Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   08-11-09 23:07

при някоя следваща доставка ще внесем една такава глава.... принципно е само по поръчка

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   08-11-09 23:08

За ко пуснах тема... [smilie8]
Джъмбо 50-ка лети утре към теб.
Пиши на лични ако се сетиш нещо евтинко за статив.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: victory13   
Дата:   08-11-09 23:12

pd, да не забравиш и дистанционното, щото тези стативчета дето си посочил ще им омекнат крачката с 300-то и апарата [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   08-11-09 23:12

Как бе ще земем :) Даже съм си намерил :)

Отговори на това съобщение
 Re: Статив за 300 ф/4 и д90.
Автор: джъмбо   
Дата:   08-11-09 23:13

във варна има павилион и синтезис (синтезиса на червения)

иди и виж Алуминиев комплект А500EX+BH2

219 лева

това е промо цена до края на ноември... статива е по-голям и по-стабилен от 300 а и е с голяма глава може да държи доста

http://www.benro.bg




Публикацията е редактирана (08-11-09 23:15)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hadgi   
Дата:   08-11-09 23:17

Що не вземеш този ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bgpower   
Дата:   08-11-09 23:22

Benro може да е с 8х карбон, а Gitzo само с 6х, но въпреки това целия интернет, а и не само той, казва, че едното с другото не може да се сравнява.

Въпреки това, определено смятам, че Бенро е най-доброто, което за момента, може да се намери в България.

Поздрави,

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   08-11-09 23:22

По слаб е от този който предложи Джъмбо :)
И основата и главата.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив за 300 ф/4 и д90.
Автор: djogata   
Дата:   08-11-09 23:24

6-слоен карбон, 8-слоен карбон - въртите си тука едни карбони, без да знаете за какво става въпрос [smilie18] [smilie18]

Джъмбо, броят на слоевете карбон (стига да са повече от 3) не е критерий за здравината и стабилността на статива. [smilie7]

Важна е посоката и дебелината на слоевете - кадърно подбрани 6 слоя могат да дадат много по-добри качества от по-небрежно подбрани 8 слоя.

Както и да е, според мен ПД спокойно би се задоволил и с едно Манфрото.

Велбон досега не съм видял нито един модел, който да достига Манфрото по стабилност (говорим все пак за стативи на средна цена)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   08-11-09 23:30

в офиса имам тръби от карбонови стативи....
всеки може да дойде да стъпи на тях...

аз като бях 145 кила ги тествах нееднократно пред клиенти... сега съм позаслабнал леко... 112 съм ама пак ставам за тестове

чети


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   08-11-09 23:31

не случайно една от най-добрите марки студийни светкавици профото е избрала бенро да произвежда стативи за нея (индуро)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: shadowhand   
Дата:   09-11-09 08:42

Аз пък си мисля, че са сключили добра сделка. И Velbon могат да направят статив за студийно без да им мигне окото.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив за 300 ф/4 и д90.
Автор: djogata   
Дата:   09-11-09 11:26

Джъмбоооо, какво да чета на това дето си ми го пуснал бре, ами че то е абсолютно неграмотно написано [smilie5] [smilie5]

Най-вероятно е преведено от китайски с гугъл или нещо подобно, щото има маса правописни и граматически грешки, и най-вече е абсолютно неграмотно технически, като нито един от термините не съвпада със стандартните термини на английски. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   09-11-09 11:29

ами това е едно от най-авторитетните списания за фотография в германия... ама нали знаеш на крива ракета космоса и пречи

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   09-11-09 11:31

Мда, сега се опитах да си преведа на английски същият текст. Нищо по същество, малко материял копиран от учебник по композити [smilie18] [smilie18]

Искаш ли да ти дам мои публикации или дори протоколи от университета, имам го същото описано като теоретично въведение, даже повече информация със формули [smilie18] [smilie18]

Не казвам задължително, че статива е боклук - щом те е издържал, значи е здрав. Просто ти показвам, как човек може да лапне като шаран някоя въдица, само защото са написани няколко сложни фрази [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   09-11-09 11:34

колко си ползвал гицо или бенро.... ще човек остава с впечатление колко години наред си ги ползвал и как си се убедил в качествана на 2 та... щото май само си намираш на приказка... чул си някъде нещо си дай сега да го разказваме като легенда

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   09-11-09 11:35

Джъмбо, не знам какво е, ама е написано НЕГРАМОТНО на английски, и информацията е напълно обща, нищо конкретно. Просто учебник, преведен лошо.
Пак повтарям, това не значи, че стативът е лош, нито пък пречи информацията да се публикува от авторитетно фото-списание - редакторът едва ли се занимава със смятане на композити по цял ден, за да знае какво съдържа текста. Но фактът си е факт - за 1 час мога да ти скалъпя по-сериозен текст

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   09-11-09 11:37

Не бе Джъмбо, за 3-ти път ти казвам - не значи, че статива е лош, значи, че от гледната точка на човек, занимаващ се с композити във всекидневната си работа (а композитите с които аз се занимавам, не държат по 100 кила, а по 10 тона), този текст е супер смешен. Peace [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   09-11-09 11:43

Карбонов Бенро 357 по нищо не отстъпва на Гицо, невероятен статив е, имам го от около година и само хубави работи мога да кажа за него [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: zariio   
Дата:   09-11-09 13:07

Човек като прочете темата и почва да се чуди как така Гицо не са фалирали още[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mun4o   
Дата:   09-11-09 13:21

Ако имаш излишни евра , виж по Германия с какво снимат някои хора:


http://fc.rousse.bg/~Ilian_Valchanov/doppel_g.jpg




Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »