Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re:
Автор: jeremiah   
Дата:   22-11-09 12:51

За съжаление, освен съчувствие, нищо не мога да предложа на charm по отношение случката и тия, дето са я случили. Жалко, защото стрелям много добре...
Горе главата, момиче! Господ си знае работата, и раздава според заслугите. Идеите за хубавите неща, усетът, чувствителността, тях никакво крадливо животно не може да ти пипне дори.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kerabo   
Дата:   22-11-09 13:04

Charm, много съжалявам [smilie2]
Отвратително е усещането .. като да ти бръкнат с кални ръце в душата.
Искрено се надявам да се отърсиш, да превъзмогнеш.. колкото е възможно по - скоро.
Дано полицаите си свършат работата и открият злосторниците.
Озадачи ме факта който споделяш - здрава брава, без следи от взлом.
Знам колкото е неприятно, но.. ще трябва да огледаш периметъра с близки и не толкова близки познати лица. [cool]

Не спирай да снимаш (техниката е само средството, а то се постига най - лесно)

Стискам ти палци, Charm!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gesh75   
Дата:   22-11-09 13:09

Съжалявам за Роси ...
Тази системи също са много добро решение за тези които не искат да слагат СОТ.Предлагат се и с аларми.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sstoyan   
Дата:   22-11-09 13:23

Роси,много съжалявам.Знам какво е в душата ти.Ще се моля да се намери най вече лаптопа.Настоявай пред полицаите да търсят.В повечето случаи те знаят кой ги върши тези неща.Кураж!Не падай духом!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IKB   
Дата:   22-11-09 13:51

Много е гадно не загубата на ценни за теб предмети и скъпи като парична стойност , а обидата от този акт на посегателство върху достойството ти , от хора , които никога няма да ги настигне еквивалентно възмездие , дори и полицията да успее да ги залови !!!

За съжаление за в бъдеще не се вижда надежда да справяне с този проблем `` битови кражби `` ...

Един съвет :

Купувайте си малки каси и след снимки , вадете паметта и батерията на фототехниката , а нея я заключете веднага !!!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   22-11-09 14:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sixty   
Дата:   22-11-09 14:23

ужасно миличка :( мен преди 1 година и нещо също ме обраха но още ми е неясна причината поради която не взеха 40-д-то с чантата и 2 обектива и светкавица.беше взел само лаптопа сигурно е нямал време да или начин да вземе всичко защото живея на 3-тия етаж а той се е качил по решетките на балконите..
ужасна е дори мисълта че са влизали...[smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kamiabg   
Дата:   22-11-09 14:32

Много гадно:(
Дано имаш някъде сейвнати снимки. Това и аз го очаквам да се случи с нашия апартамент и в понеделник ще взимам мерки.

Просто не се скапвай, апарат могат да ти откраднат - таланта не!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kevi53   
Дата:   22-11-09 16:28

charm
Сори много е гадно - и мен тази година ме ограбиха... както и редица мои познати. Хората извършили деянието се знаят защото са "общоизвестни" на нас потърпевшите, но си се разкарват съвсем спокойно като нямат никакво намерение да върнат откраднатото – че и най-нагло продължават да вършеят и демонстрират лукса и охолството в което живеят. Това е така защото полиция и прокуратура в БГ категорично няма – нас потърпевшите ни разкарват като луди калинки в полиция и прокуратура за обяснения и сведения по няколко пъти, а те престъпниците си живеят необезпокоявани от никой... Така че направете всичко възможно за да не сте потърпевши като приложите някои от съветите по-горе на Бони и други колеги.

Горе главата - ще си вземеш по-добра техника напук на душманите,

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: emodesign   
Дата:   22-11-09 16:14

Уффф...[smilie2] [smilie2] [smilie2]
Надо успеят да намерят нещата!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sixty   
Дата:   22-11-09 16:34

Бони и при мен системата е същата..въпроса е да нямаш пряк достъп през балкони и прозорци..защото и мен обраха през балкона нищо че съм на 3-тия етаж нали знаеш гладът е по силен от тока [smilie10] [smilie10]



Публикацията е редактирана (22-11-09 16:35)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hose   
Дата:   22-11-09 16:59

https://photo-forum.net/joro/emoticons/rifle.gif

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Mick   
Дата:   22-11-09 17:26

ееее... баси гадната работа,
м***** **** **** ** ** * ******* ...[smilie9] [smilie23]

и все пак чарм, горе главата,
"Целият свят е в теб самия/самата" [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilia_dm   
Дата:   22-11-09 17:30

Шарм,потърси контакти и в други среди:детективи,часни охранители...ако имаш възможност чрез посредничество и обиржиите потърси.
Желая ти успех !

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pif4o   
Дата:   22-11-09 17:39

Е аз минах по тънката лайсна разбита ключалка на колата, минус CD player с панела и половин ден, полиция, застраховател и ключар.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: twenkid   
Дата:   22-11-09 18:32

:(((( Мога само да съчувствам и аз... [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aivi   
Дата:   22-11-09 18:33

Чарм, настръхнах[smilie2] ...Обожавам кадрите ти,... със сигурност ще продължаваш да правиш чудни снимки, но е жалко че са те обрали...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: aivi   
Дата:   22-11-09 18:40





Публикацията е редактирана (22-11-09 18:41)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: burnmaster   
Дата:   22-11-09 18:58

Извода е че и да се тръшкаме и не,лошото вече е станало , НО ВИНАГИ ИМА И ПО ЛОШО.
Затова потърпевшата да се стегне,да отвори секция базар и да не губи време.Квото и да е станало не е края на света.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: aura   
Дата:   22-11-09 19:21

Ще снимаш и още как, горе главата! И снимките - вече на дискове!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CArli   
Дата:   22-11-09 19:30

[smilie23] [smilie9] uzasdna rabota!!!
Njamam dumi napravo![smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: SLR   
Дата:   22-11-09 19:31

charm, освен и аз та те прегърна виртуално в знак на съчувствие [smilie2]

То не е тука местото да се дава акъл, ама може ли да дадете по 4-5000 лева за техника и да не отделите 300 лева за един сейф [smilie8]

Успех charm и дано нещо поне се намери[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sunnyshot   
Дата:   22-11-09 19:47

Освен със съчуствие, не знам как иначе мога да помогна. Гадно е, но ще се оправиш. И по-добра техника ще имаш в бъдеще. Тази и без това след 2-3 години ще е стара...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: viliss   
Дата:   22-11-09 20:17

[smilie2]



Публикацията е редактирана (22-11-09 20:18)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stardriver   
Дата:   22-11-09 20:20

Миналата година по това време ме обраха по същата система....1ви етаж, през прозореца, апарати, бижута, лаптопи и т.н - трябва да се слагат резета, това ме посъветваха. Въпреки, че решили ли са да влизат....май нищо неможе да ги спре. Само ми е чудно как си избират жертвите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »