на запад искат 182 паунда годишно, за да застраховат техника на стойност 3000 паунда в рамките на ЕУ + 30 дневен международен престой + лична застраховка за 10000 паунда за целия период.
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   22-11-09 21:01

не ми се спори и не ми се убеждават хора, които сами не искат да си помогнат. който иска и се интересува от подробности може да заповяда... и сливенски да ти кажа , че банките са прекрито прозрачни и всички знаем защо и как...
ако се интересувате без да плюете просто може да пишете. инфото се дава само на хора ,които се интересуват конкретно и знаят защо и могат да си зададат точно и конкретно въпросите.не смятам,че такива сериозни въпроси могат да се разискват тук,а и това не е мястото, колкото и да им се иска на някой хора [cool] ... спирам да пиша безсмислено е...
не си хабя думите за хора, които не искат дори информация да получат и само намират кусурите на хората...
май ви е малко кражбата,то фотографите са малко разсеяни хора и колко е за вашата фирма едно 10 000 лв, къде не сте ги изкарали



Публикацията е редактирана (22-11-09 22:09)
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   22-11-09 21:03

[beer] [beer]
 Re:
Автор: didesignbg   
Дата:   22-11-09 21:09

Какви стават патенцата като пораснат?
 Re:
Автор: nicos   
Дата:   22-11-09 21:09

Асахи, вземи обясни на Нушенцето и за главните букви, къде се употребяват в изреченията.
 Re:
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   22-11-09 21:10

Нуше, единственият човек, който си позвлоли да използва устните си течности не по предназначение ти го подкрепи в последващия си пост. Разбери, че на колкото повече въпроси, и то не конфиденциални, успеете да отговорите тук, то толкова повече ще се увеличи шанса ви за потенциални клиенти. Приеми това, като една репетиция за евентуална среща с човек , искащ да застрахова точно при теб техниката си и не му се сърди заради задаваните въпроси [smilie3] [beer]
 Re:
Автор: ksuhorukov   
Дата:   22-11-09 21:10

Интересно защо на едни други места инфото е абсолютно достъпно дори и за хора, дето ей така от любопитство се интересуват. Всички документи са достъпни, подробно описание с примерни ситуации... даже онлайн можеш да се застраховаш.

В БГ обаче се работи само със сериозни хора. Ония там на Острова - деба и айляците...
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   22-11-09 21:12

Колежката право ви рече - пускаме тук сериозна тема, за да ви услужим - в замяна 90% спам и глупости.

Ами който не му пука, че може да го обрерат, да спами, пък дано не риве туканка след време - това не го пожелавам никому.

Който иска да му се помогне, да има някаква сигурност за домът си и имуществото си - да пише на лични на мен или на Нушенце.



Спирам и аз да пиша - само понякога ще повдигам темата, за да я видят тия, които имат сериозен интерес.
 Re: Застраховка на фототехника
Автор: imitev   
Дата:   22-11-09 21:20


Аз като знам застрахователите как плащат по каско предполагам как ще плащат и по фото [smilie18]

Само си плащаш вноските като поп, а после - нямало строшено по колата нищо (визирай по апартамента), нямало остатъци от потрошените неща (разбирай обективи).

Който не вярва - да пробва!

ПП: Импе, като патрон няма ли да се оборудваш с ДСЛР майстор на спорта, какви са тия инвалиди панасоаник [beer]
 Re:
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   22-11-09 21:21

Императоре, тема е лесно е да се пусне и "повдига". Но аз тук виждам много конкретни въпроси и само два отговора, техниката се застрахова на магазинна цена ?!?!? (къде е амортизацията и толкова ли са глупави застрахователите да не отчитат този факт). И че се застрахова техниката на определно местостоене! ( а дали и това местообитание не трябва да е застраховано по надлежния ред ?!? ). На другите конкретни въпроси НЯМА отговори. Това е една от малкото теми, в които спам няма, но е много по-лесно да се обяви такъв за да не се отговаря на въпросите. Като имате смелостта да пуснете темите, имайте такава и да отговаряте на въпросите !!!
 Re:
Автор: zhbuts   
Дата:   22-11-09 21:32

Аз от две години съм си направил застраховка на апартамента + имущество. фотоапарата и джунджуриите са описани детаилно. Но си имам приятел с малка застрахователна брокерска фирма, който ми праща за всичко човек на крака заедно с пресяти оферти според моите конкретни нужди. Т.е. не аз ходя по офисите. Сега като се замисля, винаги застрахователите са идвали при мен с оферта за обсъждане, а не аз при тях. Хм.. с изключение за застраховането на един мед.апарат преди много години. После взеха, че го задигнаха и посредникът, който беше сключил сделката и прибрал комисионната, се изсули като пръдня из гащи. Три години ми отне да се справя със ситуацията, да осъдя застрахователите и си прибера сумата заедно с лихвите. То за това последното заслуга имат адвокатите, които баха печени. Но оттогава решавам всичките си застрахователни въпроси през моя човек.
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   22-11-09 21:33

Дами и господа,
Застраховките Импе$Нуше се предлагат само по метода на директната продажба. Те са уникални и поради това тази им уникалност трябва да бъде разяснена персонално на клиента, та да не остане със някакво си свое, не толкова точно впечатляващо впечатление. Параметрите на техния продукт стават достояние единствено и само на вас, при това представени по одобрения от Производителя начин. Това ви гарантира персонална персонализация, тотална сатисфекция и сигурно гараниране на вашите пари.

Методът "директна продажба" е скъп. Нуждае се от специално обучен и талантлив продавач. Това ви гарантира, че няма да попаднете на случаен продавач. Това, разбира се, оскъпява продажбата, но това вас не ви засяга.

Методът "директна продажба" е не е широко приложим. Подходящ е за продукти, които по друг начин не биха могли да се продадат толкова бързо или изгодно. Използва се и за продукти, които трябва да се позиционират съвсем точно към дадения клиент. Набляга се на третия компонент, но вие не забравяйте първите два.

Лесно можете да добиете представа за мощта на метода "директна продажба" ако се срещнете последователно с двама продавачи на конкурентни стоки или услуги. Не задавайте въпроси. Записвайте си и кимайте. После анализирайте информацията. Въпросите сами ще изкристализират. Ако ще ги задавате в последствие непременно извикайте някой за подкрепление. Иначе ще отнесета доста негативи.

Повече за Direct selling можете да научите в мрежата. Горният текст не съм го преписвал, така че можете да изнамерите още гледни точки върху тази перспективна метода.

Интересни мисли ще ви посетят ако потърсите информация и за Multi level marketing.
 Re:
Автор: zhbuts   
Дата:   22-11-09 21:33

И форумът е нелошо място за обсъждане на конкретни въпроси.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена