Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Diandimov   
Дата:   23-11-09 06:39

Прави голямо впечатление: хора, къде живеете?
Говорите за блокове, етажи, решетки.

За полиция, която не си върши работата, и пак за полиция, за която трябва да се абонирате.

Блокове, решетки, етажи.
Защо просто не направите някакво престъпление, та да ви приберат на същото място, но за без пари?

Купете си пушки и пистолети, не може да е забранено човек да се отбранява!

Ако ли не - пак това.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tvk75   
Дата:   23-11-09 07:15

аз пък пак подкрепям deusex, единственото умно предложение дотука


Автор: deusex
Дата: 23-11-09 02:36

Сега пак ще ви агитирам да съберем по 2-3лв чрез смс или както там може, никой няма да обеднее от това.
Или да се организира изложба със снимки (дори малък размер) на Charm, които да се продават.
Тя няма как да си върне снимките, но поне ще може да снима отново.
Помислете.



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tvk75   
Дата:   23-11-09 07:15

абе хора, помислете, хайде [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: PIMPA   
Дата:   23-11-09 07:17

Мила, кураж!Може да ти откраднат техниката, но таланта ти да снимаш и да твориш НЕ!



Публикацията е редактирана (23-11-09 07:20)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: PIMPA   
Дата:   23-11-09 07:19

tvk75, аз съм ЗА!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Diandimov   
Дата:   23-11-09 07:48

И аз съм за!

Къде е номера на сметката?

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: otvorenia   
Дата:   23-11-09 07:52

Съжалявам, знам го това чувство, изпитвал съм го и аз като доста хора тук.
Важното е че сме живи и здрави

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dindrein   
Дата:   23-11-09 08:45

Не съм прочела цялата тема и не зная дали не се повтарям : Опитай се да си спомниш всички непознати, които са влизали в жилището ти - (техници, водопроводчици, кабелари....)за последните няколко месеца.
Подкрепям идеята да се съберат някакви средства.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: flame   
Дата:   23-11-09 08:54

Дано сутринта да е по-добра за теб! Дай Боже да имаш добри новини!


Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: charm   
Дата:   23-11-09 09:31

Мили мои приятели, познати и непознати....

Съжалявам, че чак сега ви пиша, но по обясними причини, нямаше какво да си закача, за да ползвам нета у нас :)

Най-напред безкрайно ви благодаря за топлите прегръдки, за съветите, за милите думи на кураж. Знаете ли - това е по-ценно за мен от всичко загубено. Господ за пореден път е уверява, че трябва отново да си ревизирам приоритетите, вероятно затова ми се случи всичко.

Една молба - благодаря от цялото си сърце за предложенията ви да ми помогнете финансово, но не го правете, моля ви. не съм единствената обрана в този форум, не съм единствената, на която трудно ще се съвземе. Оценявам жеста ви, но някак ще се справя. Не е честно да помагате на мен, както виждате почти всеки от вас го е изпитал. Пък и за помагане има много - болни деца, гладуващи хора /поне една баба има в блока ви, която се чуди как да се нахрани/. Затова ви умолявам да не повдигате повече тази тема.

Вчера цял ден обикаляхме с мъжа ми по заложни къщи и до битака - нищо. Направи ми обаче впечатление, различното държание на хората в тези къщи. В Младост например /откъдето е открадната техниката/, бяха много съчувстващи, взеха визитката ми, записваха си всичко откраднато и обещаваха да помогнат, ако нещо се намери. Най-страшно обаче беше по Мария Луиза и около женския пазар. Хората там изглеждаха, като че лично си "зареждат" заложните къщи. А понякога дори не ни пускаха да влезем вътре - не приемали апарати, купували само злато....

Днес съм малко по-добре. Вчера беше като сън - ту бях спокойна, ту ми се приплакваше...

Знам, че това ще ме научи на много неща:

Да отделям вечер повече време на съпруга си, отколкото на обработване на снимки или ровене по форумите
Да успея да изживея поне една пълноценна разходка, когато да се радвам на това, че той ме държи за ръка и на това, как децата тичат и си играят в шумата, отколкото да дебна всеки кадър.
Да се науча да прощавам. Гледам колко клетви сте изрекли по-горе. Не съм светица, но дълбоко в себе си не успях никак да се ядосам на тези същества, не успях да си ги представя - само ужасно съжалявах за жалкия им живот и благодарих, че моя не е такъв...
Да благодаря всеки ден, постоянно, за приятелите, които имам! И да престана да се оплаквам, че ми липсва общуване.

Императоре, застраховка имам за дома, дори с/у кражба, но няма нищо разбито. те са влезли през едно малко прозорче...

Бони, единия от полицаите /между другото, когато мъжът ми му казал, че са взели и подаръка ми за рождения ми ден, който още не съм виждала, му потекли сълзите - на полицая, не на мъжа ми/, каза, че са го обрали за 5 мин. със СОТ и нищо не си е намерил. А той е полицай!
Само че аз имам по-сериозни връзки - с Един, който знае всичко къде е и защо става. И ако трябва нещо да ми върне, ще ми го върне.

Съжалявам за дългото писане, но...

Благодаря ви много още веднъж!!!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: maktub   
Дата:   23-11-09 09:31

Уф, че гадно [smilie2] Съчувствам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Apostol.Hristosov   
Дата:   23-11-09 09:31

Лошите неща, които ни се случват рядко идват сами, но как да повярваме в това при положение, че всички, включително и ти, Роси, сме толкова добри хора?Помисли.Притегли.Така или иначе всичко в живота ни се случва заради нещо и в името на нещо.Ще се опитам да се пошегувам и дано те разсея - според мен това е знак, че е крайно време да смениш системата!

Кураж и не падай духом заради загубата на материални придобивки и спомени!Здраве да е!

Утре дано да ти се обадят и да ти кажат, че са хванали крадеца заедно с техниката!

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: charm   
Дата:   23-11-09 09:52

Джеймси, благодаря ти :)

Моя мъж снощи се опита да ме разведри с разходки насам натам и минахме през синтезиса, та да ти кажа честно, заглеждах никоните, но ми е още прекалено рано да мисля за каквото и да било...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   23-11-09 09:53

Абе най-гадното е за архива със снимките... Другото се купува.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zaiko   
Дата:   23-11-09 09:54

Точно това исках да кажа и аз, каки - ти притежаваш много повече, отколкото имат или някога ще имат тези, които са те обрали. Радостта им от откраднатото ще е кратка във всички случаи и няма да компенсира иначе вече затрития им живот. Ти имаш любовта на семейството си, приятелите, колегите... Имаш работа, дом... Ти ще се оправиш напук на всички жалки същества, които нямат всичко това. Те са тези, които трябва да съжаляваме...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: PIMPA   
Дата:   23-11-09 09:55

както казва един мой приятел...животът е пълен с компенсации!

Отговори на това съобщение
 Re: Обраха ме....
Автор: otkata   
Дата:   23-11-09 09:57

Преживях го преди година. [smilie2]
Чувството е неописуемо. Мога само да съчуствам [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: charm   
Дата:   23-11-09 09:57

Бони, да съм жива и здрава та и нови спомени да си създам...

зайо, да... така е

пимпа, благодаря ти, много е хубаво това!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   23-11-09 10:05

Случвало ми се е да се връщам в 1 през нощта след снимки на сватба. Честно казано винаги си имам едно на ум и прибирам всички карти под дрехите...Чантата с техниката няма как да скрия ако се случи нещо, но ме ужасява мисълта да изгубя снимките на хората:) Като се прибера, веднага свалям всичко на две места - на външен хард и на компа. След като предам снимките, тогава изтривам излишното...
Би ми било много по-гадно да ми се затрие архива, отколкото загуба на техника. Не че и другото не е гадно де...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   23-11-09 10:20

Случвало ми се е да се връщам в 1 през нощта след снимки на сватба.


Нда... Кофти си е малко по късна доба с техниката през рамо...

Единият вариант е такси до пред входа, и докато той обърне, аз съм се шмугнал вътре вече...

Другият вариант е очите на четири, когато съм с колата и я паркирам някъде по-далеч от входа... Оглеждам района за съмнителни сенки... Когато изключа двигателя не излизам веднага, пак оглеждам наоколо...

Едно спрейче в ръката за всеки случай... Една яка чекийка в джобчето... Връзка ключове в юмрука... Все неща, които могат и да помогнат, ако се наложи... Дано не се налага.

Когато става дума за България, човек никога не може да бъде излишно предпазлив, в каквото и да било... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boni   
Дата:   23-11-09 10:24

Да, така е Сливенски. Паркирането пред блока и прибирането до входа си е драма по това време с техника. Доста пъти съм засичал разни съмнителни типове.
От близо 2 месеца вече си паркирам в двора, разделих се с апартаментите и входовете.
Мисълта ми беше, че винаги ме е било повече страх за снимките, отколкото за техниката.
На Роси и съчувствам най-вече за снимките и след това за техниката.



Публикацията е редактирана (23-11-09 10:25)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   23-11-09 10:25

а бе и аз си държа ключовете в юмрука, но едва ли ще ми помогнат много... Дано не се налага да разбирам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: charm   
Дата:   23-11-09 10:27

Уф хораа, не ми се живее все под такова напрежение. Все да се оглеждам, като че аз съм крадеца....

Може би и не съм достатъчно предпазлива. Ще трябва да внимавам повече в бъдеще...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   23-11-09 10:29

Но това да си прибереш картите по дрехите е разумно... [smilie24] [smilie21]

Техника се купува, но срамът от това да се затрият снимките на хората и невъзможността да се върне моментът... Много кофти... [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pmartinov   
Дата:   23-11-09 10:38

Когато придобивам скъпи вещи винаги си казвам че няма да страдам ако ги загубя преждевременно.Но правя всичко каквото зависи от мен това да не се случва защото зная,че след свършен факт съжаленията са излишни .Зная че крадецът е много търпелив и само чака да направя грешката която ще му помогне .

В казармата ми откраднаха един Агат-18 със светломер.Беше зареден с диапозитив.Пияндетатата останали без пиене и ги продали за една бутилка за вечерта.Докато аз съм бил на пост.

Миговете които бях запечатал ми бяха много,много по-скъпи от цената на техниката.

Тогава разбрах че истински ценните неща са тези които никой не може да ти открадне.

Всичко останало са само едни вещи към които се привързваме неусетно и страдаме когато ги загубим.



Публикацията е редактирана (23-11-09 11:35)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »